Austrumu filmas

Jau abas divas daļas iznākušas un vēl kaut kāds mazais seriāls Attack on Titan: Smoke Signal of Fight Back.

Bija ok kā standalone, tur no mamgas ir varoņi un tie paši nav visi.

Norm jap šausmene

Noskatījos pirmo daļu Attack on Titan filmai. Nuu, ja pilnībā aizmirst orģinālo materiālu, tad filma ir diezgan skatāma.
Pēc noskatīšanās man nagi niezēja bišk parediģēt muļķīgākās ainas :grin:. (Mēģināju ielikt youtube, bet video uzreiz nobloķēja, kaut vai viņš bija privāts :sweat_smile:.) Sorry not sorry.

2 Likes

Filma izskatās drausmīga pēc tiem kadriem :smiley: Not gonna waste my time on that.

Ir ok, ja godīgi. Labāk to, nekā jauno sūdsu no holivudas.

Tikko noskatījos zaļo zilonīti jeb “Зелёный слоник”. Daži varbūt ir redzējuši kadrus mīmos un tam līdzīgi, pati filma bija okei, sākumā, pēc tam palika “dīvaina”, bet ar savu domu. Noskatoties var saprast kāpēc viņu baigi negribēja un neradīja ķīnītī, un kāpēc viņu daži negrib arī sākt skatīties. Ja gribās iepazīties ar to darbu tad ja godīgi tad neiesaku, bet ja patīk trash vai vienkārši gribās kaut ko jaunu tad droši vari veltīt 86 minūtes savas dzīves šim šedevram.

1 Like

Tiem kas grib iedipot pirkstus iesaku vnk apskatīties apbalvotās japāņu filmas

Tas ko pats varu ieteikt ir survive style 5+ arguably viena no vis sirreālakajam filmām ko jebkad esmu redzējis un tur ir Vinnie Jones :D un soundtrack ir tas pats čalis kas strādāja pie Redline

Tad ir shin Godzilla pie kura strādāja Eva režisors Hideaki Ano

Vēl ir confessions labs trilleris

Kādu laiciņu atpakaļ noskatījos Rurouni Kenshin filmas. Kopumā man patika.



Vakar noskatījos jaunāko no Chihayafuru filmām, ļoti patika, kopumā, manuprāt, izdevusies adaptācija. Sižets gan aiziet tālāk par pašlaik rādīto anime trešo sezonu.




1 Like

@Kanade

https://www.animenewsnetwork.com/news/2019-12-19/live-action-rurouni-kenshin-final-chapter-films-open-in-summer-2020/.154548

1 Like

Būs vēl divas filmas sanāk, forši :sugoi:
Gaidīšu kad būs.

Atcerējos par filmām, paskatījos, skatos būs tikai nākošgad, jo laikam nobīdītas dēļ tā Covid-19 :cry: