5umm3r meklē portatīvo

Viņš vienmēr ir skaitījies USB-A, tāds ir standarta nosaukums. Ir arī USB-B, rekur kabelis ar USB-A to USB-B štekeriem:

AFAIK USB-B izmantojas praktiski tikai printeriem, moš skeneriem. Vispār hz nahuj nevarēja izmantot vnk USB-A visam. Printeru pasaule ir tāda debīla.

Bet nu tā, pilnai apgaismībai:

kek, suBer speed

2 Likes

Man arī visi monitora USB hub izmanto USB-B.

https://220.lv/lv/plansetdatori/plansetdatori/plansetdators-microsoft-surface-pro-9?id=23933876

Ievērtējiet šito

16 RAM
U tipa procesors
planšete, jo @Menestrels ieteica

1 Like

Tev bezlimita nauda parādījās vai? Kur palika 200 - 900 EUR? xD

Sponsors parādījās :smiley: Bet ja ir kas lētāks par šo, then plz inform

Es runāju par kādu maziņu parocīgu Android vai iOS planšeti ar klaviatūras maciņu, kas būtu viegla, ilgi strādātu no vienas uzlādes un varētu tev vienmēr mētāties somā pa rokai.

Yes, kas tāds būtu ideāli, bet man tomēr vajadzētu windows, lai varētu uz viņa arī offisā pastrādāt

Skaties, ar produktivitāti it kā vajadzētu būt ok. Microsoft Office 365 ir gan uz iOS, gan Android. Tu visdrīzāk vari kaut vai paķert savu telefonu un pārbaudīt vai tavi visi faili strādā.

Es skatos, ka visiem lētajiem variantiem ir RAM 8…varbūt man tomēr ar 8 RAM pietiktu kadastram, google sheets + vēl 10 tabiem?

Man darba datora mierīgi 8gigi velk to visu kopā ar QGIS utt

Nahuj tos 8gb, tas ir šodienai, bet ne nākotnei.

Uz tā 8GB Mac kas man bija - mierīgi.

Mac ir cita lieta, tur native softs ir optimizētāks.

Nu tad es ar saviem 4gb eju atpakaļ uz renesances laikiem

https://220.lv/lv/plansetdatori/plansetdatori/plansetdators-surface-go-3-i3-10100y-8gb-128gb?id=23967936

Šitāds man būtu pietiekams arī, ne?

Nu par to mēs jau bijām vienojušies, jā :smiley:

pepecringehard

i3-10100Y ir like bottom of the barrel scraping CPU.
Būs lēns.

1 Like

Šī ir reāli kruta planšete un tu to nenožēlosi, ja vien neesi kapeikpisēja.

Pieņemot, protams, ka planšete principā nav problēma. Ieteiktu vispirms paprasīt kādam, kam ir planšete, palietot, vnk saprast, kā ir tādu ierīci lietot.

1 Like

Tad jau nekas - problēmas ir tieši lenovo :wink:

planšete jau arī nav baigi ilglaicībai paredzēta :smile: