Anime kauna kakts

Esi saskāries ar vienkārši briesmīgiem, nepanesamiem, neskatāmiem seriāliem, kurus nevajadzētu skatīties nevienam mirstīgajam? Padalies ar mums! :smiley:

Šī tēma paredzēta sliktu anime seriālu apspriedei. Jebkāda veida pornogrāfijas pieminēšana ir aizliegta. Arī ja ļoti gribas pateikt to nosaukumu kas sākas ar "B’’ un beidzas ar “piko”. Lūgums arī atturēties no acīmredzama trollinga.

Pagaidām šī tēma ir eksperimentāla un nav teikts cik ilgi tā pastāvēs. Tādēļ esam kārtīgi.

3 Likes

Laikam iesākšu šo tēmu ar visai īso seriālu Pupa. Man patīk psihodēlija un gore, taču skatoties seriālu vīlos tā bezsakarīgumā.

1 Like

Welp… Attack on Titan, abas SAO sezonas (ja tā viņas pareizi sauc?) un Death Note :smiley: Welp… man vienkārši viņas nepatika tik ļoti ka pat manga visām tika nodropota :smiley:

2 Likes

Pag, pag… Vai tad šie seriāli ir tik briesmīgi? Tādi kurus nevienam nevajadzētu skatīties?

Man šķiet, ka šie seriāli vien animācijas un mūzikas dēļ nav pieskaitāmi kauna sarakstam.

1 Like

Basicaly… priekš manis tie bija briesmīgi XD Tā pati Pupa man, piemēram, patika XD

2 Likes

Pag, tu uztaisi kauna sarakstu, bet pēc tam neļuj brīvi izteikties pat, jo tev patīk kas citiem nē

3 Likes

Pēc mana formulējuma augstāk, šeit ierakstītie seriāli pēc tavām domām ir universāli neskatāmi, tādi par kuru eksistenci būtu jākaunas visai industrijai. Tēma ir jauna un man jāpārliecinās vai rakstītais tiešām tika domāts tā. Redzot sarakstu, kurā iekļauti vieni no skatītākajiem un populārākajiem anime, man rodas aizdomas.

Piemēram, neesmu SAO cienītājs, bet ja man kāds paprasītu gaming anime sarakstu, es tur iekļautu SAO.

“Kauna seriāli” nav tas pats kas “seriāli, kuri man nepatika”. :confused:

Un kādēļ tu pie echi neiekļāvi DxD vai Sister now Devil neko ja tu iekļauj SAO ko nēsi redzējis

Tava doma īsti neizdosies, jo virsroku ņems katra privātā gaume. Laigan es neesmu redzējis Jua minētās animes, tomēr es šaubos ka viņas ir drausmīgas. (Man liekas ka man viņas liksies vismaz virs viduvējā). Tātad kā kuram kas tīk un netīk.

Bet nu …

Kremlin - Neko nezinot sameklēju un skatīju … 5 sēriju, 2min garas, kaut kādā paintā zīmētas sērijas par puisi un 3 runājušiem kaķiem … šausmas. Pilnīgs mē***.

Arcana Famiglia - Meli, meli, MELI! … redzot trailer un bildes, šo to izlasot, bet neko daudz nezinot, liekas, ka būs forša action anime, pat pati pirmā sērija likās forša … bet jau nākamā sērija sāka likt teikt WTF un ja vēl tālāk, tad jautājums “kad kaut kas jēdzīgs notiks??”. Actions ir jau šur tur, bet maz un nekas īpašs. It kā jābūt romantikai? Nekā tāda. Tas ka viens otrs domā, ka kaut ko baigi jūt pret citu, tas liekas neīsti, viņi paši nezin ko jūt, it īpaši animes beigas ar to mīlestības lietu bija tāds "seriously?’’ Un tas kas reāli notiek, pārsvarā garlaicīga viņu ikdiena, kamēr viens otrs mēģina ko tur darīt, ai es pats īsti neatceros kas kā bija. Humors pat nav smieklīgs. Daudzi tēli ar savām izdarībām kaitināja. Eng Dub nav patīkams, it īpaši “Nova” tēlam, 15 gadīgam puikam, kura balsi ierunā sieviete, kas ir tik ļoti saprotams un nepatīkams.
Vienīgās sērijas kuras patika bija 1, jo tā lika domāt, ka būs kas foršs un OVA, jo tā tomēr bija smieklīga.
Bet tomēr - es jutos tik ļoti piekāsts, man tik ļoti tika samelots.
Anime varbūt nav pilnīgs mēs**, bet nekas labs tur.

Gribētos minēt vēl Karneval, jo šis tas garlaikoja, kaitināja un bija pilnīgi garām, bet nu šis laikam tomēr attieksies uz gaumes lietu, jo šur tur bija nice.

Kurozuka - Sākas interesanti un forši, bet jau pēc pāris sērijām aiziet pilnīgā sviestā. Nevar normāli saprast vai tas ir tagad vai nākotnē vai pagātnē. Pārāk bieži stāsts lēkā uz nākotni, cik es sapratu. Action ainas gan bija lieliskas, bet tomēr stāsts un notiekošais visu izbojāja, jo jēdzīgi nekā saprast nevar. Es pat nesapratu vai viena no galvenajiem tēliem mēģina palīdzēt galvenajam tēlam vai tikai mēģina viņa dzīvi izčakarēt galīgi. Un un un ai kaut kas vēl, bet es neatceros. un beigas arī bija ļoti nepatīkamas, jo es nesaprotu, kāda velna pēc tad viņi visu laiku to gāja uz apli visus tos simts, tūkstots gadus, atkal un atkal un atkal. Action is nice but story is complete mindfu** bullsh**.

Iespējams, nepamēģināsi neredzēsi. Jau augšā minēju, ka šī tēma ir eksperimentāla. Šeit vajadzīgs sava veida objektīvs anime kritiķa skata leņķis.
Varbūt jāiekļauj vēl kāds noteikums… :thinking: Piemēram, nav ļauts rakstīt par seriāliem, kuriem ir tēmas forumā. Tu vari izteikt savu viedokli tajās. Šī tēma paredzēta kaut kam tādam, kas nav pelnījis individuālas tēmas forumā.

Ko lūdzu? Ja tu runā par anime ieteikumiem, tas saraksts ir publisks, pieejams visam forumam.

Neviens vēl nav pieminējis School Days?? Lūk anime, ko nevajadzētu redzēt! Vai arī anime, ko nevajadzētu redzēt, kad esi 18+ gadus vecs, man šķiet, jo es savos, lkm 19 gados nespēju to noskatīties, jo lika manām smadzenēm kūleni mest no neērtuma un tizlajām izvēlēm, ko veica stāsta tēli.

Klasika - Shoujo Kakumei Utena, pēc manām domām, klasika, kas tomēr ir jāaizmirst, jo tā ir 80% (ok 70% vai bik mazāk xD ) tukša un pārējais ir veidots no ziepju operas un meiteinīšu idejām par to, kādiem it kā būtu jābūt stāstiem (facepalm)

Mūsdienu anime - Nanatsu no Taizai - es saprotu, ka tā domāta kā kārtējā ikdienišķā anime, bet dievs… tie tēli, tas stāsts tik šablonisks, tik sekls, tik attiecību nepatīkams, ka vēl ar vien nesaprotu, kā atrodas cilvēki, kas uzskata, ka šis darbs esot labs puiku animes piemērs @_@

ok, must go, uz rabbit skatīies Evil Dead 2 :smiley:
vrb būs turpinājums (ticu, ka nepārpratu domu šai diskusijai :slight_smile: )

Taatad Giant Naked Men Attack a.k.a. Shingeki no Kyojin (pilniigi auksti palika uzrakstot to nosaukumu).

1 Like

Man ir milzīgs viedoklis kāpēc es nejūtos omulīgi par šo tematiku. Ideja ir interesanta, taču šeit var rasties problēmas.
Es redzu šo topicu ar divu veida atbildēm:

  • ar anime kuras cilvēkiem nepatīk
  • anime kuras vispārīgi visiem rada kauna sajūtu par gala rezultātu pēc kaut kādiem kvalitātes kritērijiem.

Piemēram, kādam nepatīk AOT un uzskata to par briesmīgu, taču anime stāsts, efekti utt. nav nemaz tik slikti. Tas, ka darbs nepiesaista, tas nenozīmē ka tas ir briesmīgs…
Kā arī ja skatāmies uz “ne tik kvalitatīvajām” anime, kurām stāsts, efekti u.c nav tik lieliski… nevar teikt, ka tās ir zemē metamas. Piemēram, es noskatījos Vampire Holmes, jo šai anime ir viens no visliktākajiem vērtējumiem MAL. Varu teikt, ka anime izskatījās low budget un stāsts bija ļoti bez dziļas domas, taču es tāpat to izbaudīju. Protams, bija sajūta ka tā ir kā milzīga parodija, bet es tāpat smējos par jokiem utt.

Anyways. The point is, ka šeit var būt milzīgi subjektīvi viedokļi. Katram ir savi kritēriji un gaumes izjūta…

Pupa man ir listā :smiley:

Šī tēma fiziski nespēs būt objektīva, bet varbūt tā var kļūt interesanta. Es mēģinu noformulēt nosacījumu, kas traucētu tik viegli uzrakstīt naida rakstu. :thinking: Man šķiet raksti par pagrīdes anime un savādākiem skatījumiem uz populārajiem seriāliem būtu interesanti, bet te kaut kas trūks. Man nepatīk tas populārais seriāls un nevarēju noskatīties to populāro seriālu. Ir visai garlaicīgi teksti. Šis ir kauna kakts! Lai nosūtītu anime uz šejieni ir vajadzīgi prāvāki iemesli!

Nāk prātā divi nosacījumi:

  • tev ir jāpamato sava izvēle
  • šajā tēmā nedrīkst aizstāvēt savus mīlulīšus

Ja nu gadijumā uzdūraties, NESKATATIES!

Šī anime ir pilnībā bez jebkāda sižetiskas attīstības. Mūs priecē ar mistisku mistiku, bet tā kaut kur pazūd gandrīz vai uzreiz. Pilnībā bezjēdzīgs gabasl, kurš padsmit sēriju garumā garlaicībā vēl mūs uz bezsecinājumu bedri. Šīm garadarbam es neiesaku piesakrties nevienam.

vnk nekad

1 Like

Par šito tev nāksies pamatot. :confused:

man patika soul eaters ,bet šis vnk bija arprats es nez ka lai paskaidro ,bet man šausmīgi nepatika un neiesaku nevienam. : (

1 Like

oh, es gribéju par šo piebalsot - skumji ir tas, ka pirmās Sword Art Online sezonas pirmā puse ir daudzsološa, izklaidējoša, izaicinoša, interesanta un tad…viss sagruva - smagi, jo smagi! Es personīgi, nesaprotu, kā cilvēki šo animi var atzīt kā tīkamu, taisnība, esmu redzējusi abas sezonas, bet es neteiktu, ka izbaudīju, bija sajūta, ka tās ik epizode ir radīta, lai pierādītu, cik tālu var sabojāt stāstu ar neveikliem, absurdiem turpinājumiem, kas vairāk dvešs pēc šablonisma un vnk cerības nopelnīt naudu uz to, ka vēl ar vien tiek izstrādās epizodes, tā sakot, cik ilgi var noturēt cilvēku uzmanību, kamēr darbs rok sev bedri :smiley:

1 Like