Pirmā anime, ko noskatījies 🍎

Nabaga tu, tā tu varētu izbaudīt pavisam negaidītās beigas.

P.S. Man nepatika tādas DN beigas, jo es biju cerējis, ka Yagami turpinās valdīt pār pasauli ://

1 Like

35051

Candy Candy

1 Like

Whoah… šī gan izkstās reāli veca anime :D Par ko tad viņa ir? :D

Pirmā anime bija sankarea. To man māsa ieteica pēc iznāksanas, jo pats vel par anime neko nezināju. Bija nepatīkami gaidīt nākamo sēriju. Sākumā man apnika gaidīt nākamo sēriju tapēc beidzu skatīties. Pēc kādien 3 mēnesiem randomā atkal uzgāju un atradu visas sētijas kuras noskatijos, bet es gribēju vel tāda veida animes. Sāku prasīt vel vairāk animes tādā stilā līdz man parādīja mājaslapu kur skatīties animes ( pirmstam biju skatijies youtube). Sapratu cik liela ir anime pasaule un cik daudz žanru eksistē.Tie laiki bija fun jo tad skatijos kādas 3 anime dienā un pat nejutos miegains un lielākoties dēļ vājas veselības maz gāju uz skolu.

Tā ir ļoti veca anime, cik es atceros, ka tā bija par vienu bāreni, kura dzīvoja kopā ar savu pamāti un pamāte viņai darīja pāri, man bija kādi 7 gadi, kad es šo anime redzēju.

1 Like

Candy Candy
(1976–1979)

2 Likes

Kaut kāda kasetē vai pa televizoru viņu varēja redzēt? :D

Es viņu redzēju pa televizoru.

Pirmais anime ko es noskatījos bija Boku no hero academija.

Neskaitot visus bērnības anime, kas gāja pa TV, pirmais, ko es noskatījos bija DanMachi.
70187l

2 Likes

Protams, bērnībā šis tar ir skatīts pa TV no Anime. Bet tā nopietni, pirmā Anime ko nolēmu noskatīties bija Shakugan no Shana. Kāpēc? Vienkārši kaut kur nejauši ieraudzīju Šanas bildi, likās tādā saistoša, uzmeklēju google no kāda Anime nāk, un nolēmu noskatīties. Kaut kā tās pirmās sērijas parāva un noskatījos pirmo sezonu, tad otru sezonu, bet trešā sezona bija kaut kāda nedaudz sačakarēta un garumā izvilkta, beigas itkā laimīgas Shana ar Yuuji atkal kopā un visa pasaule izglābta, bet no otras skumjas, visi, taj skaitā vecāki vairs pat nezina par Yuuji eksistenci, fureimu heizas un tie dvēseļu ēdāji pārvācās uz jaunu pasauli kur Yuuji pilsēta ar visiem tiem cilvēkiem neeksistē, Kazumi palika īstajā cilvēku pasaulē viena un vēl ar dažiem mirstīgajiem kas par to visu zin. Kaut kā nepatika, ka komandas biedri izšķīrās katrs savā pasaulē. 1 un 2 sezona patika, trešā gan ne īsti.

Kopš šīs, tagad vienmēr pa kādai Anime noskatos.

1 Like

Ja es pareizi atceros, tad pirmā anime, ko tā kārtīgi noskatījos, bija Mermaid Melody. :mermaid:t2::notes:
Atradu caur fanmade amv. Ja nemaldos tad Cascadas dziesma fonā skanēja. Ļoti piesaistīja visas mazās ainiņas starp Lucia un Kaito.:heart:
Tajā laikā visas episodes vēl skatījos caur youtube. Āā un ilgi vēl domaju, ka skatos ķīniešu animāciju… līdz brīdim protams. :sweat_smile:

1 Like

Savā laikā es ar par daudzām animēm uzzināju tik caur AMV. Tas ir pirms anime kļuva plašāk pazīstams un internets kļuva lielāks.

1 Like

Vampire Knight, vai varbūt Death Note.

3 Likes

Saaame, mana pirmā bij’ Vampire Knight :vampire:t2: :sweat_smile:

1 Like

ugh… es atceros, ka man bija pirmais anime Elfen Lied… nez kāpēc aizrāva pēc tā, bet ok… :D

1 Like
2 Likes

Tokyo Ghoul Paldies @UselessSakura dēļ viņa es sāku skatīties anime.

1 Like

nav jāpateicas par to, ka es tevi uz deģenerācijas ceļa novedu, drīzāk otrādāk, jāsūta mani 3 mājas tālāk.

1 Like

Nop anime ir laba lieta xd

1 Like