Varat ieteikt labu portatīvo 2019 gadā?

Varbūt kāds te interesējas par šo tēmu vai nesen iegādājies portatīvo un var ieteikt ko labu?

Galvenais kritērijs, lai par to nebūtu jāatdod niere. Kaut kas kam ir normāla cena-rādītāji attiecība.

https://m.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/asus_tuf_gaming_fx505ddal153

Ļoti labi spec un saprātīgā cenā ar to kas iekšā. Pašam tik OS jāieliek. Ja paņem PC bez os ietaupīsi 400. Ja pirāta os ietaupi 400 ja gribi legālo tad 300 ietaupi jo key maksā 80-130 eur

2 Likes

Jā, šim laba cena, ņemot vērā komplektāciju.

Esmu skatījies uz mazliet taukaināku komplektāciju - Ryzen 7 un SSD: https://www.elkoshop.eu/portativie-datori-spelem/50308-stativs-asus-fx505dd-bq054-15-6-ryzen-7-3750h-8-gb-ram-256-gb-ssd-melns-4718017332620.html

tēma tieši laikā, arī plānoju portatīvo pirkt

Var paskatīties Dell datorus. Tie ir midrange cenas ziņā un pašam kā arī daudziem citiem paziņām būtu nr 1 ieteikums kvalitātes ziņā.

Konkrēti modeļu vai sēriju ieteikumi būtu vēl labāki. Mani māc šaubas, ka pilnīgi viss Dell piedāvāju ir garantēti labs. Pēdējā laikā ar auss galu esmu dzirdējis kaut ko labu tikai par Dell XPS.

Mans pagāšā gada Dell inspiron tīri ok. Gan jau visa sērija nav tik laba, bet konkrēti mans modelis apmierina visas vēlmes priekš laptopa.

A post was split to a new topic: Vai pie mums iespējams kaut kur iznomāt spēļu portatīvo?

nuuuu nemt GTX1050 nemt negribas gtx1060 jamekle lidz 700 euro sarezgiti…
es ietu nepopulaka cela mekletu laptopu ar labu IPS paneli un thunderbolt port un kaut kadu i7
VAINU jagada kad AMD kaut ko izlaidis prieks laptopiem :stuck_out_tongue:

Elkor mode activeted:

  1. Kādam nolūkam meklē datoru? Ko darīsi uz datora?
  2. Kāds izmērs datoram vēlams? 15.6’’ vai 17.2’’? Mazāks vai lielāks?
  3. Vajag vairāk apjoma? SSD un HDD vai arī tikai SSD?
  4. Ir kādi dizaina prasības. Korpusa krāsa, forma, biezums, svars?
  5. Spēlēsi spēles vai nodarbosies ar photoshop vai video rediģēšanu?
  6. Kāds ir tavs budžets? Tas ir cik plāno iztērēt uz datoru?
2 Likes

Tu jau varētu @Menestrels kādu atlaidīti uzsist…

Elkor tadas cenas,ka pat ar atlaidi bus dargak neka citur :smiley:

2 Likes

Es jau nepiedāvāju neko no Elkora. XD Šobrīd pie viņiem datoru izvēle ir ļoti niecīga un neinteresanta.

Savā ziņā tieši tā arī gribas darīt. Paķert kādu ultrabook ar labiem rādītājiem. Vien es zinu, ka vēlāk vai agrāk var strauji savajadzēties video karti kāda darba dēļ.

Neesmu pētījis cik dārgi izmaksātu ārējā video karte.

Viņi jau šogad izlaida Ryzen 7-3750H. Veiktspēja tam ir gana laba.

Es zinu, ka visu un uzreiz nevar dabūt pa zemu cenu. Šobrīd mani visvairāk interesē datori ar labu cenas/ieguvuma attiecību.

  • Ikdienas lietošana. Es ikdienā mēdzu darīt visu. :D
  • Nav tik būtiski, lielāku priekšroku es dotu ekrāna kvalitātei nevis izmēram.
  • Tikai SSD. 200GB un vairāk.
  • Galvenais, lai to normāli var nēsāt apkārt. Protams, izskata ziņā man vislabāk patīk biznesa klase nevis spēļu datori.
  • Šāda vajadzība var rasties. Ieteicams jaudīgs procesors un iespēja paplašināt operatīvo atmiņu līdz 16 GB.
  • Mani visvairāk interesē segments zem 1000 EUR

Bet lai video karte arī ir? Lai spēlētu vai veiktu video rediģēšanu.

Video karte vai arī kāda no jaunākās paaudzes integrētajām video kartēm.

man ir šitais: LENOVO Legion Y520 15.6 FHD IPS i5-7300HQ 8GB 1TB GTX1050 portatīvais dators, nekāda vaina

Vnk spēlēt vai nodarbties ar nopietnu video rediģēšanu ar integrētiem grafiskiem čipiem īsti nevar. Tad pieļauju, ka vēlies arī kādu video karti savā datorā. Ir padomā arī kādas konkrēti spēles spēlēsi uz portatīvā? Tas ir lai orientējoši varētu pateikt to, kas tev vislabāk derētu cenas un jaudas ziņā, bet ja skaties datoru līdz 1000 Eiro tad nedomāju, ka labāk par GTX 1050Ti varēsim atrast.

Also vai vēlies ar OS vai labāk tomēr bez OS?

Ar jaunākajiem integrētajiem grafiskajiem čipiem izdzīvot var. Brīžiem jāpacenšas, bet var. Labas IPS matricas, korpusa, klaviatūras dēļ var ziedot video karti.

Nav būtiski.

Ja meklē kādu universālu risinājumu, šis būtu labs variants.
https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/acer_nitro_5_an51554_full_hd_ssd_gtx_coffe_lake_h_i5
Acer datoriem parasti ir diezgan labi IPS paneļi. Šim var palielināt RAM līdz 32GB un nāk tas ar jaunāko devītās paaudzes i5 procesoru no High end līnijas. Laba video karte. Varēsi uzlikt labus iestatijumus Overwatch. :wink:

Mīnuss vienīgi ir tāds, ka tam ir nedaudz geimerīgs izskats.

Alternatīvi šis no Dell būtu interesanta izvēle. Seškodolu procesors izgrauzīsies cauri jebkādiem uzdevumiem. Max RAM gan šeit var ielikt tikai 16GB. Video karte nedaudz švakaāka par Acer. Es par ekrāna kvalitāti nevaru galvot, bet IPS vismaz viņam ir.
https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/dell_g3_3579_black_273011053
Izskats vismaz nav izlecošs, bet taustiņi nāk ar zilu apmalīti.

Kā tev šie varianti? Varbūt ir kkas piebilstams? Vai kkas nepatīk? Pameklēšu citu variantu.

1 Like