Anime kauna kakts

Personīgi man neviena cita nav bijusi tik RAGE-inducing, jo School Days bija viena no pirmajām anime, ko skatījos. Vēlāk sāku filtrēt un saprast, ko skatīties, ko nē. Mēslu, protams, netrūkst, katrā sezonā vairums nav skatāms.

Es jau negaidiju neko no ta kad ieraudziju ‘cover’ bildi : ^ )

Nu arī nāk faktors, ka katram cilvēkam sava gaume. Es, piemēram, labāk noskatītos vēlreiz school days, tā vietā, lai skatītos soul eater.
School days man nelikās tik šausmīgs. Protams, sižets nekāds, bet tomēr settings kaut cik sakarīgs - garīgi nelīdzsvarotas meitenes. :smiley: Labi, labi, anime adoptāciju nevar salīdzināt ar school days VN. Tur bija vairāki route, kas jau liecina par to, ka nebūtu tik jēlas beigas kā school days.

Tā jau kolēģi augstāk rakstīja, ka šī ir ļoti subjektīva tēma. Nākas piekrist.

Es esmu šo anime dropojusi, bet es nevaru atcerēties iemeslu un par ko vispār bija tā anime… bet gan jau bija kāds liels iemesls, jo parasti MAL es pierakstu īsus tags, kas man paticis vai nepaticis… taču šai animei nekas nebija pierakstīts klāt… :smiley:

Silti iesaku necenties pat atcereties tikai sabojasi sev garstavokli

2 Likes

hm… okai… o.o

Nevēlos teikt, ka šīs anime ir pelnījušas būt kauna stūrītī, taču es varu padalīties ar anime, kuras dažādu iemeslu dēļ esmu dropojusi.

  • Es neapšaubu, ka No Game No Life ir labs seriāls. Mani vienkārši nepiesaistīja un es dropoju. Stāsts ir tiešām ar lielisku ideju un animāciju. Centos skatīties vismaz 5 reizes, bet kā nepiesaistīja tā nepiesaistīja. :smiley: + mani vienmēr ļoti ietekmē tēli. Ja man kāds nepatīk pēc rakstura tad tas ir jau milzīgs iemesls un nemotivācija turpināt anime. Lai arī Shiro ir attēlota ļoti cute - man tomēr stāstā viņa traucēja. (ļoti subjektīvs videoklis)
  • Mirai Nikki. Man ļoti patika ideja, taču pazuda vēlme skatīties, kad noskatījos Everything Wrong: Mirai Nikki :smile: + man bija ļoti nesaprotamas / neloģiskas tēlu rīcības - es specifiskās situācijās būtu darījusi daudz savādāk… un tāpēc man pazuda vēlme turpināt…
  • Līdzīga situācija kāda man bija ar Mirai Nikki - es dropoju arī Diabolik Lovers. The thing about this anime - ideja bija pretty cool & man ļoti patīk vampīri animēs. Man vēl joprojām patīk AMV vai kosplejeri šai animei, taču iemesls kāpēc es dropoju jo es nespēju izurēt, ka tā meitene ļoti ātri pieņēma(?) stāsta problēmu un nepretojās. Izlaisīju komentārus, ka daudzi bija disappointed par beigām tāpēc beidzu skatīties, lai gan kā jau es minēju - teorētiski anime bija cool…
1 Like

Pārkāpšu noteikumu, minot un tāpat ar nokauninot amerikāņu studiju, kura ir atbildīga par animes izplatīšanu un angliskā dublējuma izveidi.

Kā jau liela daļa zin, ka veidojot anglisko dublējumu, scenārijs tiek pārrakstīts, jo tiešs tulkojums neskanētu normāli un pat loģiski ne, un lai arī rietumniekiem būtu saprotamāk un tīkamāk. Pa lielam viss tā doma tiek atstāta, bet tiek pateikta savādākiem vārdiem, laigan ir reizes kad studija nočakarē un pārāk daudz pārveido scenāriju. Daļēji tā ir problēma šeit, bet problēma arī ir tāda ka:

Funimation - jeb daži tās iestādes svarīgie darbinieki izplata savu politisko nostāju caur pārveidotu anglisko dublējuma scenāriju, un pat pasmej par to apsaukājot fanus.

Iesaku skatīt visus video, nevis tik pateiktos laikus.


Prison School - Tiek pieminēts GamerGate.

Oriģināls sub - “You keep talking to me like we’re on equal terms, but I’m a 2nd-year. You have to address a superior more politely”

Funimation Dub - “Do you have a stick up your ass? Or are you one of those dumb-ass Gamergate creepshows?”

Lūk 2 twitter sarakstes no tā kurš pie tā vainīgs - 1 un 2 .


Miss Kobayashi’s Dragon Maid - patriarchy, cultural appropriation, slut shaming, un viens joks un plot points tiek izčakarēts, kas saistīts ar homoseksualitāti.

Šajā video tiek pieminēti pirmās trīs problēmas.
1:12 - 2:33

Lūk vēl viens video kur par to runā, tiek pieminēta pirmā problēma, bet arī ceturtā problēma, kura nav pirmajā video.
2:20 - 3:50 , vai arī tieši 4. problēma 3:11 - 3:50 .


My First Girlfriend Is a Gal - misogyny, sjw millennials, cuck.

2:43 - 4:45 - piemērs.

1:09 - 2:36 Tas pats piemērs no pirmā video, bet tik angliski un ar sjw millennials momentu.


Shame, shame on you Funimation.

2 Likes

https://myanimelist.net/anime/28977/Gintama°

Oh boy. Good point, bet tas trešais video, ko ieliki, ir vienkārši absolūts cringe. Lethal dose. Tās pārspīlētās frāzes, ko viņš izmanto, skan tāpat kā tās, ko viņš kritizē. Komercializēts feminisms ir tik briesmīgs, jo to mēģina pārdot (tas pats notiek ar ekstrēmu konservatīvismu, vienīgi anime industrijā to grūtāk novērot). Kad jebkura veida politiku tev mēģina pārdot, tā kļūst par sevis parodiju, jo pārdošanā visefektīvākā metode ir pārspīlēšana.

Otherwise, good point. Es īpaši daudz neuzticos Funimation ar lietām. Avota materiāla precīza adaptācija ir galvenais uzdevums jebkuram tulkam un lokalizētājam. Tulkam nav tiesību bāzt savu viedokli tur iekšā, kā minētajos piemēros.
Turpinot uz šīs nots, tulkam nav tiesību arī kaut ko īpaši daudz ņemt ārā. Pretēji ielikšanai var notikt arī anime cenzūra, kā ar Cardcaptor Sakura anglisko dub (which is an atrocity), kur bieži tiek izņemtas lietas, kuras oriģinālā eksistēja (un parasti ir harmless). Cardcaptor Sakura gadījumā notika masīva LGBT tēmu (un jebkādu atsauču uz to) cenzūra (šī problēma vispār pastāv anime, kur ir queer characters). Turklāt nebija tā, ka tā tēma bija visu laiku bāzta sejā, ka vajadzēja cenzēt - personāži bija casually queer (piemēram, Tomoyo interese par Sakuru, Syaorana biseksuālisms, utt.), viņi tur vienkārši eksistēja. (Piedevām, pat ja LGBT tēma darbā būtu svarīga un visur, tas nemainītu to faktu, ka tulka darbs ir atdarināt oriģinālu pēc iespējas tuvāk).

Īsi sakot? Dubbing is a sin, don’t watch dubs.

1 Like

Nesaprotu tautu, kas skatās ar dubiem, vēl vairāk nesaprotu tos, kuri judgo, kad saku, ka skatos tikai ar sub :smiley:

Ok idc YOI dub ir hilarious af, tā ir vienīgā, kura man ir patikusi ar dub

Sākumā lasu, viss ok. Tad ierunājies par to vienu dub. :pensive: SUB ftw, nevienu dub neesmu redzējis (tikai iečekojis cik slikti viņi ir). :grin:
E: kas pe velna ir yoi?

Who cares? Ja tev patīk dubs, tad skaties dub, bet, ja patīk subi, tad skaties subus. SIMPLE. Šis shaming ir irritating, gluži kā strīdēties par Apple vs Samsung.

Skatos dub, ja iespējams, bet dažreiz viņi tik sūdīgi, ka tomēr pārēju uz sub. Bet kopumā dub gribu skatīties vairāk, jo tad vieglāk visu uzstvert un vairāk arī bildi izbaudīt, bet nu takā esmu noskatījies tik daudz cik esmu, subs ar tomēr netraucē, bet daudz lielāka uzmanība tomēr jāpievērš ar

1 Like

Tas ka tevi kritizē ka skaties tikai ar sub ir dīvaini un stulbi. Bet tai pašā laikā arī ja kritizē tos kuri skatās ar dub, laigan tas ir saprotamāk ja pakritizē dub skatītājus nevis sub skatītājus.
Laigan es varbūt esmu liekulis un nesaprotu kāpēc citi skatās ar rus dub, jo kaut kā neliekas ka tas varētu būt kvalitatīvs, bet es krieviski nesaprotu un neskatos, tad labāk īpaši nedomāju par to, bet iemesls iespējams kāpēc skatās ar to ir tas pats kas man.

Varu teikt to pašu ko @Mr_Bunny , ka klausoties var vieglāk saprast, ir ērtāk klausīties nekā lasīt, lasīšana novērš uzmanību un tā paliek ļoti garlaicīga.
Un it īpaši tādam lēnam lasītājam kā man it īpaši svešvalodā, nākas daudzreiz pauzēt un patīt atpakaļ, tas visu izbojā.
Un nav tā ka visi eng dubi ir slikti un nav tā ka visi subi ir labi, un nav tā ka visi japāņu audio ir labi.
Piemēram Black Lagoon, Space Dandy, Samurai Chapmloo, Baccano utt eng dubi ir lieliski, (Black Lagoon with subs are really nice too).
Piemēram Gangsta. Japāņu balsis nice, bet tomēr ar sub bija ļoti garlaicīgi, Eng dub was meeeh, bet ar laiku var pierast.
2017 augustā sāku skatīt March comes in like a lion ar subs, sooooo boooring, un es esmu līdz šim brīdim noskatījies tikai pusi, nespēju atsākt, laigan tagad ir iznācis dubs, tāpēc nezinu vai pabeigt ar sub vai atsākt ar dub.
Bet jauki un saprotami bija skatīt ar sub One Week Friends , Usagi Drop un iespējams vēl kādu.

Man vajag sub, jo audio uztveru briesmīgi. If it’s not written, it doesn’t exist. Arī filmas, kuru valodu saprotu, skatos ar subtitriem. Ja es tikai klausos, man prātā nekas nepaliek. Sub is the only way to go for me.

2 Likes

Aki Sora - Incest
KissxSis - Paskatījos 4 sērijas, characters nekuriene un storijs nepatika
Boku no pico - Worst cuz BEST
Boruto - nepatīk pats MC Boruto + pēc tā ko redzēju storiju taisa ļoti līdzīgu Naruto

Btw Eh why everyone hates my guilty pleasure- School Days :(

1 Like

Nav tik slikti, ap 60 epizodi jau interesantāki notikumi sāk parādīties.

You understand nothing.

41 nodropoju

Amm, es nenoliedzu, ka tas ir labākais anime, kas eksistē uz doto brīdi, bet parasti paši labākie anime ir arī tie paši sliktākie