5umm3r meklē portatīvo

Ļaudis, need help.

Mans portatīvais mirst :( 6 gadus labi nokalpojis.

Attiecīgi, iesakat, ko man jāmeklē.
Man vajag:

  • Tā lai ekselis strādā nevainojami
  • spēj izturēt 30 atvērtus tabus
  • ilga baterija
  • max vieglu

Summas - no 200 līdz 900

  • Moš ir tādi pārnēsāmie ekrāni? Tādu, kuru var ielikt datorsomā un ņemt līdzi ar portatīvo? 2 ekrāni darbā noderētu…

Ja mēs skatāmies uz budžetu, pats budžetīgākais variants būtu paķert planšeti + to maciņu ar klaviatūru, bet es nezinu kāds tur ir ekseļa atbalsts. Galvenās funkcijas noteikti atbalstīs labi, bet nez kā ar kaut ko ļoti specifisku.

Ja runājam par laptopu. Pēc taviem pieprasījumiem ož pēc Macbook Air M1, ilgas baterijas dzīvošanas dēļ. Lai gan es neesmu pētījis modernos Intel pročus ar enerģijas taupīgajiem kodoliem, varbūt kāds var pielabot vai tie jau nav apsteiguši Apple ARM pročus.

Ir, bet tavā budžetā galīgi neiekļausies.

1 Like

Microsoft surface vai tamlīdīgu var, tiem nāk pilntiesīgs windows nevis android.

Baigi īss laiks. No kā viņš mirst? Viņam ir ssd disks?

2 Likes

Neredzēju neko no populārajiem modeļiem ar jaunajiem Intel pročeim meklējamajā cenu kategorijā, varbūt, protams palaidu garām.

Baigi mazā baterijas dzīvība. ARM grūti pārspēt.

Pirms liekos gulēt iemetīšu pāris kritērijus ko pagremot:

minimums usb 3.2 lai var displeja izeju pieslēgt, ideāli jau būtu thunderbolt paralēlai uzlādei

Jāskatās U sērijas procesors kas ir optimizēts ilgstošai mazas jaudas lietošanai (ilgāka akumulatora dzīve)

Mēdiju patēriņam jānočeko normāli skaļruņi (manam ir unerwhelming skandas un tas sāp)

Īpaši iesaku atrast variantu ar vismaz 2 m.2 slotiem atmiņas paplašināšanai nākotnē.

Kā Menestrels teica, windows plamšete ir ļoti spēcīgs variiants.

1 Like

Par planšetdatoru pat neiedomājos…hmm…
Izpētīšu tādu variantu :)

Galvenais kāds mērķis tev? Lietot darba vajadzibām? Tad kas tiks tieši lietots, vai tas stradā normali uz tā.

Yes, darba

Nu galvenais pirms grab, izmēğini vai tev tās kartes normāli iet, piem uz phone kadastrs.lv. man nerukā.

1 Like

personiski es ņemtu ryzen portativo. more specifiski acer aspire series, overall good with ryzen.

1 Like

26 posts were split to a new topic: Cik daudz RAM ir gana daudz RAM

Runājot par ramu, ramu jau nav problēmas laptopam ielikt vairāk. Tāpat kā atmiņu.

Kā nu kuram laptopam, ir tādi, kuriem nevar. Un ne visi laptopi atbalsta vairāk RAM nekā pašlaik ir iekšā, tas no mātenes atkarīgs.

1 Like

Jaunajam 8Gb Mac nevar. Planšetdatoriem ar droši vien nevarēs.

Tāpēc pirms pirkt ir arī jāizvērtē upgrade iespējas

1 Like

Gan upgrade iespējas, gan nepirkt tādu, kurš jau pēc gada būs sūds, ja neapgreidosi. Jāpērk uzreiz tādu, kurš der vismaz gadiem 3.

Atmiņas ziņā parasti pārdot laptopus ar 500Gb un 1Tb, nu tas ir baigi mazs. Nebūtu slikti, ja uzreiz pārdotu 2Tb-4Tb, kaut kādi izņēmumi ir, bet tie par kosmisku cenu.
Kā nopērc jaunu laptopu uzreiz pašam jānopērk un jāliek klāt atmiņā, kā arī darīju.

jo jaunāks laptops, jo lielāka iespēja, ka rams būs pielodēts :neutral_face:

1 Like

Es tādu brīnumu pirmo reizi dzirdu :open_mouth: Kādiem laptopiem kaut kas tāds ir?