5umm3r meklē portatīvo

daļai jauno, kas nāk ar DDR5

Jānopērk fēns, jānoskatās pāris Louis Rossmann video un tad var mainīt arī pielodētos. :+1:

Bet tas ir reāli debīli. Savajagas vairāk RAM pērc jaunu laptopu, laigan iespējams nav pat vajadzības pēc jaunāka, tikai RAM vairāk.

Consumerism at its finest. You MUST buy the next device, not repair or upgrade your current one!!!1one

It doesn’t matter that only ONE component out of a dozen needs an upgrade, you MUST buy a whole-ass new device!

1 Like

Galvenais nesalodēt tā ka pēc tam jāpērk jauna plate :D

1 Like

https://220.lv/lv/datortehnika/portativie-datori-un-plansetes/portativie-datori/portativais-dators-lenovo-yoga-7-14arb7-82qf0006mx?id=24331756

Nokritizējiet šito

Tikai viens atmiņas slots. Ja 500Gb šķiet pietiekami…

Lenovo enģes ir vājais punkts, 2/2 dēļ tā aizgājuši

Jēeee, tieši gribēju piebildināt ar šo;

Man kā reiz ar ir lemovo…fak

Neesmu turējis rokā. Pa 1,500 EUR var atļaujies ļoti pieklājīgu korpusu, klaviatūru un visu pārējo. Ja Yoga tur līdz ThinkPad, tad ir laba manta. Man patīk ThinkPad klaviatūras un korpusi.

Specifikācijā nav usb-c porta. Iztikt bez tā protams var un adapteri nav īpaši dārgi.

Lietderības ziņā pastāv arī galaxy book3 (samsung) bet uz sitiena par to nekādas atsauces nav dzirdētas

Tas ir debīli, telefoniem mūsdienās nāk komplektā tikai USB-C to USB-C kabeļi.

https://psref.lenovo.com/Product/Yoga/Yoga_7_14ARB7
Bet ir tie porti, vnk 220.lv tizls. Zemāk lapā 5. un 6. punkts.

Lenovo tagad nav good look different brand.

Nez kāpēc man liekas, ka šogad pirktajam telefonam līdzi nāca USB-C uz USB-A kabelis, bet nu es galīgi neatceros. Šobrīd lielākais čakars ir tajā, ka man vēl ir pilnībā labas un lietojamas Mini un Micro USB ierīces. :D Tuvākajā laikā es nekur nelikšos no 3 kabeļu lietošanas.

kas tas pa radījumu

Parastais, lielais USB ports.

Viņi tagad skaitās usb a?

Skaidrs

Es, protams, nezinu kas bija paša sākumā, taču kopš es zinu par USB tos sauc par A, B vai C tipa konektoriem + mini un micro B vai A tipa. (es gan dzīvē mini vai micro A tipu nekur neesmu redzējis)

Man vnk ilgu laiku bija tikai parastais lielais usb kā vienīgais usb. Tad parādījās mikro - usb bet maziņš. Tad parādījās tāds kuram abas puses ir pareizā puse type c