SSD priekš noutbuka

Nu tad ok, jāņem tik ciet.

Iekačā Anime plan to watch. :+1:

Ja tas tiešām ir enterprise grade, tā ielikšanai datorā ir sava specifika - baigi skaļais.

Nē. Man ir sakačāts šis tas, bet to pašu neskatos:

šis tas



Tā kā pieredze rāda, ka prikola pēc kko kačāt ir bezjēdzīgi, uznāk gribēšana, uzreiz lieku kačāties un UZREIZ arī skatos. Vai arī nē.

Ir samērā skaļš, jā. Tāpēc arī vairs nelietoju.

A post was merged into an existing topic: Par to vai SSD ietekmē spēļu ielādes ātrumus

@salkineksa tu to SSD nopirki vai nē?
Es tikko nopirku sev monitoru, kuram komplektā bez maksas nāca šis SSD:
image
Man jau ir kompī 2x 2TB NVMe SSD, tāpēc man šo nevajag, varu atdot.

image

:o Ja viņai nevajag, es piesakos.

Tev reāli vajag, jeb tu gribi pārtirgot? :smiley:

Edit: bik sajaucu, man ir 2TB + 1TB SSD, tad es varētu apgreidot savu 1TB uz šo jauno 2TB, un atdot 1TB.

Still a free SSD tho, and it’s a pretty good one too.

Tu ko, man šobrīd otrā pusīte aktīvi ciešs no 256 GB SSD, kas ir čābīgi, jo viņa strādā no tā laptopa. Ar RAM tur arī viss ir depresīvi. :joy:

YIKES! Pērc steidzami RAM, ko tu viņu moci!
Pieņemot, ka ir vērts to lapsi apgreidot.

Es tak uzreiz gribēju paķert 32GB, lai pa cilvēcīgo varētu strādāt, bet mani nelaida klāt portatīvajam, jo tas bija sesijas laiks. :D

Bet she regrets that decision.

Diez vai. Kamēr nav mēģināts strādāt ar vairāk RAM, tu pierodi pie bremzēm un tās nemaz neredzi. Man ir lielas aizdomas, ka tam kompītim Windows swap smagi strādā. :D

Nu, apgreidot SSD vien neies cauri, vajag abus.

Neesmu vēl nopirkusi :face_holding_back_tears:

1 Like

Cik Ram tur stāv, ja nav noslēpums?

8GB kopā, bet cik atceros tur integrētai grafiskajai kartei ir rezervēts vismaz 1GB atmiņas. 4GB vai arī visi astoņi no tiem ir pielodēti pie mātesplates. Es visdrīzāk pasteidzot toreiz ar saukli, ka vajag 32gb stienīti, ar papildus 16gb arī varētu būt ok, jo beigās tā pat sistēmai būs 20-24GB RAM.

Tad nav tik traki, ja neko tādu kompī nedari, tikai sēdi netā, kādu dokomentu atver, bildes, filmas, anime paskaties, tad pietiek. Nu, ja nav mode turēt backgroundā nezin kādas un nezin cik daudz aplikācījas.

Tātad, jauno SSD esmu ielicis savā kompī, iepriekšējais stāv oriģinālajā kastītē uz galda. Kaut kad, kad būs saiets, vajadzētu saskaņot, ka es atnesu SSD, tu atnes laptopu, un tad uzreiz varētu arī ielikt.