Pirmā anime, ko noskatījies 🍎

Par to fujoshi bait īsti nezinu, es uz tādām lietām neiespringstu, skatoties sērijas :grin:. Bait ainu abās sezonās atceros tikai vienu. Tā kā man sports anime pats par sevi īsti nepatīk, man patika fakts, ka vairāk tika pievērsta uzmanība varoņu attiecībām un sacensībai. Kas gan ir maaazliet pārdramatizēta :grin:. Bet man vispār ir kā angliski teiktu, shit taste, tāpēc neņemos daudz strīdēties :grinning:.

1 Like

kāpēc nav anime? oO

Pati pirmā anime, ko esmu skatījusies ir Sailor Moon, pirms gada uztaisīju sev anime maratonu - noskatījos visas Sailor Moon sezonas :smile:

Tad pa vācu kanālu, kur es arī neko nesapratu, skatījos Dragon Ball. Arī kaut kur pirms gada taisīju anime maratonu ar Dragon Ball, bet pagaidām tik pēdējo sezonu nenoskatījos.

3 Likes

Jo tā ir amerikāņu ražojuma multene.

1 Like

kada starpiba multene vai anime?

Es jau pacelu temu ar @m1raz ka vaidzetu sim jautajumam pieversties,tikai jaizdoma ka pareizak to izdarit

1 Like

[quote=“Mrspambox3, post:45, topic:1074”]
kada starpiba multene vai anime?
[/quote]Mūsu apzīmējumā. Par multenēm var uzskatīt visu animāciju kopumā. Anime ir japāņu izcelsmes vai arī japāņu stilā veidota animācija. Tā kā stila uztvere ir ļoti subjektīva, plašāk tiek lietot japāņu izcelsmes traktējums.
Jā, es ļoti labi zinu, ka vārds “anime” mūsu lietojumā ir žargonisms. No valodniecības skata punkta tas nav vēlams vārds. Tikai nejauciet, tas nav nepareizs. Pat kopā ņemti visi sociālās taisnības cīkstoņi to nespēs izmainīt. :smiley: Valoda tā darbojas. Jūs domājat kādēļ valodnieki mūs mūždien lamā? :laughing:

[quote=“Mrspambox3, post:45, topic:1074”]
Es jau pacelu temu ar @m1raz ka vaidzetu sim jautajumam pieversties,tikai jaizdoma ka pareizak to izdarit
[/quote]Parasts rakstiņš par “anime” vārda saknēm un lietojumu Japānā.

2 Likes

Tātad ķīnā ražota šujmašīna nav šujmašīna? Mēs pieņemam tikai Zinger un neko citu? :D

1 Like

http://www.animenewsnetwork.com/answerman/2016-01-11/.97416
Ļoti labi izskaidrots

Ui pati pirmā man bija anime filma, jeb Kiki’s Delivery Service un tad pa vācu RTL2 kanālu sāka rādīt DBGT un tad vēlāk Pokemonus. Tākā pirmā anime ir DBGT i guess:neutral_face:

  1. anime kuru noskatījos no sākuma līdz beigām bija Angel beats, pēc tam No game no life un Sword art online…

To es zinu, kad biju mazs skatijos pa tv3. Katru rītu 7.00.

Nerunajot , to ko rādīja pa TV. Tad reāli pirmā anime, kas bij, kad uzzinaju par to kulturu bij naruto :D. 220 serijas crazy. Vienā vasarā noskatījos 12sezonas ar pokomenouem :smiley:

ooo tikai 12 sezonas noskatijies :slight_smile:

Tas bij lidz black and white. Beidzu skatities laikam pie Black.

es pabeidzu ari black and white unn visu to fignu apnika pie XY jo nekas nemainijas utt vins tpt vislaik zaude :stuck_out_tongue:

Visur ir viens un tas pats. Viņs neaug. Un dodas katru reizi ar pikachu piedzivojumā, iepazīstas ar jauniem draugiem/izglabj. Tad dodas sisties par medaļām, zaudē, tad iet meklēt new pokemons un satrenejas vai palidz tur izglābt un tiek velāk pie tā badge.

jaa vo vo tpc man ari apnika tas visa figna iet uz rinki tikai tpc ari vairs neskatijos :stuck_out_tongue:

Piem naruto nevar tā paņemt un noskatities, tas nebus tas. Ar naruto ir jaauzaug.

Euuu!
Es ņēmu un noskatījos visu Naruto un shipuudenu lkm 2 mēnešos :smiley: still enjoyed it and went for manga :smiley:

1 Like

Naruto 1 mēnesī…shippuden sekoju līdzi no paša sākuma :smiley: :smiley:

Nu man abus sanāca piedzīt, bet bija ok :slight_smile:
protams bija reizes kad sanāca ap 20 ep dienā, jo filleri bija, bet nenožēloju un manga patikās ļoti