DiviViens un lawra par un ap maiņām

You can use gimp :disguised_face:

:pensive:ne

Stop resisting :neutral_face:

im traumatised pls let me be

1 Like

okay, šis un “im done with life” kaķis nostrādāja

1 Like

Kā jūs divi vispār dabūjāt šo topiku gatavu?

Es pūču pusē, pat reiz apsvēru apsarga amatu par godu tam, kaut gan pēdējos 4 gadus ceļos 6.00, labprātāk tajā laikā ietu gulēt

Tas tāds labs darbs, ja negribas neko darīt (līdz brīdim, kad kaut kas tomēr notiek, bet tajā brīdī esi atslēdzies). :D Man pašai baigi nepatīk naktsmaiņas, kad nav ko īsti darīt, tad miegs tiešām ļoti nāk un ir grūti izvilkt līdz rītam, kur nu vēl pēc tam autobusā 30 min nosēdēt līdz mājām.

1 Like

Pat ja atmet palikšanas nomodā problēmu, strādājot tīri naktīs būs izaicinošāk tikties ar dienas cilvēkiem. Pat dzīvojot tankā, vēlāk vai agrāk tos priekš kaut kā vajadzēs. :D

Hah, jā, ir bijuši vairāki gadījumi, kad kaut kas saplānots, tad pēc naktsmaiņas mājās paguļu 2-4 h tīri, lai dienu izvilktu, un tad jau jāceļas :D

Man problēma tāda, ka ar tādu miega grafiku es sāku slēgties ārā kur pagadās. Dažas nedēļas atpakaļ komandējumā atslēdzos sanāksmes laikā. Kolēģi to pamanīja, bet bija pārāk pieklājīgi lai kaut ko teiktu. :D

Arī pie 23.00-6.00 miega ciklu bija tā, ka pie 18.00 jau lekcijā pirmajā rindā gadījās reizēm atlūzt.
Tieši pretēji kad gāju 4.00-6.00 gulēt dienas kopsumma šķita daudz produktīvāka

Sounds really fun, from 1-10, how much of a zombie are you?

Protams ir cilvēki, kam tas patīk, bet man vienmēr apsargi asociējas ar zemu atalgojumu. Vismaz man nav nācies redzēt sludinājumus, kur apsargam būtu liela stundas likme.

Also, stāsts par to, kas notika kādus gadus atpakaļ, kad strādāju būvniecībā. Tas notika aukstā ziemā.
Piektdienā pārģērbāmies savā būdā, atstājam vienu sildītāju uz minimālo režīmu, lai pirmdien atbraucot uz darbu nebūtu galīgi auksts. Atbraucām pirmdien uz darbu un reāli saldētava mūsu būdā bija. Beigās izrādās pazuda elektrība sestdienā. Tad izrādās apsargs (viņi tur kaut kā pa 3 dienām strādā un dzīvo savā būdā) bija palicis arī bez elektrības. Nabadziņam nebija ne sildītājs, ne gaisma, ne elektrība, lai uzlādētu telefonu/dabūtu jebkāda veida izklaidi. Karoči čalis normāli ieberzās un elektrību tikai atjaunoja kaut kad pirmdienas vidū. ;D

Es nez, tādi gadījumi nav bieži, jo es parasti laicīgi pajautāju brīvu, ja zinu, ka vajadzēs :D 3 I guess?

Sākumā arī tā bija, bet esmu jau pieradusi pie riktīgi sačakarēta režīma un ir iestrādāts jau kaut kāds savs pattern, kā no nakts maiņām pēkšņi pāriet uz dienas maiņām un otrādi.
Mans tētis arī turpat strādā arī ar dīvainu grafiku, bet viņam jau sāk likties par grūtu visa šitā čakarēšanās, tāpēc acīmredzot visu mūžu tā strādāt nav īsti variants :D

Kā pārējie naktsmaiņas darbinieki izskatās? Kopumā ir šāds skats?
image

1 Like

Uz rīta pusi ir :D Miserable together :smiling_face_with_three_hearts:

Vot tas ir saliedēts kolektīvs, kopīgi gan priekos, gan nogurumā.

mums tadi nav

Pārāk liela vecuma starpība? Es gan darbā izklaidējos ar kolēģiem.