Kāds bija jūsu pirmais iespaids par Anime?

Anime skatijos jau bērnībā ,piemēram ,kā pokemoni un vēl yu gi oh ,un citi. Bet tā nopietni sāku skatīties 2 gadus atpakaļ ,pirms tam domāju ,kad tās ir kautkādas bērnu multenes ,bet @UselessSakura pārliecināja paskatīties Tokyo Ghoul un reāli man iepatikās uzreiz domas mainījās.

1 Like

Nu godīgi likās meh, DanMachi bija pirmais anime, un bija similar to reāli parastajiem adventure muļtikiem. Turpināt baigās vēlmes nebija un uzmetu uz kādu laiku, tad viens paziņa, kas skatījās, teica, lai iedodu vēl vienu iespēju un paskatos Tokyo Ghoul, tad tas mani arī ievilka.
Īsumā atbildod uz šo jaut. Pirmais iespaids nebija tas labākais.

Nu redz man tas pats bija, kamēr piespiedu kārtā vajadzēja noskatīties aotiņu un tad es paliku par citu cilvēku.

1 Like

Sākumā skatījos Pokemonus un citas rīta multenes, kuras jau patika, taču ar laiku uzdūros uz dažādiem AMV ar cool Naruto fights. Tā arī pēc diezgan ilga laika tomēr noskatījos Naruto un uzsāku savu shonen hype. Iespaids - super!

1 Like

Skatoties animes 90jos gados es vēl nebiju apzinājies, ka japāņu animācija stipri atšķīrās no Rietumu animācijas (man likās, ka animācija bija animācija, lai arī no kurienes tā nāktu). Biju pazinis tikai Disney un Cartoon Network animācijas seriālus. Īsts kultūras šoks notika ap 2000šo gadu kad pieslēdza atkal man satelīt televīziju un nejauši uzbraucu kādam poļu kanālam kur rādija Dragonball Z un trāpījos tieši uz Cell Games nobeigumu. Never before seen character designs, violange, the use of music, editing and so on was on a completely different level than what I have seen before. It had a profound effect on my mind.
Īsi pēc tam atklāju Digimon uz kāda itāļu kanāla, kas arī pārsteidza mani ar neredzētiem un daudzveidīgiem un izteiksmīgiem personāžiem. Un sāku atklāt citas animes kuras tika rādītas uz TV tajā laikā.
Šie atklājumi man deva svaigā gaisa devu manai iespaidojamai bērna psihei un es uzreiz iemīlēju šo popkultūras iemiesojumu.

2 Likes

Es skatījos Pokemonus, Digimonus un Yu-Gi-Oh, taču tie mani īsti nenoveda līdz anime. Mani aizķēra Naruto, kuru laikam rādīja Jetix televīzijas kanālā. Naruto bija krietni savādāks par visu ko biju iepriekš redzējis. Tas bija savādāks un tā rezultātā ļoti saistošs. Varbūt pēc gada vai vairāk, meklējot neredzētas Naruto epizodes, uzzināju, ka Naruto ir nācis no Japānas un eksistē vēl seriāli, kurus tautā sauc par Anime.

Es šajā aspektā neesmu diži unikāls. Naruto bija viens no lielajiem seriāliem, kas radīja daudz jaunus anime fanus.

3 Likes

Ja neskaita, ka bērnībā pa TV skatījos InuYasha un One Piece, tad pirmā varētu būt, ka bija Golden Time. Nejauši nokļuvu anime saitā un paķēru to seriālu ongoingā skatoties. Tad laikam arī aizgāja citas anime.
Neilgi pēc tam arī sāku skatīties citus necilus seriālus un vēlāk sasniedzot manu weeba kalngalu - izveidoju AF, lai būtu ar ko parunāt par multenēm latviski. ;_;

No tiem laikam atceros tikai, ka tu fanoji par Swort Art Online.

1 Like

Arī. Ja nemaldos foruma izveides laikā nāca ārā otrā sezona. Slikta gaume nāca soli solī ar mani. :D

1 Like

Ja izveidoji šādu topiku, tad varbūt Tevi interesēs šis topiks.
Pirmā anime, ko noskatījies 🍎 - #78 by Enemijs

Tajā pa lielam jau ir paskaidrots pirmais iespaids par animēm no manas puses, bet izteikšos te ar, bet īsāk.

Tad nu pokemoni, digimoni, shinzo utt kas tika rādīti pa tv no rītiem un pēcpusdienās likās kā vienkāršas foršas multenes, jo nezināju kas ir anime.

Tas pats ar Princess Mononoke, likas ka forša multfilma, bet ar pāris vietās bailīga :sweat_smile:

Kaut kad velak draugiemlv redzot Elfen Lied AMV likas ka kas forsš, jo vardarbiba un plikumi, bet tai pašā laikā baisi, jo gore ;d

Pusaudžu gados neinteresēja anime, bet ar neheitoju.
Bet vienā vakarā pa tv pamanīju Black Lagoon un uzreiz mani tas aizrāva, pat ja audio bija japāniski un subtitri zviedriskin ;d
Izskatījās kas labāks par ierastajām cartoon network multenēm xd
Art style lielisks, action fantastisks, op uzdzina labus šermuļus.
Pēc kāda laika atradu online un noskatījos. Baigi patika, BL my fav <3.

Pie reizes ar noskatījos Elfen Lied, jo atcerējos par to … nuuu, bija sis tas kas patika, bet ar bija sis tas kas nepatika, ka gore, galveno cilvek telu izskati, that puppy scene :( un varbut kaut kas vel.
Bet tas ar bija viss. Anime neintereseja, bet es to neheitoju.

Pēc pāris gadiem uzzināju ka Black Lagoon ir OVA un izlēmu visu noskatīties pa jaunu un man patika atkal, tik tas OVA bišk mazāk.
Bet tad pēc pāris mēnešiem izlēmu paskatīt citas animes ta ā riktīgak apzinoties kas ir anime un iespaidi ir visalādi - patik, nepatik, garlaiko, saraudina utt.

Mana pirmā anime bija Elfen Lied. Ja pareizi atceros, uzgāju nejauši, vnk torrentu trekerī ieraudzīju tādu Anime sadaļu un skrīnšotus, izskatījās ok, nokačāju, un tad sākās :D
Iespaids kopumā bija labs, jo tajā animē tomēr ir diezgan nopietnas tēmas, un man vienmēr patikušas tādas lietas, kas liek padomāt, ne tā, kā mūsdienu 90% ecchi anime ar retarded plot.

1 Like

actually decent anime to start off, atleast i think so, it was one of the first ones for me too

Sāku skatīties anime diezgan agri, bet nebiju ieinteresēts pokemonos un līdzīgās multenēs, vienīgais mazliet yu gi oh, bet turn points bija kad es paskatījos Avatar :The lats airbender , kas likās iespaidīgs un forš tajā pašā laikā skatījos Naruto, un iedomājos , ka dzīve ir bēdīga (sling scene)un es tūlīt ar dabūšu kaut kādas spējas un sākšu ārdīties hehe, gribēju redzēt ko līdzīgu no art style, sāku skatīties anime , pirmie bija daži ghibli movies un GTO, tad aizrāva un sāku skatīties visu pēc kārtas… neesmu vēl apstājies

P.S tik pēc kādiem 5 gadiem uzzināju , ka Avatar nav anime :joy:

Elfen Lied bija pirmā anime, kuru es novilku no torrenta 1k versiju jeb katra sērija svēra 2 gb a takā biju dzīvojis laukos tad visa sezonu, lai novilktu vajadzēja gaidīt 3 dienas kaut kur.

Oj nē. Sākumā viņu arī atradu un likās šausmīgs murgs. Kad kaut kad samērā nesen mēģināju atkal - still same.

I didnt like it at first too, kad rewatchoju, sapratu, ka tomēr labs, skatījos, tad, kad vēl bēdīgie, TG, Akame ga Kill, Sao patīk, laiki bija pirmo reizi. Es domāju ziņā, ka parāda, ka anime nav just pure innocent princess multenītes, a ir kkas kinda nopietnāks. U don’t have to like it, it just shows that there’s shit like this, and if there’s this then should be something else too

Tits and zombies, couldnt have been a much better combination for 11 year old starting out in anime.

Saeko Busumija best start, true true

aye

how old are u now, if that’s not a secret, my guy?