Pirmā anime, ko noskatījies 🍎

Zelta bērnība, ja vecākais brālis nebūtu mani cēlis 7:00 nemazām nebūtu digimonus skatijies un pārējās animes iemīlējis.

3 Likes

Skaista tā bērnība bija

Es ļoti reti kad noskatījos kādu sēriju no rītiem, jo visu laiku tās nogulēju

https://i.imgur.com/AauNxrf.jpg

5 Likes

Pathetic.
89b4709ca3ed6377c567f552f61c04c6

3 Likes

Mans pirmais anime bija Senran Kagura.
Garš stāsts, bet var izlasīt manu iepazīšanas topiku. Tur viss ir rakstīts.

2 Likes

Nu, kad biju maziņš pa TV skatījos Pokemonus, bet tad vēl nezināju, kas ir anime. Tāpēc neuzskatu to par pirmo.
Gribētos teikt, ka pirmā bija kāda nopietnāka, kā Elfen Lied vai tml, bet nē. Pēc draugu rekomendācijas pirmā anime ko skatījos bija Naruto, tad viņai bija iznākušas kādas 40 epas. Kad tiku līdz jaunākajai un bija jāgaida nedēļā līdz nākamajai sāku binge watching visu pēc kārtas. Šķiet savā pirmajā gadā noskatījos kādas 100 anime filmas/seriālus. Pašu Naruto nodropoju, kad Shippudenam bija kādas 60 epas.

Man pirmie bija Pokemoni un Spirited Away. Tad gan nezinaju ka tas ir anime. Pateicoties Avatar: The Last Airbender saku aktivak meklet kko lidzigu un atklaju anime pasauli :tada:

1 Like

bez Pokemon man pirmās divas animes bija Vampire Night un Nana! very girly, i know :D

2 Likes

Nu Nana nav no tām sliktākajām un pat labāko topa iekļūst.

1 Like

Uhhhh… Vampire Knigth… bet Nana bija laba ;3

1 Like

Pirmā ko noskatījos bija Kill La Kill, pusaudža hormoni dara savu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kad es to sāku skatīties, tad bija grūti pierast pie dīvainā zīmējuma stila un arī sižets bija patiesi dīvains. Vispār tur viss bija dīvains un laikam tas arī bija tas, kas mani piesaistīja tam anime.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kill la kill vienīgais anime, kas manā MAL ir pie dropped saraksta… gg wp

1 Like

Huh, kā tad tā? :open_mouth:

Its shiet. Nesmieklīgs humors un pointless over the top ecchi. Man jau ecchi bieži vien novērš, bet takā te pat nebija par ko pasmieties tad tiešām ātri nonāca dropped sarakstā


Šitais man bija pirmais. Pat neatceros pa kuru kanālu, bet biju ļoti sīks.


Njā,
Šī ir mana pirmā anime. (Ja es neskaitu bakuganus.)

1 Like

Hmmm… Curious entry title. XDDD

Man pirmā bija Ouran Highschool Host Club un nav ne jausmas kāpēc :D Tā gandrīz noskatījos Death Note, bet viens cilvēks nospoiloja un tas sabojāja visu skatīšanas prieku

1 Like