Austrumu filmas

Te jau visi skatās anime, bet kā ar austrumu filmām? Korejiešiem un Japiem ir tīri labs kino un ļoti bieži labāks par western garbage

2 Likes

Šīs divas ir pirmās kas uzreiz ienāca prātā.

nezinu vai shita skaitas :)

1 Like

Crows norm, jaunākā Explode gan lika vilties.

Shaolina soccer…uh kā es dievinu to filmu. Futbols ar superspejām…so frikin cool.

1 Like

vai ne :)viens no maniem bernibas favoritiem :slight_smile:

Shaolin football bija labs :slight_smile: Man arī patika

Neesmu nekāds austrumu filmu fans, bet man ļoti patika Death note: L change the world.
L aktieris attaisnoja visas cerības, turklāt Watari arī nebija slikts :wink:
Nenožēloju ka noskatijos :blush:

Esmu redzejis japānu orginal The Ring. Parsvarā skatījos filmas bērnībā ar Džekiju Čanu, Bruce Lee un Jet Li :smile:

Jap pārsvarā austrumu filmas asociējas ar kung-fu stuff. Džekijs Čans bērnības varonis :smiley:

@Kitsune-chan Uh par Death Note filmām neesmu dzirdējis labas atsauksmes.

Labi, var slēgt šo.

ko sleegt?!

es arii gribu uzrakstiit savu viedokli un vienu filmu. ko jau bezteemaa piemineeju. it s not fare. es gribu no datora samekleet trailer un likt komentaaru T^T

Biki ne pa teemu, jo ir seerijas, bet labaakaas ko esmu redzeejusi.

Tv šoviem arī nekāda vaina

1 Like
1 Like

Vienreiz noskatījos japāņu šausmu filmu… welp… pirmā un laikam pēdējā filma ko redzēju no japāņiem, jo man nepatika, pat bail nebija pēc noskatīšanās bija tikai vilšanās :smiley:

2 Likes

skaitas?

Njā…

Tām, es nemācēju atrast to, ka jau būtu minējusi šo romantisko filmu:
Be With You (Ima, Ai ni Yukimasu) (2004.g. japāņu)
บริการรับฝากรูป ฝากฟรีไม่มีวันลบ ฝากรูปได้ไม่จำกัด ฝากรูปเร็ว โหลดรูปแรง เรื่องฝากรูปต้อง upic.me เท่านั้น!
Kad atļaujies noticēt, kļūst suuper saldi un baudāmi - līdz ar filmas beigām jutos pati samīlējusies - skaista romantiskā filma (skaitās drāma, hehe:D) Es personīgi, patiesībā, ieteiktu visiem noskatīties, jo tā ir tik naiva! Aww, sirds pilnīgi kūst ārā :D

Ko vēl, esmu redējusi… Godzilla (1954.g. japāņu) nepareizajā laikā skatījos - lūzu nost un neko neatceros :D

Ā… un es tikko uzzināju, ka Death Note filmas tik tiešām ir japāņu filmas, kad skatījos, nemaz neiedomājos (visas trīs) :D:D par to, ka šo filmu dēļ, neesmu ska†ījusies animi/ lasījusi mangu - nu tad es arī palikšu pie filmas.:D P.S. vsm šī ir viena no retajām filmām, kurā atradu citātu:
“No matter how gifted, you alone cannot change the world”
/Death Note III/" (Tas man draugiem.lv aprakstā ierakstīts :D:D )

Ā-ā… Un Kamikaze Girls (japāņu 2004. g.) umm… trailer šķiet diezgan adekvāts, tik kvalitātes nav - bet tur runā, so:

Y, šo noskatījos, jo tajā tiek reprezentēta lolita :D

Esmu noskatījies Shingeki no Kyojin pirmo filmu. Hm… vēl nesen redzēju vienu korejiešu komēdiju, bet tās nosaukumu pilnīgi neatceros.

Es gan esmu dzirdējis labas atsauces par jauno seriālu.

Tā jau ir iznākusi? Nezināju :sweat_smile:.
Pēc trailera spriežot, neliekas pārāk baudāmi… Bet labi, noskatīšos, tad redzēšu, kas nu šiem ir izdevies :grinning: