DiviViens un lawra par un ap maiņām

Bet ēdiens ir mīlestība. ;(

Mans svars approves this message.

1 Like

taisnība, bet es nezinu kā var pavadīt vairāk nekā pusstundu ēdot :D man tas labi ja 10 min aizņem paralēli telefonā sēžot

Tēju vēl vajag uzdzert pa virsu. Un tad vēl pabakstīt telefonu.

Alternatīvi tu vari pievienoties komandai un sāk strādāt šeit, bet tā ir krietni dārgāka maksa par divīti, lai pieredzētu to kā es lēnām zaudēju prātu Discord serverī, veidojot podkāstu studiju. :D

:smiling_face_with_tear: Redz kas pa vainu manai svara celšanai, mīlestības trūkst.

Par tēmu runājot, man darbā tiek ieviesta 12 stundu ārkārtas zvanu līnijas maiņa. 5 min reakcijas laiks un pa tām 12 stundām tu dabū 50 EUR bruto. Ceru, man nekas tāds netrāpīsies.

Protams, ka tikai tas. Es pāris gadus stāvēju uz vietas un tad viena brīdī sanāca uzkāpjot uz svariem ieraudzīt +25 ;D Bet tad mazliet arī nokritās un tagad jau vairs nezinu cik varētu būt.

Ekhm, ekhm. Vai viņa vienreiz nebija jau dizaineris un vienreiz mangas tulks? :see_no_evil:

Bija pirms dažiem gadiem. Redzi, roka jau piešauta. ;D

Unless Tu paralēli vari darīt ko citu, nav tā kā mazliet par maz? :thinking:

Vari, vadība pat grib, lai tu iekļautos 8 darba stundās. Tās papildus 4 stundas skaitās kā tavs brīvais laiks, bet tev jābūt gatavam atbildēt 5 min laikā un strādāt laikam 15 min.

Ja neviens nezvana, tie, protams, ir papildus 50 EUR. Ja zvana un tu nepacēli, grūti teikt cik stipri sitīs pēc tam. :D

Un cik bieži zvanās? Man uz servisu var būt diena bez zvaniem, var būt diena ar 20 zvaniem. :(

Manā komandā cik dzirdēts ļoti reti. Tur tu esi paredzēts, kā ļoti ārkārtas kontakts.

Jo es taču tik daudz izdarīju :D

Cik mangas tu iztulkoji, hm? Hm? Vēl ir iespēja pieteikties pēdējai atvadu mangai pastrādāt. ;D Man nav fotošopa datorā. :(

Izklausās pēc pašausmīga darba vai vismaz grafika, wtf.

Kuram no visiem? ;D

Man kolēģis nesen pateica, ka viņam šķiet, ka mums ir apmaksāts pusdienlaiks. Es izvēlējos šo neapšaubīt un strādāt tā it kā tā būtu taisnība. :D

Tagad man interesē kā tu strādāji nezinot vai tev ir apmaksāts, vai nav. :D

Es pieņēmu, ka neatmaksāts, jo man neviens nekad nav maksājis par pusdienlaiku. :person_shrugging:

Ja tev mūsdienās ir apmaksāts pusdienlaiks un tas ir ilgāks par 30min, tad tu vari flexot citiem.

es cenšos aizmirst, ka man ir kaut kāda saistība bijusi ar adobe programmām, tāpēc nē, paldies :D