SSD priekš noutbuka

1382285875960


1359669901085

Neliels mierinājums, bet ja tev ir 2021. gada modelis, tad PCIe Gen4x4 nav jēgas pirkt, jo 2021. gada lapsis atbalsta tikai Gen3x4:

Tehniski Gen4 var likt iekšā, vnk tas strādās Gen3 ātrumos un attiecīgi nav jēgas pārmaksāt par Gen4. Ja nu vienīgi uz priekšdienām, likšanai citā, nākotnes laptopā.

1 Like

Tas ir tas segas spēks :D bet rīt būs bilde

Tāds ir vāks apgreidots ar uzlīmēm)

Un te ir uzlīme

2 Likes


Patiesi, 2021. gads

Atradu:
https://in.store.asus.com/gaming-laptop-asus-tuf-gaming-a15-fa506qm-hn008w.html

PCIe 3.0 NVMe

Yep, tad Gen4x4 nav dižas jēgas pirkt, ja nu vienīgi priekšdienām, tā jau tava izvēle. Es, personīgi, laikam pirktu, jo jaunākiem SSD arī čipi un firmware tipiski ir nedaudz labāki, bet hz vai ir tā vērts, laikam jau nav.

5 posts were split to a new topic: Par to vai SSD ietekmē spēļu ielādes ātrumus

Tas ADATA Legend 800 tā pat ir lētākais tirgū un Gen4x4. Adata Legend 800 2TB Review: Outstanding Value | GPCB

Nu tad ok, jāņem tik ciet.

Iekačā Anime plan to watch. :+1:

Ja tas tiešām ir enterprise grade, tā ielikšanai datorā ir sava specifika - baigi skaļais.

Nē. Man ir sakačāts šis tas, bet to pašu neskatos:

šis tas



Tā kā pieredze rāda, ka prikola pēc kko kačāt ir bezjēdzīgi, uznāk gribēšana, uzreiz lieku kačāties un UZREIZ arī skatos. Vai arī nē.

Ir samērā skaļš, jā. Tāpēc arī vairs nelietoju.

A post was merged into an existing topic: Par to vai SSD ietekmē spēļu ielādes ātrumus

@salkineksa tu to SSD nopirki vai nē?
Es tikko nopirku sev monitoru, kuram komplektā bez maksas nāca šis SSD:
image
Man jau ir kompī 2x 2TB NVMe SSD, tāpēc man šo nevajag, varu atdot.

image

:o Ja viņai nevajag, es piesakos.

Tev reāli vajag, jeb tu gribi pārtirgot? :smiley:

Edit: bik sajaucu, man ir 2TB + 1TB SSD, tad es varētu apgreidot savu 1TB uz šo jauno 2TB, un atdot 1TB.

Still a free SSD tho, and it’s a pretty good one too.

Tu ko, man šobrīd otrā pusīte aktīvi ciešs no 256 GB SSD, kas ir čābīgi, jo viņa strādā no tā laptopa. Ar RAM tur arī viss ir depresīvi. :joy:

YIKES! Pērc steidzami RAM, ko tu viņu moci!
Pieņemot, ka ir vērts to lapsi apgreidot.

Es tak uzreiz gribēju paķert 32GB, lai pa cilvēcīgo varētu strādāt, bet mani nelaida klāt portatīvajam, jo tas bija sesijas laiks. :D

Bet she regrets that decision.