Anime kauna kakts

Par Soul eater NOT daļēji piekrītu, jo viss ir daud maz vienmērīgs- pelēka masa, tomēr kaut kā jau to uzmanību noturēja. Savukārt “gonna be twin tails!” pēc pirmās epizodes bija F. that snizzle.Oh, the fetishes.

Ah! Aizmirsu Clannad iemest.

1 Like

Slice of life ziņā bija ok. Comedy par bulciņām arī nebija slikta. :smiley:

Bremzes zinjaa arii bija laba, kaa arii uzspiestu ‘feels’ zinjaa. Nemaz nerunaasim par aciim, kuras bija puse no galvas…

Aaa, veel pie viena jaaiemet DxD. Lielisks piemeers tam kaa tizli izveidoti teeli var sabojaat jelkaadu staastu.

Dizains nav iemesls, lai pārmestu. :smiley: Feels tur vispār nebija. :smiley:

Izlasi veelreiz.

Tu izlaboji? Sākumā neredzēju nekādas pēdiņas.

Akls vienkaarshi esi.

Man ir tentence atrast kaut ko extra dīvainu, ko es parasti nožēloju ^___^

https://myanimelist.net/anime/16436/Tenshi_no_Drop

1 Like

pēc ta 3.98 no kopa ~3.7k cilvekiem pat gribas zinat kp tik maz :smiley:

1 Like

Nesen uzdūros šim murgam…


Pati RPG maker spēle nebija diez ko lieliska (būtu labāk Mad Father vai Ib uztaisījuši…), tāpēc neko lielisku negaidīju. Bet šis vienkārši ir īss mēsls. Animācija ir slinka un lēta, skaņu efekti ir lielākoties no spēles ņemti, kuri droši vien ņemti no RPG Maker default pieejamiem materiāliem. “Komēdijas” dēļ vismaz viens varonis katru reizi paliek bez galvas vai kāda cita locekļa, dažreiz arī tiek brutāli sašķaidīts, bet ‘komēdijas’ dēļ neviens uz šiem pāridarījumiem pat nereaģē.
Secinājums - tad jau labāk noskatīties pilnu Pewdiepie letsplay Ao Oni spēlei nekā šo animācijas murgu skatīties.
Ps, šo ir taisījusi tā pati studija, kas radījusi Pupa…

1 Like

No tumsības dzīlēm, ēna kas noklājot visu, izraisa skumjas un drūmas domas par šīs pasaules beigām. Kurš? Kāpēc? Priekš kam? Vai tas bija Hitlera slepenais ierocis, vai tomēr ASV pŗāta kontroles ierocis? Vai KGB izlūkošanas jaunā tehnoloģija - neviens to nezinās, jo atrast to ir grūti. Pat diženā liel bibliotēka myanimelist neuzdrošinās to glabāt sevī. Tas kurš to redzējis - nebaidās nekā ļauna, vien meklējot ko skaistu it visur.

P.S. Karočens - CGI vēmekļi kurus kāds apēda uz vēlreiz izvēma, jo tas šķita tik ģeniāli. Nē protams, šeit ir slēpts sižets - zem metafitamīna moment līmes glicerīna nitrāna sajaukuma ietekmes. Un tad nav garantijas, ka sasniegsiet tā domu centru. Ātrāk nirvanu atrādīsies ar visiem apustuļiem nekā izpratīsies šā šedevra augstos motīvus. Da labi ar sižetu, bet grafoooons…

1 Like

Man liks ļoti skatāms, esmu mangu arī izlasījis. Mūzika bija ok. Stāsts anime nebija pats labākais, bet art style bija skatāms.[quote=“dafqamidoinhr, post:32, topic:2472”]
murgam
[/quote]
Pilnīgi piekrītu. Humors bija galīga nulle ao oni the animation. Pirmās ep. Fonā spēlējot Isaac noskatījos, bet jēgas no anime nav.

1 Like

School Days! Burn that shit with fire.

1 Like

Yep thats one thing i agree

1 Like

Kāda vaina school days? :smiley:

man patika soul eaters ,bet šis vnk bija arprats es nez ka lai paskaidro ,bet man šausmīgi nepatika un neiesaku nevienam. : (

Ļoti fascinē. Kad cilveki no “soul eater NOT” gaida soul eater. Apsveicu, esi atklājis sev jaunu žanru - spin off. XD

4 Likes

Pilnīgi viss, izņemot mūziku/vizuālo pusi. Tēli stulbi, it īpaši galvenais tēls, nav tēlu izaugsmes, notikumi uz beigām palika paredzami, izņemot pašas beigas, kas bija ekstra stulbas.

1 Like

Un gribi teikt, ka tā ir vienīgā tāda anime visā industrijā?