Ziemas prieki Anime Forumā

Tā kā mums ārā it kā ir ziema un tur nedaudz sniedziņš sasnidzis un tā, aizdomājos par to, kā Anime Foruma tovariši pavada or gribētu pavadīt brīvo laiku ziemā?
Vai kāds no jums slēpo? Snovo? Pikojas? Ceļ sniegavīrus/sniegadāmas? Mūk uz siltajām zemēm? Varbūt labāk ziemas periodu pavadāt in hibernating mode aka neiejat ārā un max maz kustaties, lai saglabātu siltumu ķermenī.
Tātad, ko jūs darāt ziemas periodā savā brīvajā laikā?
Domāju, ja izvērtīsies interesanti priekšlikumi, varētu kādu kopējo ziemasprieku pasākumu uztaisīt :kawaii_potato:

No minētajām aktivitātēm man patīk pikoties…problēma tāda ka mērķis kā stormtrooperam bet jauda kā lielgabalam

Ar slēpēm esmu uz jūs, distanču vel var( ne visai labi un es lielāko daļu laika pavadu guļot kupenā) bet uz kalna bail kāpt jo tas beigsies traumatiski. Ar sniega dēli neesmu mēģinājis bet pielaujuka situācija līdzīga

prātā tikai divas konkrētas lietas.

Aiziet uz klintīm atkal kāmēr labs laiks.
Uzcelt vecpuišu parkā ikgadējo skulptūru kad būs labs sniegs.

Diemžēl abi atkarīgi no mana brīvā laika un laikapstākļiem.

1 Like

Ziemu pavadu zem segas, bet paslidot gan labprāt aizeju. Vismaz līdz nav bijis kāds īpaši smags kritiens :nerd_face:

Ziemā arī vairāk daru lietas iekšā, bet no lietām ko ārā daru: dažreiz izbraucu paslidināties pa sniegu ar mašīnu, aizbraucu kaut kur ar riteni vai arī aizeju kaut kādā pārgājienā pa takām.

Tas būtu forši. Varētu ziemas pārgājienu ar teltīm un ugunskuru.

1 Like

runājot par klintīm - man ir jaunas klintis piedāvājumā, kuras ar netālu no Valmieras, btw

Sietiņiezis?

Skaņaiskalns

Forša taka. Es tur pirms gada staigāju. Līdzīga braslas klinšu takai.

a tu esi bijis Līču-Laņģu klintīs?

un tev ar trāpījās tā tercīte pa ceļam oranžā/rozā/laša krāsā?

Tādu neatceros, biju pasenāk tur. Tev ir bilde?

man ir vesels tiktok video ;DD

2 Likes

Oh, wow. Nē, tāda tur noteikti nebija, vismaz tad un tur, kur es gāju.

Skaņaiskalnā bijis neesmu. Ir intriga. Pirmdien tad aizšaušu. Esiet aicnāti pievienoties.

Oriģināli plānojās neizstaigātais loks Lanģu takās.

Fuck, 69 likes, I can’t ruin it!

Vai tur šajos sniegainajos laikapstākļos nebūs drūmie slidkalniņi?

Letāli noteikti nē, bet skriet un lēkāt arī neplānoju.

Zin kā, pirmdien darbs