Kas jūs piesaista mūsu komūnai?

Kas jums liek uzturēties un atgriezties mūsu komūnā?

  • Lai runātu par sevi interesējošām tēmām
  • Lai dzirdētu ko citi domā par kādu no tēmām
  • Lai atrastu jaunus draugus un paziņas
  • Lai nosistu mazliet laiku internetā
  • Lai čatotu
  • Lai parunātu vai palasītu kaut ko latviski
  • Lai runātu ar vietējiem cilvēkiem
  • Lai piedalītos saietos un citās aktivitātēs
  • Lai uzzinātu par jaunumiem vai kaut ko interesantu
  • Šī komūna atšķiras no pārējām
  • Esmu daļa no komūnas
  • Šī ir aktīva komūna

0 voters

Būšu pateicīgs par nestandarta atbildēm un izjūtām komentāros zem šī raksta. Iepriekš neesmu jums visiem uzdevis šādu jautājumu. Atbildes uz to palīdzēs mums nākotnē koncentrēties uz svarīgākajām komūnas sastāvdaļām.

Pa lielam man tagad grūti izpriest, kas mani notur vai piesaista mazāk vai vairāk. Savulaik, ja tā bija anime un spēļu tematika, tad tagad tas jau ir krietni plašāku žanru kopsaucējs.

Pārsvarā varētu teikt, ka tieši iedvesmu ķeru, iemantoju jaunas idejas un vēsmas. Garastāvokļa uzlabošanai un sava veida piemērs - neiespējami iespējamais. Jeb tas, ka būsim godīgi - visi, kas bijuši līdz šim šajā tēmā, ja labi divus gadus izvilkuši.
Priekšteči kā Otaku vai AnimeBlog sen atsprāguši. Pēdējo paspēju satikt tā norieta laikos, kamēr pirmais jau bija miris. Un simties citi, kas radušies un miruši kā sēnes.Taču kā saka, ideja kas dzimst vienā vietā pārceļo un realizējas citviet. Tas pa lielam ir tieši AF. Pa lielam, nekā sevišķa - būsim godīgi, tomēr administrācijas centība, pūles un nemitīgas rūpes par resursu to uzturējušas, audzējuši un attīstījuši par tiešām ko lielu, kas iespējams, varbūt ar maldos - ir nesis un tur savu svaru visas Latvijas “geek” kultūrā.
Un tieši, iespējams, ir šī atslēga - netiek visas pūles koncentrētas vienu viet. Vairums " anime" forumu problēmas bija, ka ļoti drastiski un cītīgi koncentrējās uz anime tematiku, kura salīdzinājumā ar citām interesēm, Latvijā, iemanto kā pa manam diezgan nelielu daļu, līdz ar to ierobežojot sevi attīstībā. Un vienmēr esmu uzskatījis to par nepareizu un aplamu!

Lūk, tāds mans domaraksts… ^^

4 Likes