Pirmā anime, ko noskatījies 🍎

Parastajam Naruto man šķiet nekādi baigie filleri nebija, be jā shippuden vari neskatīties mēnešiem ilgi un izlaist fillerus :smiley:

Kas tavu prat no kadas 150ep-220ep sekoja. Pec tam kad sasuke bij pazudis gustā. Pēc vinu fight. Tikai filleri

1 Like

Animi nodropoju pec pain cīņas. Un lasīju kopš tā laika mangu un visu esmu piebeidzis.

aw…tad gan traki bija…Zinu ir adrese, kur uzskaitītas visas filleru epizodes. Labi nāk talkā :smiley:

NU kur anime izbeidzās tajā mirklī, tur pārgāju uz mangu un līdz galam :smiley: Bez baigajiem filleriem

Cik daudzi te lasīja Naruto mangu? Varu izspoilot kā beidzās.
Also tie kuri runāja par pokemoniem, cip kā visi notikumi iet uz rinķi utt, tas ir tas pats kas ar garajiem shouneniem lielākoties :^)

he nu ja ar garajiem shouneniem varbut bet atskiriba un kpc man pieriebas pokomenu ka tur vienk iet uz rinki bet garajos shounen tomer ir verjoma kkada izauksme un attistiba tajos varonos tpc mkan vini patik un neapnik :stuck_out_tongue:

2 Likes

hehe :stuck_out_tongue:


Mana pirmā anime bija Bleach :smile:
Brālēns bija atlidojis uz lieldienām un parādija man pirmo epizodi un uzreiz iepatikās!

2 Likes

Ghost in the shell. Gluži netīši uzrāvos, aiz garlaicības novilku. Bet nu konkrētu interesi manī tajā laikā neizraisīja. :expressionless:

1 Like

Blood+
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpE3n1UvOx_XMSvj8fQvccprfgeVXAp1UCz8C4zAqkTF44rCKzgw

1 Like

Attack on titan cik atceros :octopus:

2 Likes

Karin (Chibi vampire)
:smiley_cat:

3 Likes

Hmm, protams arī es stūķēju čipsus vaigos, meklēdama fiškas, un sekoju Eša piedzīvojumiem.
Tas nesakitās, tā pat kā daži jau iepsriekš minēja, arī es vēlos vakaros vācu kanālā biju atradusi ko sev interesantu - Hellsing.

Pēc kāda laika caur šo anime uzdūros Devil may Cry, tikkai pēc tam attapos ka tā ir spēle, bet tām pāris sērijām arī nebija ne vainas :yum: vismaz cik atceros… /starp citu arī spēle ir ok /
Un protams… Naruto. Ehh, vnk Naruto mani pat aizkustināja, arī Naruto Shippuden likās daudzsološs, tomēr jau gadiem mana interese ir zudusi… palikusi tikai vilšanās, tomēr tur es atradu savu pirmo anime mīlu :kissing_heart:

Lupatu lelle ar rētām, šuvēm un parazītiskiem monstriem kas mitinās viņā… Im in love :heart_eyes: un pateicoties šim čalim es sāku zīmēt… tik ļoti es tiku aizrauta ar tēla oriģinalitāti un patiesībā vel joprojām viņš ir mans favs, tā pat kā visi Akatsuki, izņemot Orochimaru… 100% viņš dala konfektes autobusu pieturās aicinot mazus bērnus nākt līdzi, nebrīnos kapēc Sasuke ir such drama queen… pēc tam jau protams Black Lagoon, Death Note, Bleach utt

7 Likes

hmmm, let me think… tas bija tik sen, ka pat neatceros kura anime bija vis vis vis pirmā…
ja es nemaldos, bet es noteikti maldos, tad tā bija ‘pokemon’ :smiley:
bet varbūt arī ‘chobits’ pa krievu ‘muztv’ kanālu, atceros bastoju kori lai tik ātrāk mājās pie tv :scream:
kopš tā laika kkā paķērās zīmēšanas stili un sižeti, tad jau bibliotēkā sēžot meklēju citas animes ko skatīties :slight_smile:

2 Likes

Elkor Plaza agrāk varēja atrast ShojoBeat, kur bija publicēts nedaudz no Vampire Knight, ļoti iepatikās un, meklējot citus chapterus online, uzskrēju arī animei :slight_smile:

2 Likes

Paši pirmie jau bērnībā ir Pokemoni, Digimoni, Yugioh utt, tie kurus rādīja pa TV rītos un pēcpusdienās. (Nezināju kas ir anime)


Tad 2003 gada Ziemassvētkos, tad kad man bija 9 gadi, pa LNT rādija “Princess Mononoke”. Ļoti patika, ļoti interesanti bija, vienā vietā laikam garlaicīgi, bet šur tur kad tie dēmoni bija, tad šermuļi pārskrēja ;D (Nezinaju kas ir anime) (vakar pat ieguglēju un tvnet pat bija informācija par to ;0)


Ap 2004-2006. Vecajos Draugiemlv laikos, kad galerijām bija savādāka veida sistēma, uzgāju “Elfen Lied” AMV. Sīkam puišelim jau patika, jo kāds plikums un vardarbība, bet tai pašā laikā bišk šķebināja. Man nepatīk gore :confused: . Uzmeklēju info par to, bet tas arī viss.


Tad nu ap 2007 vai 2008, kaut kur ap vakara un nakts pusi, spaidot viasat kanālus uzgāju Zviedru kanālu ZTV. Es īsti neatceros vai es gaidīju kad kas sāksies vai arī jau gāja un neatceros kuru sēriju tad es pirmo redzēju, bet apmēram cik es pēc tam gaidīju un skatīju un pētīju, laikam ap 1-3 sērijām. (paguglējot pasen info atradu kādos zviedru forumos, ka pa divām naktīm bija BL maratons)
Tā bija “Black Lagoon”. Toreiz man bija vienalga, neinteresēja anime, bet tomēr redzot to mani tik ļoti aizrāva, openings likās tik foršs un kad sākās actions uhhhh. Pat ja audio bija japāņu un subtitri zviedru es nekā nesapratu, bet tāpat skatījos ;0

Sameklēju tovakar info, bet laikam neinteresējos. Bet pēc kāda laika tomēr izlēmu atrast un noskatīties. Cik es atceros tad noskatījos “Black Lagoon” ar end sub (tālākā nākotnē ar eng dub), bet vēlāk atcerējos par “Elfen Lied”, uzmeklēju noskatījos, vai arī tik pusi noskatījos, es neatceros. Bet laikam arī skatījos gan sub gan dub.


Bet nu ap 2014 netīšām, laikam ka netīšām, uzgāji info par “Black Lagoon”, ka pāris gadus jau ir OVA sērijas. Meklēju info un izlēmu noskatīties visu no sākuma līdz galam, vairākas reizes pat ;0
Tad nu ap vasaru izdomāju pačekot citas animes, nu un tad beidzot tas viss mani tiešām ieinteresēja - Samurai Champloo, Jormungand, Btooom, Baccano!, utt.
Tad nu tagad skatos animes jau 2 gadus ;0

2 Likes

Kyandi Kyandi (TV Series 1976–1979) -

1 Like

Šitais ar viens no pirmajiem. Patiesība pat patika vairāk nekā Digimoni un Pokemoni. Stilīgāks vai… nezinu…

Pati pirmā ko pa TV redzēju ir Ghost Ship. Pirmā pastāvīgā noskatītā - HELLSING OVA (1,2,3). Uz to mirkli bija iznākušas vien 3 OVA un 4 vēl bija tālu no sava datuma.