SSD priekš noutbuka

Tas, protams, es tik tā rēķinu :D

Ja tev ir precīzi šāds:

tad vari sekot instrukcijām.

1 Like

Arī SSD paaudzes novecos ar gadiem, Sata SSD jau ir lēni. NVMe gen 4 viens uz otru kopē failus pie 2Gb/s, nu man kā reiz divi stāv, paekspermentāju, tā jau laptopā nav vajadzības no viena uz otru svaidīt failus. Uz sata veco SSD kopē kaut kādi 400 mb/s tikai :D

Novecos, bet ārā jau nemetīs, turpinās lietot, kamēr strādā, un ir, kur iebāzt.

2 Likes

Cik netā paskatījos jaunajos 2023 gada Acer Nitro, Predator modeļos jau sata vietas nav, ir tikai divas vietas NVMe.
Jau tiem no vecā kāda kompja veco sata ssd neieliksi, kaut arī viņš darbojas. Bet nu to var izmantot kā kādu ārēju SSD kur iemest failus, ja vajag.

Man pagaidām grūti iedomāties kādai darbībai galīgi nepietiks SATA 400 mb/s ātrums pārskatāmā nākotnē.

Ok, bet mēs jau nevienā brīdī nerunājām par SATA SSD, tā kā…

Also, yeah, man ir external USB enclosure priekš SATA SSD, es nesen no iepriekšējā kompja izvilku 512gb Samsungu un ieliku tur, izņēmu ārā 120GB Inteli un tagad hz kur to bāzt.
Tāpat man no tā paša kompja ir 2TB enteprise grade cietais disks, arī hz ko ar to darīt.

Mazliet cita versija, savādāks augšējais vāks, par iekšām hz, esmu tehnikā ļoti tizla, viegli ko sabojāt

Tā… Nu nofočē beidzot laptopam aizmugurē uzlīmi.
Tur ir modeļa numurs rakstīts.

1 Like

Fate visuma sērijas, lai kādreiz noskatītos :D varbūt tik 120Gb tam visam pa īsu būs.

Tad no rīta, atgādini tik pašā agrumā, kamēr esmu mājās :D

Uzliec sev telefonā piezīmju aplikācijā reminderi!
Or just do it right now, it takes like 30 seconds.

Jo man tagad ir radušās aizdomas, ka moš tev ir 2021. gada modelis, un tiem nav otrā SSD slota, cik sapratu.

Vai arī moš tev ir šitāds?

Ja jā, tad viss ok.

Var jau arī atskruvēt un fiziski paskatīties, kas tur labs liekas iekšā

1 Like

Cits vāks :sweat_smile:
Manam virsū uzlīme kur literally teikts, ka ir vieta otrajam ssd)
Man tagad fočēt nav spēka, esmu zem segas :face_with_peeking_eye:

Neprotu skrūvēt, pēdējo reiz, kad mēğināju ko skrūvēt, ar skrūvēm vai skrūvgriezni nesaprotamas lietas notika un nekas neatskrūvējās :sweat_smile:

1382285875960


1359669901085

Neliels mierinājums, bet ja tev ir 2021. gada modelis, tad PCIe Gen4x4 nav jēgas pirkt, jo 2021. gada lapsis atbalsta tikai Gen3x4:

Tehniski Gen4 var likt iekšā, vnk tas strādās Gen3 ātrumos un attiecīgi nav jēgas pārmaksāt par Gen4. Ja nu vienīgi uz priekšdienām, likšanai citā, nākotnes laptopā.

1 Like

Tas ir tas segas spēks :D bet rīt būs bilde

Tāds ir vāks apgreidots ar uzlīmēm)

Un te ir uzlīme

2 Likes


Patiesi, 2021. gads

Atradu:
https://in.store.asus.com/gaming-laptop-asus-tuf-gaming-a15-fa506qm-hn008w.html

PCIe 3.0 NVMe

Yep, tad Gen4x4 nav dižas jēgas pirkt, ja nu vienīgi priekšdienām, tā jau tava izvēle. Es, personīgi, laikam pirktu, jo jaunākiem SSD arī čipi un firmware tipiski ir nedaudz labāki, bet hz vai ir tā vērts, laikam jau nav.