Kādēļ kaimiņš trokšņo jau vairāk kā gadu?

Ok wtf…
Es, protams, neesmu nekāds remonta eksperts un manas prasmes nav tālu no alu cilvēka līmeņa, bet pat man šis nav skaidrs. Varbūt kāds zinošāks cilvēks spēs sniegt apgaismību.

Pagājušā rudenī VIENISTABAS dzīvoklī ievācās jauns kaimiņš. Novembrī sākās MĀJAS renovācija un viņš paralēli sāka sava VIENISTABAS dzīvokļa remontu. Urbšana, dauzīšana un visas tās fantastiskās skaņas agri rītā dienu no dienas… Nu ok, nekas pacietīsim pāris mēnešus…

MĀJAS renovēšana tika pabeigta šī gada Oktobrī, bet tas slimnieks vēljiprojām turpina remontēt(vai demolēt un remontēt un demolēt un remontēt) savu sasodīto VIENISTABAS DZĪVOKLI. WTF DUDE, ir sajūta, ka viņš katru dienu daudza un slīpē/berzē vienu un to pašu sienu.

Kā jau teicu, es neko no remonta nerubīju, bet ko pie velna var gadu darīt ar vienu sienu? Es nepārspīlēju ne druskas- būs pagājis jau gads no vietas un tikai vasarā bija drusku klusāks periods, kad likās, ka viņš beidzot pabeidza. Tie skaņu cikli jau sāk atkārtoties entās reizes, tagad atkal aiziet kaut kādi urbšanas un dauzīšanas darbi tajā pašā sienā.

Varbūt 3 istabu dzīvoklī tas būtu saprotams, bet reāli nesaprotu, kas tur tiek darīts ar to vienu sienu. Liekas, ka drīz tā jau tur būs noslīpēta tik plāna, ka varēs izsist caurumu

tldr: varbūt kāds remonta eksperts var pateikt, ko pie velna cilvēks mēģina panākt, urbjot, dauzot un slīpējot (un atkārtojot šo cilu) vienu sienu jau vairāk kā gadu, dienu no dienas

Tas ir diezgan kosmiski. Varbūt kaut kādu baigo mākslasdarbu taisa uz sienas?

Jo man 2-istabu dzīvokli no pelēkās uz gatavo apdari paveica 2 mēnešos :D

Esi drošs, ka tie nav vairāki kaimiņi kas taisa remontu? :D

Noteikti nolaidis kautko greizi, labo.

gadījumā nedzīvo blakus galdnieka darbnīcai? :sweat_smile:

2 Likes

Iespējams mēģina visu cienu izurbt caurumainu un sasist tur naglas iekšā, hz :smiley:

Visa dauzīšana un slīpēšana notiek tieši tajā sienā, kas vieno mūsu dzīvokļus :confused:

Ja viņš tur ievācās un uztaisīja savu darbnīcu, tad tas varētu būt loģiskākais izskaidrojums šim visam.

Izklausās ka tev jāmaina dzīvoklis.

Izklausās pilnīgi garām, pārvaldniekam neesi zvanījis? Moš šis zin, kas tur par huiņu darās, un ja nezin, tad var piekāpt un pajautāt. Vai arī tu pats vari elementāri pieiet un pajautāt, kaimiņš galu galā.

Nē, nu nav jau tā, ka viņš it kā darītu kaut ko nelegālu vai arī darītu to pēc plkst 23:00, tādā zinā jau es nevienam nevaru sūdzēties. Klauvēt durvīs un prasīt, ko viņš tur dara arī ir kā nav mans stils :smiley:
Vienkārši tīri tehniski interesē, kas tieši notiek ar to sienu no otras puses.

Viņš tur palaidis pankūku mīklu cauri tai jaocīgai gravitātes pīpei :sweat_smile:

Vari sūdzēties. Ja ir biežs skaļš troksnis, tev ir visas tiesības sūdzēties. To man policija pateica, trusted source.

1 Like