Death Note

http://kissanime.com/Uploads/Etc/12-5-2012/780373149453l.jpg
Death Note
Žanrs: Drama, Mystery, Police, Psychological, Shounen, Supernatural, Thriller
Treileris, ievada klips.

Yagami Light ir 17 gadus vecs ģēnijs no Japānas, viņam ir apnikusi viņa dzīve, skola un pasaule. Kādu dienu, ceļā uz mājām viņš atrod melnu pierakstu kladi, uz kuras rakstīts “Death Note”. Ieienteresēts tās izskatā, Light izlasa pirmās rindas no šīs pierakstu klades un noskaidro, ka, ja šajā kladē tiek uzrakstīts kāds vārds, šis cilvēks nomirs. Protams, Light, tam nenoticēja un turpināja savu ierasto dzīvi, bet ziņkārības mākts viņš izmēģina šo kladi un atklāj, ka tā ir īsta.Tagad ar šīs pierakstu klades palīdzību viņš vēlās īstenot savu ‘misiju’ - izmainīt pasauli un kļūt par Dievu. Ceļš uz šādu mērķi nebūs viegls, lai nu kā, cits ģēnijs, pazīstams kā L strādā, lai apturētu Light. Kurš uzvarēs šo cīņu?

1 Like

Kaut kad varbūt jānoskatās šo te pa otram lāgam. Jāpaskatās ko mēs ņemamies visiem ieteikt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tas tiks sen bija kad skatījos. Iespējams vairs galīgi nav tā spīduma.

Es neizturēju vairāk par vienu reizi. :smiley: Viena iespaida gabals. Kā jau, principā, jebkurš detektīvs… Kaut gan, to pāšu padomju Šerloku varu milijoniem reižu skatīties un neapnīk… -_-

1 Like

tikko noskatijos visu… viennozimigi labs , specigs anime, ari ieteiktu skatities, pat ja nav detektivu cieniitaajs, tikai beigas, ka ajau beigas, viss izvertas logiski, kaut ari negribejas lai taa butu, slikta pecgarsha tikai no pedejas serijas, bet kopumaa superigs gabals :slight_smile:

Wow, var just pēc komentāru skaita šai tēmā, ka nav 2007. gads, kad šī anime bija aktuāla :D

Nosktījos animi :D
Ah, L mīlams varonis bez gala savas gudrības dēļ …un saldumi…

bet , nolādēts, kāpēc vispatīkamākajam varonim jānomirst T^T

uuun viskaitinošāki varoņi, protams ir:

:D, grrr tā Misa -.- vsm viņa ģērbās lolitas stilā, yēy…
un tad jau Light… otrais sociopāts, ko atpazīstu (Monster taču to puiku arī citādāk nosaukt nevar?) ttd Light… griezt zobus un muguru gribās brīžos, kad uzmanība viņam… man laikam ļoti nepatīk sociopātu tēli : (

Un par to, ka tas bija, pie velna, 37 ep. (varēja iztikt kaut vai ar ~ 12 vai 24 XDD)… es priekšroku dodu filmām (2006.g.) (varbūt tpc, ka pirmās redzēju??:D) K.gan filmas, ja pareizi atminos, bija neskaidrākas, bet, man šķiet, ka es varu teikt, ka vien tas pats manās acīs tur sanāk :?
K.gan mani pārsteidza, cik ātri attīstās un kustās sižets animei :D Mūzika bija jauka (ne tipiskā?), šķiet, ka tur modes tendences sita… žēl, ka pazuda klasiskās mūzikas parodijas garša uz beigāms; jā, sākums pat gana daudz komisks šķita man XD

Nav priekš manis detektīvi - neaizgrāba kā Monster 1. ep mani aiznesa savos spārnos C_C (lkm patīk labā un sliktā spēle, kas ir skaidra ne kā realitāte XD)
Bet, protams, klausoties dub versiju, L bija smuki zema balss iedota, rawrr (bet, Misa klausoties, gribējās kurlai kļūt C_C)

Tev taisnība, @Matejs, nebija tik kruta (lkm par daudz gaidīju :D - domāju, ka būs realistiskāka, bet tie notikumi tik sireāli iespaidu radīja, eh :{ )

Nespēju saprast vai šī skaitās tipiska anime vai nē… laikam priekš mūsdienām nē, kad visapkārt fan service klaiņo (giggle), bet kādus 10 gadus, laikam varētu būt diezgan tipiski nopietna :?

Nē, nē! Manu viedokli par anime nevajag ņemt vērā un pēc tā vadīties :smiley: Lai gan apsveicu, ka saņēmies noskatīties.
P.S. Tu drīksti man paskaidrot kas tas tāds par “lolitas” stilu. Es saprotu, ka pati līdzīgā stilā veido savus tērpus, so im kinda interested kas tas tāds ir. :slight_smile:

Man visu laiku likās, ka Death Note piesaista pie animem ar to, ka tā ir ļoti nopietna, racionāla…bet tad, kad pati sāku redzēt to sižetu XD lol - diezgan tipisks “kā pie velna to/kdļ to vajadzēja” sižets :smiley: Es tā arī beigās Monster animi uztvēru, kaut gan tas ir uz pusi garāks, un uz beigam jo vairāk tdļ gribas facepalm’ot, tur mani vnk uzrunāja tik ļoti pirmās ep, ka nezuda patika @_@ ā, lkm tpc, ka arī noskaņu radīja, vsp jā… Death Note neradīja izjūtamu noskaņu, vairak kā joks tas viss izskatījās, kaut uz beigām mazāk.

1 Like

holy shit
http://goboiano.com/news/5007-latest-death-note-movie-trailer-shows-off-a-new-shinigami

1 Like

Live action kurā CGI neizskatās draņķīgi? Kas te notiek!? :astonished:

3 Likes

ir samērā grūti spriest pēc treilera, bet kopumā pašlaik izskatās ļoti cerīgi :3

Holivuda jau sazin kopš kuriem vectēva laikiem vēlas šamejo ekranizēt. Atceros vēl bija 2k5 , ja nemaldos, kad bija mānas pirmās “ziņas” par to. Sākumā bija plānots seriāls, tācu nesalīmējās. Tas metrs - atkal nesanāca. Pie tam piemeklētie aktieri ļoti labi pat iederējās pie savām lomām. Tagad pēdējās baumas ko atceros ir pilns metrs un tiesības piederot “20. gadsimta kompānijai” - ja nekļūdos.

Bet anime ir fufelis galīgais. Patiesībā jau teicama, pat vairuma nīstais sižeta posms pēc L man patika, jā nebija tas ko gaidīju, teiksim tā, es paredzēju kādi varētu būt svarīgaikie notikumi, tie arī notika, taču nedaudz savādākā formātā, nekā gaidīju - gan labi, gan slikti. Taču uz anime vajag pareizo noskaņojumu. Un jā - L nāve bija neizbēgama, skatāmies un klausāmies uzmanīgi.

A post was split to a new topic: A new Death Note one-shot! Ryuk’s not done toying with the human race yet!