[Klusās domas] Anime būtība

TURPMĀKAJĀ RAKSTĀ SASTOPAMA LEKSIKA, KURU BAZNĪCĀ PASAKOT, TIKSIES PASLUDINĀTS PAR VELLA LABO ROKU. TĀ IR AIZMIGLOTA. TO ATMIGLOT IR JŪSU IZVĒLE. ESAT BRĪDINĀTI.

Anime visā plašajā pasaulē ir ieguvusi neviennozīmīgu attaiksmi. Šīm brīnumam ir miljons sekotāju kurus varētu iedalīt pāris grupās. Pirmā grupa - esmu dzirdējis, kas ir Naruto, skatījies Death Note nu un vēl kaut, taču pie pirmās draudu pazīmes tikt apvainotam otaku slimībā, uzreiz pārmetīsies pretējā frontē ar kliedzieniem - sadedzināt un pakārt tos idiņus. Otra grupa - anime kritiķi - tie, kas ar veselo saprātu draudzējoties, spēj mazāk vai vairāk novērtēt anime, aplejot to no galvas līdz kājām ar mēsliem vai uz to dročīs pasludinot to par vislielāko meistardarbu. Un trešā grupa - uz galvu atsisti pasisti, kuru medicīnas kartiņā melns uz balta rakstīta diognoze - OTAKU, kas nozīmē, ka cilvēks dienu un nakti dročīs uz anime, neatkarīgi no tās satura. Kaut vai jau sākotnēji aplieta ar nezināma satura konsistenci saturot iekšā kaut ko smakojošu, ar putām uz mutes gluži kā pēdējais Mohikānis metīsies cīnieties, tik parādi viņam dubulto D izmēra animāciju un sprādzieniem ar 15 kadriem sekundē un pateikt - lūk Japānā tas ir populārs. Piedevām viņš būs gatavs nopirkt visu iespējamo atribūtiku sākot no personāža puņķiem, beidzot ar pašu personāžu. Nu i vels ar viņiem. Taču, kad sākās cīņa starp otaku un anime kritiķi - cīņa ir vienkārši bībelsiki episka. Viens redz atbildi uz visiem jautājumiem, cits uzskata, ka atbilde nav pietiekami labi pasniegta un to vajadzētu attīstīt. Tikmēr citi pirmie, otrie, trešie taisa pilsoņu karu kurš no kura nopizģījis: Log Horizon no Sword Art Online vai tomēr manga bijusi labāka - tie ir tādi neizkrāsoti komiksi, jo redz - naudu un laiku prasa, pie reizes ir iespēja ekoloģiju pasargāt. Taču var atsisties ar vairogu - tā ir Japānas komiksu īpatnība.

Bet, animācija, animācija - kura ir paralītiķu raustīta un vēl vārds nesaprotami saīsināts uz ANIME - slinkums runāt? Loģiski…
Un visas trīs grupas uzkliegs - tā ir īpatnība. Pie tam mūsu dubultaģenti mēģinās sevi attaisnot, ka tik nepadomā ko sliktu. Otrie - mēģinās racionāli visu pa plauktiņiem izskaidrot par plašajām pasaulēm un neticamiem sižetiem ar filazofiju, tikmēr otaku jau tevi noraks zem kaudzes OBLIGĀTI, kur labākajā gadījumā vien 5% saturēs tiešām OBLIGĀTI, bet vēl naher izrocies caur to fanservisa, pupu, asiņu un mazohisma kaudzi, lai atrastu ko tādu, lai Transformerus neuzskatītu par visu laika kino klasiku.
Taču ir divas iespējas - cilvēks uzpeldot, turpinās ilgi vēl peldēt, ar cerību atrast salu, kur būs pieejami tikai šedevri ar interesantajām pasaulēm, vai tomēr atradīs krastu un ar kliedzieniem sukas nahuj, sadedzināt tos debīliķus, aizjoņos tā, ka pat atoma kolaideri zinātniekiem vairs nevajadzēs.
Tikmēr visi trīs nobrīnīsies un nodomās - tā, kurš labāks - One Punch Man vai Mob Psycho?
Tādi viņi ir, viens starp otru graužas un taisa lomu spēles publiskās vietās, vien par galveno daļu aizmirst par ko cilvēki no malas pasakaini nobrīnās un pakasa kaut ko, bet bijīgākie vēl ar svēto ūdeni nolaistās, mazums pielips kas.
Tapēc noņemoties ar anime esat piesardzīgi, domājat kā aizsargāties un nepakļauties OTAKU pandēmijai. Taču jautājums viens paliek - ja esi inficējies - tad pie kuras infekcijas pakāpes tu piederi?

4 Likes

UP. Lasīšu autobusā :smiley:

Meh. nepiedèos ne pie pirmā krasta ne pie otrā. Sūtu trīs pimpjus tālak tos, kas velas pakonfliktet par anime. Sevi tomēr asociēju ar GURU, kas sasiedzis anime dzen un vienkārši skatās savas mīļakas multfilmas. Esmu jau sasniedzu visu ko vēlejos sasniegt anime fandomā. Pabiju svētajos FanDub vs Subtitle karā (abās frontēs!!!) Izveidoju savu skapi ar ķiniešu plastmasu. Dabūju savu mīļāko anime licencetas kopijas uz BlueRay un dienam ilgi skatos tas nepamanot kas notiek anime fandomā

Es esmu vāja otrā grupa, uzturēšanās šajā komūnā spiež par tādu būt. :D Aizvien vairāk sliecos uz to, ka seriālu noliešana ar sūdiem ir neproduktīva nodarbe.

Es teiktu, ka pirmās grupas stāvoklis mainās. Tā sāk pārstāvēt main stream grupu. Cilvēkus kuri ir redzējuši 2-3 tobrīd pašus populārākos seriālu un apgalvo, ka skatās anime. Tajā ir divas frakcijas, viena saka, ka tai patīk anime, otra, ka nepatīk. Slēpšanos pēdējā laikā neesmu manījis.

Blin tada sajuta ka nepiederu pie nevienas no grupam esmu ipatnis lai gan nedaudz sliecos uz 3 heh

Par Hentai fanu grupu ir īpaša tēma vajadzīga. Ar pilgadības marķējumiem un psihiatrijas nodaļas klātbutni

Mēs psihiatru nevaram atļauties, būs jāiztiek ar antidepresantiem.

1 Like

1 Like