Pirmā anime, ko noskatījies 🍎

norm benchmarks nākamajām ko izvēlējos skatīties. Berserk mangu arī sāku lasīt pēc anime noskatīšanās(no sākuma ofc, jo pat vecā anime ir raped).

2007 . gadā YouTube nekā daudz vēl nebija. :smiley:

1 Like

Elfen lied un pēc viņas uzreiz saslimu ar naruto.

AKD kur tie laikiii :(((

Man tādas iespējas nemaz nebija.

Pirmā, kuru noskatījos no sākuma līdz beigām bija Mirai Nikki. Pirms tam skatījos Naruto, Yugioh, Digimonus utt.

2 Likes

Pirmā man bija Elfen lied, which probably explains kādēļ man tik ļoti patīk gore anime.

1 Like

Bruh wat, tu to bildi pat no 9gad novilki?

Še labākā kvaliātē

True, savulaik lielāko daļu torrentoju demonoid, kur bija labs uploaderis kurš lika tikai anime dual audio etc ripus.

Sit pieci! :raising_hand:
Savas pirmās animes- Death Note un Kaichou wa Maid-sama- es arī skatījos tikai pa YouTube :smile:

2 Likes

Pirmā anime, protams, bija Pokemoni :D es tad es vēl nezināju kas ir anime :D

Bet pirmā anime kuru es noskatījos un zināju ka tā ir anime ir naruto :D Viss sākās ar nejaušu video youtubē :D

3 Likes

Paldies, bet es esmu slinks cilvēks :smiley:

  1. Ieraugi pic kas patīk. 2) Reverse search un skaties kurai ir lielīkā res un normālākā kvalitāte 3) Enjoy, lai nav shitty watermarked sūds jātur pc.

Danke :wink:

Pirmais, kas aizrāva par visu šito animācijas padarīšanu bija The Last Airbender un Legend Of Korra. Zinu, nav animes, bet cilvēki bieži viņas jauc :grin:.

Kad nevarēju sagaidīt nākošo Korras sezonu, sāku rakāties pa Tumblr meklēt kaut ko līdzīgu… Negribēju sākt ar neko sarežģītu, tāpēc…

Un nesaprotu, kas visiem pret Free!, manuprāt, laba anime, it īpaši veids, kā animēts ūdens :heart_eyes:

3 Likes

Īpaši labi ir yaoi funfictions <__< nosebleeds

Tie fanfictions jau ir cits temats, he heh :smile:

1 Like

Neesmu skatījies Free, bet esmu dzirdējis ka to veidotājiem ļoti patīk tracināt savus skatītājus, veidojot scēnas kur izskatīsies ka divi tulīt sāks laist, bet beigās nekas nenotiek. :smirk:

Free! is fujoshi bait.

Njā… Free failed my expectations so bad… :frowning:
Cerēju uz normālu sports anime, bet šis bija… nja.