Death Note drāma (?)

UZMANĪBU!! MASĪVI DEATH NOTE SPOILERI!!

Jau sākumā velos piebilst, ka runa iet par 2015. gada drāmu - Death Note.

Ķeršos pie lietas un sākšu uzskaitīt dažas lietas, kas man patika un kas nē.

###1. Epizode

  1. Drāma lielos vilcienos nepieturās pie mangas/anime.
    Man ļoti nepatīk, ka šī drāma ir attālināta no mangas un anime, it kā pamatlietas pa lielam paliek tādas pašas, bet mainās detaļas, apstākļi. Notika lietas, kas oriģināli nemaz nebija notikušas, man tas nenormāli nepatika.
  2. Yagami ģimene
    Kā jau minēju pamatlietas paliek, bet arī mainījās apstākļi. Drāmā Light ir attēlots kā mīkstais, labais puika. Viņa ģimene nebija bagāta, nācās pat uztraukties par elektrības rēķinu un piestrādāt vietējā ēstuvē. Viņš bija nenormālā šokā, kad atklāja, ka nāves burtnīca patiešām strādā, it kā jau viss saprotams, bet anime/manga tas tika labāk attēlots. Viņš taču ir ģēnijs, kuram ir apnicis ļaunums, bet šeit uzreiz teju vai depresijā iekrita. Pēc otrā cilvēka nomiršanas viņš jau rāpās uz jumta un gribēja izdarīt pašnāvību.
    PS. Light māte nomira, nesaprotu priekš kam vajadzēja kaut ko tādu darīt.
    PSS. Light tēvs izskatījās visai jauns un galīgi lika vilties, jo oriģināli viņš tika ļoti labi izveidots, bet šeit galīgi necentušies… Varēja vismaz bārdu uzaudzēt… :D
  3. L
    Drāmā L tika atēlots ļoti dīvaini, protams, līdzība bija, bet arī attālinājās no oriģinālā stāsta. Šeit L arī ir ieslēdzies mājā, nevienam nerādījās utt, bet viņam kājās bija apavi!! Jā, šausmas! L sāka nēsāt apavus, zuda viss haotiskais tēls. Šis puisis izskatījās sakopts, pie pilna prāta un galīgi no malas nepateiktu, ka tas ir izcili trakais detektīvs.
  4. Drāma pati par sevi
    Aktieri nebija piemeklēti tie labākie izskata ziņā, bet nu okej, varbūt tēlos ticami. Tā es domādams skatījos un cerēju ieraudzīt ko labu, bet ta vietā tikai vīlos. Pat emocionālajos raudāšanas brīžos nenobira asariņas un nospēlēts tika briesmīgi.
    PS. Vai nu viņi galīgi neredz kā tas izskatās no malas, vai arī vienkārši šī bija ļoti maza budžeta drāma.





PS. Skatījos 720p kvalitātē, diemžēl viņa izskatās uz 480p vai pat 360p. :confused:

Kāda bija jēga no šī raksta? Laikam jau tikai domu izteikšana par to, ka man - nāves burtnīcas fanam tā bija liela vilšanas. Protams, arī tas, ka citi tagad varēs salīdzināt šos abus darbus un vērtēt cik labi vai slikti tas izklausās no malas.
Priekšā vēl 10 epizodes, redzēsim ko tās mums sniegs. :)

Tā ir drāma, ko gan gribēji. Kaut vai Another filma ir abomination, Boku wa Tomodachi filma bija mediocre, though nosedza nelielu notikumu mangā. Neko labāku par Ouran Highschool Host Club un Holyland(fucking awesome manga, japāņu tv versiju, ne to saldo korejiešu) tv adaptāciju neesmu redzējis, Gantz filmas tuvu.
Tagad skatos Detective versus Detectives, it kā balstīta uz novelēm, kinda good.

No korejiešu holyland joprojām rādās murgi

Ar vārdu drāma tu domā Dorama? :smiley:

Idk, drama (angliski) - luga, izrāde. Īsti tādi vārdi neraksturo šo gadījumu tādēļ nosaucu pār drāmu.

Vnk, mangas adoptācija live action mēdz saukt par Dorama.

Pie tam īpaši nešķiro JP, CH, un K doramas. :confused:

Izklausās pēc Japu lauztās angļu valodas. Tāpat kā vēl kait kur dzirdēju knaifu - knife

Tā tas arī ir, bet mēdz ar to DORAMA apzīmēt visus JP seriālus, pat ,ja tie nav drāmas. Pie tam Doramam ir apakšžanri un viens no tiem ir drāma, lai cik stulbi neizklausās. :confused:

Dorama nav īpaši korekts apzīmējums, interneta žargons. Šo seriālu mierīgi var apzīmēt kā drāmu vai japāņu drāmu.

Visai izmantojams žargons… :/

Tā pat kā “anime”.