Pirmā anime, ko noskatījies 🍎

Visam ir ļaunā puse :slight_smile: arī anime

Viss ir atkarīgs no paša

1 Like

image

Mana pirma anime bija kakegurui :D

Summary

This text will be hidden

Un tad ir es ar high school dxd

Man atkal pirmais anime šovs ko noskatījos pilnībā bija “Angel Beats!”… bet pirms tam rītos skatījos “Pokemon” un “Digimon” kas gāja pa tv3 un LNT, bet tos es īsti negribu skaitīt kā pirmos šovus, ko noskatījos, jo es ĻOTI daudz epizodes esmu palaidis garām un tādēļ nevar teikt ka esmu izbaudījis visu, ko tie šovi piedāvā…

Digimon pa tv3 atceros, bet pokemonus ar mums radīja?

Bet tā pati pirmā ko es atceros bija par pandām kas vāca magiskas pupas

Rādija Pokemonus, tas bija kādā 2000s pašā sākumā. Tas bija sākumskolā, kādā 1-4 klase. Bija populāri. Vēl bija tās pokemonu fiškas.
Vēl pa Lietuvas kanāliem rādīja Dragon Ball Z, vēl pirkām tās kārtis, un Rurouni Kenshin, tik manuprāt lietuviski bija, pat nezinu kā, bērnība varēja saprast, bet kaut kā bija interesanti :D
Tiesa tas viss bērnībā likās kā parastas multenes, nekādas nojausmas ka tas būtu Anime :D Kā par Anime eksistenci uzzināju tikai kādi ~15 gadi vēlāk.

Jā, tagad, kad tu to piemini, tad atceros ka tāda arī bija… bet jā, “Pokemon” arī rādīja pa LNT, ja nemaldos… tāpat arī rādija “Yu-gi-oh” un vēlāk “Bakugan Battle Brawlers” pa tv3? “Beyblade” ar bija, bet tiem es biju tik pāris sērijas redzējis… daudz mazāk nekā gribētos, bet tos es noskatījos pāris gadus vēlāk, ilgi pēc “Angel Beats!”…

ak dievs, beyblade bija kulturāls fenomens manā lauku skolā, mums bija veseli turnīri izmantojot tikai paštaisītos, galvenokārt no tā skrūvējamā kontruktora veidotus beibleidus. katru starpbrīdi cīnijāmies, un pēc skolas mazdārziņos(bija random betona iedobe) bija nopietnās cīņas, ar visiem uzbrukumus nosaukumiem utt

1 Like

Bruuh, YES. Pa LNT.

Pokemoni tak liela lieta bija.
Arī kā Kanade min, tās pokemonu fiškas. Skolotāji reāli draudēja un gan jau arī pievāca, saplēsa, izmeta, un pat sadedzināja (ja skolā bija krāsns). … Man reāli vēl dažas vienā kastē mētājas ;d … un viena pat ir speciāli nolikta citur, laikam ar Pidgey uz tās, jo tā bija manis paša pirmā iegūtā fiška no čipšu pakas pirms skolas ekskursijas xd
Šis varbūt ir fake info, bet es tajos laikos biju dzirdējis, ka viens bērns Rīgā esot izlecis no kādas 5 vai 10 stāvu ēkas, jo sadomājies ka lidināsies ar pokemoniem. … un man liekas ka pat toreiz bija runas, ka pokemonis esot kaitīgi bērniem un tamlīdzīgi.

Kaut kad 2010’s vidū intereses un nostaļģijas pēc uzmetu aci iekš YouTube uz Pokemonu Intro kompilācijām. Protams ka Eng Dub. … Un es sapratu ka pa LNT tika pārraidītas tikai pirmās četras sezonas. Laigan tagad uzmetot ausi, man sāk likties, ka varbūt pat 5. sezona bija pārraidīta, vai arī man tik tā liekas.
Man pat jābūt vienai sērijai vai nu no 3. vai 4. sezonas ierakstītai iekš VHS. Tik nezinu vai tie pusbeigtie VHS man vēl kur stāv, vai tomēr izmesti.

Mums arī pārraidīja tās pāris Amerikā un kur nobloķētās sērijas.
Gan to kur tie astoņkāju veidīgie pokemoni sagrauj pilsētu, gan tā kur viens kovbojs vai tamlīdzīgi izmanto reālu revolveri, gan tās epizodes ar Jynx pokemonu esot melnā krāsā, gan to epilepsijas epizodi, un arī to skaistum konkursa epizodi, laigan tā iespējams bija mums editotā versija.

Bet sērija nav vienīgais, jo arī parādīja filmas … laigan cik es atceros tad tik divas.
Pirmo filmu - Pokémon: The First Movie / Mewtwo Strikes Back un ceturto filmu Pokémon 4Ever – Celebi: Voice of the Forest.
Es atcros kā es speciāli gaidīju kad pa TV rādīs pirmo filmu. Un sākumā es biju apjucis, jo viņi sāka ar 20 minūšu shortu Pikachu’s Vacation. Bet nu pati filma man patika, un laikam pat uzdzina kādu asariņu tur pie beigām. … Bet man liekas, ka to vairāk par vienu vai divām vai trim reizēm nemaz nerādīja.
Toties to ceturto filmu esmu pa tv redzējis vairākas reizes, laikam no 2000’s vidus līdz 2010’s pāris pirmajiem gadiem vai pat vidum. … Bet nu arī patika. Interesanti plot twisti.
Bet nu es neesmu ne reize manījis, ka viņi būtu rādījuši 2. un 3. filmu, dīvaini.


Cik es atceros, tad Pokemoni bija vienīgā daudzsēriju anime kas tika pārraidīta pa LNT.
Ap to pašu laiku redzēju Princess Mononoke filmu par ko jau esmu pirmīt minējis, reklāmu Cowboy Bebop filmai, un pēc vairākiem gadiem reklāmu Howl’s Moving Castle, bet nu tās ir filmas.
2010’s vidū vēlā naktī redzēju laikam Appleseed: Ex Machina, tik es nezinu vai tas bija LNT vai TV3.


Bet nu runājot par TV3.

Man diemžēl lai cik milzīga tā antena bija, tomēr tā neuzķēra citus kanālus kā tik LTV1, LTV2 (jeb LTV7 vēlāk) un LNT. Tā kā nekāds TV3, TV5 vai ja vēl kās bija.
Bet vasaras pa lielam pavadīju pie vecvecākiem, un viņiem parastā mazā antena uzķēra TV3, jo Cesvaines televīzijas tornis bija un vēl aizvien ir redzams pāri mežam ;d

Bet nu pa TV3 rādīja daudz vairāk animes:

Digimon
Cik es zinu tad pirmās četras Digimonu sezonas.
Es diemžēl neredzēju neko no pirmajām divām sezonām, bet redzēju 3. un 4. sezonu.
Interesanti ir tas, ka tām 3. un 4. sezonām bija Japāņu intro nevis angliskie kā parasti citām animēm. Un laikam pat tēlu balsis arī bija Japāņu audio, kas arī nebija manāms citām animēm. (plus Latviešu dubs.) Bet diemžēl es nezinu kā bija ar pirmajām divām sezonām, jo kā teicu, es tās neredzēju.
Bet man laikam jābūt audio kasetē ierakstītam 4. sezonas intro theme. Sēdēju agri no rīta pie TV ar radio un ierakstīju kasetē xd (daudzām multenēm tā izdarīju ;d)

Yugioh
Cik manīju tad pirmās divas sezonas ar pašu Yugi un 3. sezona jeb GX.
Varēja skatīt, bet diži neinteresēja. Kind of boring.
Nezinu vai vēl kādu citu sezonu rādīja.

Beyblade
Es nekā no šī neredzēju, tad nu nekā nezinu.
Bet nu Beybleidi jau ar bija liela lieta kā Pokemoni un Yugioh.

Shinzo
Šis bija nice, laigan es tik redzēju pāris pirmās sezonas sērijas, un pietam kādas 2-3 reizes.
Laigan šeit ir kaušanās un dažādu spēju un tranformāciju kārtis, tomēr šis liekās kas bišk savādāks.
Šīs OP arī ierakstīt kasetē ;d

Bet vai bija vēl kāda anime, es nezinu, es pats nemanīju.


Un tad ir šīs divas. Tik nezinu vai pa LNT vai TV3, gan jau TV3.

B-Daman
Šo laikam manīju uz 2000’s beigām. Bet cik saprotu lielu popularitāti laikam neguva. Jo neviens diži nemin un laikam ar nav manījis. MAL arī reāli ir tukšs šim.

Bakugan
Šo es laikam manīju uz 2010’s sākumu. Šis gan laikam guva lielāku popularitāti. MAL forums šim ir pilns.

Pats neskatījos šos, jo šādi šovi un anime stils man neinteresēja, un labāk skatīju komēdiskās Cartoon Network multenes. Bet nu par tiem zinu, jo brālis skatījās tos šad tad.

Un ja ir bijušas vēl citas, tad man nav ne jausmas.

4 Likes

Vesela doktora disertācija xd
Bet novērtēju info, jo es reāli nezināju šito. Laikam biju par jaunu lai kko atcerētos un man tv3 patika labāk jo tur pirms multenēm neradīja reliģiskos raidījumus

3 Likes