DiviViens un lawra par un ap maiņām

Nu es esmu viena no jaunākajām operatorēm man liekas, bet neteiktu, ka pārējie ir baigi veci :D Tur ļoti dažādi cilvēki strādā, var atrast ar ko muļķības darīt it īpaši naktsmaiņās, kad vadība nestrādā (vēl viens iemesls, kāpēc man patīk pa naktīm strādāt :D) but it doesnt make us less miserable :D

btw, šodien spēlēs vai atkal aizņemti? :D

šodien man brīvs, bet es vairāk uz vakarpusi, nesen tik piecēlos :D

Kad biju mazā 3 cilvēku kolektīvā bez vadības blakus, izklaidējoši gāja. Lielos atvērtos birojos gan vairs nav tas. Human Resorces atradīs un nopērs. :D

Tieši tā es arī strādāju. :D Esam trīs meistari, parasti strādājam pa vienam/diviem, bet ir dažas dienas, kad esam visi trīs kopā. Piemēram, šodien. :D
Vadība arī nestaigā pie mums un neskatās uz rokām. Tik pa reizei atskrien darba drošības speciālists un paskatās, vai netaisamies nodedzināt kaut ko un tikpat ātri pazūd. :D

Ja nav meistari, blakus atrodas meitenes no citas nodaļas ar kurām arī var uzsist klaču.

Skan labi. Man tik labi nebija, jo sēdēju blakus mūsu tehniskajam vadītājam. It kā jau viss bija pa draugam un neformāli, taču, ja palaidām mēli viņa klātbūtnē pēc tam bija risks dabūt aizrādījumus. Sanāca tā, ka oficiālā gaisotne it kā ir tāda, ka mēs visi tur čilojam, taču realitātē kolēģi vērās vālā tikai kad vadības nebija blakus. :D