Pirmā anime, ko noskatījies 🍎

Pirmais anime, kas mani reāli uzsēdināja uz šī visa man šķiet, ka bija Charlotte, laikam biju to noskatījies īsi pēc tam kad tā iznāca. Pirms tam man bija doma noskatīties visas pokemonu sezonas, kas izgāzās un tad skatījos Futuramu.

Man ta Attack on Titan, kad noskatijos lkm veselu mēnesi bija paģiras no viņa.

1 Like

Es attack on titan noskatījos kkur 2x . Tas ir vnk episki, tas, kā tur viss tika uzzīmēts, tās skaņas, storyline, spcefekti! Tas ir wow! Droši var teikt, ka AoT ir anime pasaules šedevrs

Vrbt citiem liktos smieklīgi un dīvaini, bet vienīgais veids, kā remdēties bija spēlēt šo http://fenglee.com/game/aog/, ārprāts es jau katru dienu pa 30-1h spēlēju šo sākot no 2014 sākuma :smiley:

Ohh, jā zinu šo spēli xD Es arī esmu spēlējis. Cik zinu, tad steamā arī vesela AoT spēle. Varbūt tagad uz winter sale vaar to iegādāties pa mazāku cenu. Cik skatījos gamplay, tad izskatās riktīgi laba

Mums forumā tiek pieņemti visi :D

kad es bij jaun, es skatījs Ouran Highschool Host Club 240p kvalitātē youtubē, kur viena sērija bija sadalīta trīs daļās
jūs jaunie anime fani neziniet, cik grūti bij skatīties anime ledus laikmetā
pat nezinu, kā es to youtubē uzraku un izturēju, kad viens 3 min video lādējās pusstundu :smiley: tā bija kā sērga, pietika ar vienu klipu.

7 Likes

Man ir grūti pateikt kura bija pati pirmā tā kā animes es skatījos jau kkur 90to gadu sākumā un vidū no kasetēm, ko mans tēvs nesa mājās, tostarp bija Kamui no Ken un Cyber City Oedo 808, kā arī citas kuru nosaukumus es nezinu un neatceros. Kā arī Puss’n Boots anime uz kasetes, kuru es noskatījos neskaitāmas reizes bērnībā. Pirmās animes kuras skatījos pa TV bija uz tad vēl pastāvošā krievu 2x2 kur rādija Mahoutsukai Sally, kad tā beidzās sāka rādīt Sailor Moon (Un jā, es to skatījos pirms tā parādījās uz latviešu kanāla).
Bet, laiks kad es tiešām apzinājos, ka skatos animes kā mediju formu bija kkur 2000šo gadu sākumā kad atkal pieslēdza man satelīt televīziju un iepazinos ar tādām animēm kā Dragon Ball Z, Slayers, Pokemon, Digimon, Yaiba un citi.
Un kad atklāju vācu kanālu RTL II, tad mana interese animēs uzplauka un turpināja augt līdz kad man pieslēdza internetu, un sākās gandrīz maniakāla anime skatīšanās kad es caurām dienām bindžoju. XD

5 Likes

Šis ieraksts man deva jaunības sajūtu.

3 Likes

Elfen lied.

Woah, negaidīta pirmās anime noskatīšanās pieredze :smiley:

Mana pirmā bija pokemoni
https://m.youtube.com/watch?v=qyXTgqJtoGM

Pokemonus skatījās un redzējis vismaz 90%, tāpēc tas īsti neskaitās. Pie tam uz to laiku bija vienalga, ka tikai to jautro multeni noskatīties!

Nu un
Pokimoni skaitās kā anime un visi ar to ir sākusi
Tik pat labi beyblade arī varam pieskaitīt

2 Likes

Neaizmirsti Digimonus!

1 Like

Yugioh ftw

Yugioh, bija sava doma interesanta, taču vēlāk noripoja kaut kādā ahinejā, ka man esot vēl mazam likās pilnīgākais murgojums.

Pokemoni! Joprojām atceros tos laikus, kad VHS kasetēs ņēmām un rakstījām katru epizodi, lai pēc tam vēlāk atkal varētu skatīties :smiley: .

1 Like

Klasika .

es gan fans biju, joprojām atceros, ka biju neapmierināta par to, ka tētis nenopirka man kārtis, jo viņš vienkārši nemācēja kasierei pateikt yugioh :smiley: