Animeforums Komercijas Veidi

Af.lv E-store
un tur pasūtīt stock no ebay un aliexpress utt
un tad arī var mangu un tādas lietas tirgot

atvaino0jos pa stulbām idejam, es jau vel diezgan zaļs

Nav tāds noiets, lai ko tādu taisītu. Ja to paņem kā hobiju un neceri uz ienākumiem - kādu laiku var padarboties.

2 Likes

Tas tā neatmaksātos :smiley: forumā tam vajag daudz vairāk cilvēku

2 Likes

Animeforumam vajadzētu legalizēties , vismaz kā pašnodarbināto sevi pieteikt @Menestrels , Pretējā gadījumā šo pasākumu pieklapētu un no kādā kaut ko piedzītu.

Ja tev vajag tu vari sūtīt - kas tev liedz, priekš tam nevajag atsevišķu lapu. Liela daļa SS to dara un cilveki idioti pērk domājot, ka lētāk,.

Vai tad nav? :thinking:

Es tādā ziņā, ka vajadzētu pieteikties pie VID par saimnieciskās darbības veikšanu, pa cik tas būtu regulārs pasākums. Nezinu, varbūt jau ir pieteikušies XD @Menestrels kā ir? ^^ esam SIA, IK vai ZS :smiley:

1 Like

Nu skaidrs, paldies pa info :wink:

Saimnieciskā darbība ir tad, kad cilvēks gūst peļņu no konkrētas darbības

Kas notiktu šajā gadījumā - kur būtu sāls, ja b’tu eveikals, kur cilvēki pasūta lietas, bet platformas uzturētāji neko nedabū… Animeforums ir attīstījies hobijs - sauksim to tā.

Pat ja pieņemt, ka platformas turētāji ir altruisti, tad kur jēga šādas platformas turēšanai - ja var ieiet tajā pašā ali un uzreiz uzsūtīt…

Nu varbūt es nesapratu cilvēka ideju, kas zina. Bet ok, jau ārpus topika ejam, to var pārcelt uz citu topika zem nosaukuma: Animeforums Komercializācija ^^

centu nerāsi pie eiro netiksi XD

1 Like

Tas nenotiks līdz te nebūs vismaz 100 cilvēki, kas ir aktīvi lietotāji :D

Šai komercializācijai ir jābūt tādai, lai atmaksātos gan pūles gan nauda, citādi tā ir utopija :smiley:

Bet ja būsim altruisti XD

Labāk tad vienkārši reklamēties un būvēt animeforuma impēriju :joy:

Tu būsi otaku tev nav izvēles! Zvani XXX-XXX tu būsi man senpai tev nav izvēles!

3 Likes

Un pēkšņi man ir tēma, Jeej mana pirmā!

1 Like

Af merch ideja nomira kopā ar 3 unicon. Nozīmites neatmaksaja pašas sevi un sniedza zaudējumus.

2 Likes

Maksumums viņas var kalpot kā reaklāmas daļa.

Reklāma no ta ar nesanāk. Ja tas ir brenda badge, tad to neviens nenesas, ja badge ir labsdiz un slikti redams brends, tad reklamas tur atkal nesanāks. Ja gribas reklameties, tad jaņem tkreklus un tas ir vismaz 500 eiras uz partiju. Dāvinat 500 eiras cilvekiem, kurus tu isti nepazisti itka nav diez ko laba doma.

Mēs visi dziļi sirdī esam altruisti ^^

Bet ja nopietni, protams, lai gan… nav obligāti teikt,ka 500 eiro… nopēr printējamo mašīnu un printē uz nebēdu XD bet ja godīgi, na nojausmas cik tas reāli izmaksātu šādā veidā.

Mani apreķini, avoti, kontakti ļāva veidot merch komplektu 50 cilvēkiem pa 600e
Komplektā:
Krekls - 10e
Badge 3x - 1.50e
Uzlīmes 5x - 0.50e

Jāņem vērā, ka cenā nav ieguldits dizains atribūtikai, kura, kaut ar prasa cilvēkstundas, bet tomēr bezmaksas forumiešu cilvēkstundas. XD

Pie tam jāņem vērā, ka daži aprēķini balstijās uz tobridēja EUR RUB kursa (t-krekli)
Un daži avoti/kontakti pa šo laiku vairs nezin par AnimeaForuma existenci un līdz ar to cenas būs augstākas.

Taka, ja kādam ir vēlme uzdāvināt visiem forumiešiem merch komplektu, izmetot praktiski vējā gandrīz štuku, tad varu labprāt padalīties ar visiem dizainiem, kas saražoti pa šo laiku. XD

1 Like