Par to vai SSD ietekmē spēļu ielādes ātrumus

Nu pagaidi, paskaties cik daudz tagad spēles aizņem datu nesējā. Varbūt tur aizteleportējoties kaut kur uz to mirkli japiekļūst 1Gb datiem. Neesmu to pētijis, ne salidzinājis, bet teorētiski varētu būt, ka tomēr kaut kādas situācijās ielādējot kādus kartes datus pie loading screen kādu sekundi, divas iegūsi.

Bet tie dati jau netiek ielādēti no secondary SSD uz boot SSD, tie tiek ielādēti RAM (vai nu parastajā, vai GPU RAM, but still).

Nu ja, bet pirms tā, tos datus jau tur ielādē no datu nesēja, kad ieslēdz spēli.

@Menestrels
Random kaut kādus Youtube video paskatoties, kaut kādas sekundes iegūsti.

Ar DirectStorage ir lielāks efekts, bet pat tad kā nu kur.

Paskatījos uz dažādiem Forspoken testiem un tie cipari īstenībā diezgan variē cilvēkiem.

1 Like

Man liekas, ka tu nesaproti, par ko es runāju…

Viņai jau ir viens boot draivs, kurš ir M.2 NVMe PCIe Gen 3x4.
Viņa tagad piepirks klāt vēl vienu, storage/gaming draivu, kurš arī būs M.2 NVMe PCIe Gen 3x4.
SATA šeit vispār nekur nefigurē.

Un vispār, neatkarīgi no tā, kāds būtu boot draivs un kāds - secondary draivs, kad tu palaid spēli no secondary draiva, spēles dati NETIEK kopēti uz boot draivu.

Un vispār, tas ir tikai loģiski, ka M.2 NVMe draivs ir ātrāks par SATA, krietni ātrāks interfeiss un pavisam cits bandwidth limit, vienkārši viņas laptopā SATA principā nav vietas, tā kā es nesaprotu, kāpēc tu šo tēmu pacēli.

Es sapratu, es tik tā aizrunājos

Par to, vai ir jēga baigi spiest uz lieliem ātrumiem.