DiviViens un lawra par un ap maiņām

Oof, man jau tā ir sačakarēts miega režīms ar normālu darbalaiku, tā kā esmu pārliecināts, ka naktsmaiņu cilvēki nav cilvēki, ja spēj to pavilkt.

1 Like

man naktsmainas patik labak :D uz dienas mainam jacelas 5os no rita un tagad, kad no ritiem tik agri jau ir tumss, ir diezgan gruti piecelties

ja darba ir ko darit, tad to naktsmainu nav problemas izvilkt, slikti ir tad, ja darba maz un ir reali garlaicigi, tad gan sanak migt ciet

also piemaksas :+1:t2:

True, bet manas 8-17 maiņas ļoti ātri paiet. 12-21 ir garlaicīgi, jo laiks velkas lēnāk, bet vismaz no rīta sanāk izgulēties. Šodien ir 8-21 un šīs maiņas vienkārši sux. ;D

Es uz nakts piemaksām vienmēr skatos skeptiski. Manuprāt, viņi vienkārši dienas maiņai atņem potenciālo algu, lai uzliktu bonusu kā naktsmaiņu darbam. ;D

man ir cietā mēnešalga un naktsmaiņu skaits katrā mēnesī var būtiski atšķirties (ir bijuši mēneši, kad tikai 3 naktsmaiņas, šomēness man sanāk 10), so es nez kā ar to atņemšanu ir :D mums ir daudzi operatori, kas strādā tikai dienas, ir piemaksas arī par pieredzi un padarīto darbu, kas ir lielākas par naktsstundu piemaksām un ja baigi gribās, var arī virsstundas prasīt, tāpēc bez tām naktsmaiņām arī var iztikt, vajag tikai normāli strādāt :D

es tikai 12h maiņas strādāju :D man pat tā labāk patīk, sanāk vairāk brīvdienas mēnesī

Vienīgais ieguvums, bet tā dēļ man jāupurē miegs, ko es neesmu gatavs upurēt brīvprātīgi. ;D

Also,

Mans uzņēmums gan nedod, bet labi ir. ;D Toties divu gadu laikā uzkrātais atvaļinājums (vienreiz tikai biju izņēmis 2ned) tagad labi noder. Katru otro mēnesi sanāk paņemt nedēļu brīvu. ;D

nez, pa 8h strādājot 5 dienas nedēļā es izdegu krietni ātrāk un biju reāli nelaimīga. Bet 3 dienas pastrādāt un 3 dienas brīvas gan man diezgan labi strādā un liekas labs balanss, tās 12h maiņas jau ir diezgan pierasta lieta un nav jāčīkst “nevaru sagaidīt piektdienu” “2 brīvdienas ir reāli par maz”, ko es no draugiem bieži dzirdu :D Pagulēt tāpat sanāk tās 7-8h, ar ko man pilnībā pietiek. Vienīgais tas, ka pēc tām garajām maiņām neko baigi vairs darīt negribās, tik paēst un gulēt, bet nu es arī atceros, ka tieši tāpat jutos strādājot normālo cilvēku darba laiku, diena tāpat likās izcūkāta.

Mums ir kolektīvie uzņēmuma atvaļinājumi, nedēļa uz ziemassvētkiem un 2 nedēļas uz Jāņiem (1 nedēļa tad sanāk iekrājas un to var izņemt, kad grib). Daudziem besī, man gan tā labāk patīk, jo tie tāpat ir periodi, kad es atvaļinājumu gribētu ņemt un nav jāčakarējas ar plānošanu - vai nebūs kāds cits jau paņēmis atvaļinājumu un citas lietas :D

1 Like

Jau pārāk sarežģīti aizgāja. ;D Es nezinu kāds būtu mans ideālais grafiks, bet kā saliek tā dzīvoju. Vienkārši plūstu pa straumi. :fish:

Šomēnes kaut kā tā. Mazliet haotiski izskatās, bet ja redzētu kolēģu grafikus, tad mazliet vairāk loģikas tajā būtu.

Nu man arī nav nemaz tik vienkārši, jo es uzprasījos mācīties uz citu iekārtu un tagad man grafiks nedaudz pēc miskastes izskatās :D pēc dienas maiņas nākamajā vakarā nakts, tur ir biš grūtāk, bet nu kopā ņemot tāpat sanāk, ka pusmēnesis ir brīvdienas :D

also, nav nepareizais topic, kur par darbu runāt, moderator? xd

2 Likes

Es nebiju par beztēmas stūrīša likvidēšanu.

Vispār man kaut kas iebira acī un šodien tā švakāk ar redzi. :face_with_thermometer:

Tev kaut kāds darba app vai pati savadiji? Es sen senos laikos centos pierakstīt katru savu maiņu, bet tas čakars… ;D

Random shift schedule app, ko atradu :D tur vajag maksas versiju, lai var vairāk kaut ko mainīt darba laikos, bet man reāli vajag tikai zināt, vai man ir dienas vai nakts maiņas, to, ka man darbs ir vai nu 7-19 vai 19-7 es tāpat zinu :D

Telefona aplikācijas un bezmaksas neiet kopā. ;D Dažas esmu nopircis tho. Kādu brīdi bija tā vērts… Kamēr vēl izmantoju.

A un vispār vēl mīnuss garajām maiņām ir tas, ka jāēd ir divreiz. Joprojām nemāku gatavot un pusdienās pārsvarā jāpērk pa dārgo. ;D

Sasodīts, Menestrels tomēr seko līdzi lola aktualitātēm.

1 Like

Ha! Jūs domājāt, ka paslēpsieties no manis! @DiviViens @lawra

1 Like

Es zinu… Jāiet uz yaoi fandomu pa kluso klaču uzsist. ;D

Pierunā @lawra kļūt par patronu un varam viņu pievienot slepenajam Discord vai radīt patronu beztēmas stūrīti. :D

Es reti kad vienreiz paēdu :D Mums ir tikai viens pusdienu pārtraukums atvēlēts, bet man labākajā gadījumā ir kādi snacks līdzi, jo pusdienas mums ir 11:00 un tik agri man ēst parasti negribas (pa nakti vispār negribas, jo pirms maiņas mājās paēdu), kaut gan gatavot māku un problēma tā īsti nebūtu :D ēdu tikai mājās

es ar visam savam naktsmainam esmu diezgan broke

Pats pierunā, man šeit nav influence. ;D

Tāda ziņā man tagad ir ļoti brīvs formāts. Pa dienu pats kad gribu, tad eju. Galvenais iekļauties 1.5h laikā. Pusdienu pārtraukums + otras mazās pusdienas (garajās dienās) un daudz pīppauzes.

mums ir 1h izdalīta pa visu dienu (30 min pusdienas, divi 15min pārtraukumi) +10 min apmaksātais pārtraukums. Sākumā likās maz, bet tagad pierasts, ņemot vērā, ka nav apmaksāts, es tad labāk mazāk laika pavadu ēdot, bet tieku mājās ātrāk :D