Cik daudz laika velti Anime?

Cik daudz laika velti Anime, kādi ir tavi Anime skatīšanās paradumi?

Es parasti vakarā noskatos vidēji 3 sērijas, man vairāk patīk izbaudīt seriālu uz ilgāku posmu, nevis pa vienu dienu saraut visu sezonu. Tādās brīvākās dienās, kad īpaši nekā darāma nav, arī sanāk vairāk. Protams, citreiz var gadīties 10 sērijas pa dienu, citreiz nevienu. Bet nu lielākoties vidējais ir 3 sērijas ±1. Vidēji tā varbūt sanāktu, 6 dienas no 7 nedēļā skatos.

Un parasti noskatos vienu no sākuma līdz galam, tad nākošo, paralēli vairākas Anime neskatos. Arī paralēli vairākus airing neskatos, varbūt maksimums divi paralēli airing ir bijuši. Jā, nu sanāk izņēmums ir airing, parasti kādu vienu izvēlos no sezonas, kuru tad sanāk pa sērijai skatīties paralēli visam citam.

Tādu ilgu paužu, ka nebūtu ko skatīties vai negribētos vai citi iemesli nav bijis, parasti noskatos vienu un tad jau nākošo. Nu varbūt pāris reizes maksimums ir bijis nedēļa, bet tas jau, ja kaut kur esmu aizbraucis vai vēl kāds cits iemesls, ka nesanāk skatīties. Tā teikt skatos regulāri.

2 Likes

Nu, dienās, kad izdomāju paskatīties anime, tās parasti ir 2-3 sērijas.
Citreiz gadās, ka noskatos kādas 6-7.
Nevaru pārāk ilgi nosētēt, skatoties anime :smiley:

1 Like

nuuu…kadas 1-2 sezonas pa diennakti var noskatiites ja trapas kaut kas labs :slight_smile: un tad atkal jagadaida kamer izraksu kaut ko derigu :stuck_out_tongue:
un ir dala ko skatos kad iznak noskatos parasti pie brokastim.
pedejas derigas bija Run with the Wind
un tekosas Ahiru no Sora, Deca-Dence, One Piece

1 Like

Skatos, tikai pirms gulētiešanas gultā atrodoties, nav svarīgi esmu no darba pārnācis vai ir atvaļinājums, noskatos pa 1-3 sērijam dienā vai tas ir ongoings vai nē nav svarīgi, bet Hokuto no kens mani piespieda skatīties pa 3-5 sērijām dienā (lkm atradu savu kā viens mans draugs teiktu: Thats my type of shit).

Senāk bija senāk noskaties AOTu pirmo sezonu pa trim dienām un tad sēdi depresīvs nonononononono tam vairs nebūt, lbk baudīt pa mazliet, nu protams ja vienā sezonā ir 100+ sēriju, tad ir kā ir.

Jau 6.6 gadi skatos anime TIKAI pirms gulētiešanas.

1 Like

Pēdējo ~3 gadu laikā noskatos varbūt kādu animi gadā. Pirms tam sezonāli.

Es maz skatos, kad uznāk lēkme dienā pa 12 epizodēm, un tā pāris dienas, un tad nedēļām vai mēnešiem neskatos, ja skatos sezonālos, nu tad pa epizodei dienā var sanākt, skatoties kā sezonalie iet, šajā sezonā varētu tā būt, daudz kas interesants iznāk. Bet tā es tgd vairāk webtoons vai vnk mangu lasu, nevis kko skatos.

1 Like

Kā tā? :open_mouth:

Nav vēlmes ieguldīt laiku.

Ja man nereāli iepatīkas anime tad es ez varu noskatīties viņu 1 dienā nu ja viņš nav 50+. Man nav tāda grafika. Pagaidām es pārsvarā spēlēju datoru bet nu drīz iznāk daudz kas labs. Tāpēc būs vien jāskatās + es vairs nezinu ko skatīties :D Pēdējo laiku vispār randomā atrodu kautkādu anime un skatos.

2 Likes

Knapi kaut ko, retos gadījumos mož kādu anime filmu, vai ļoti sen gaidītu anime seriālu lai vēlāk nodropotu :D

Pirms gulētiešanas tas kaut kā labākais laiks skatīties, lielākoties tā ir. Bet nu citreiz kādu svētdienu, vai kādu brīvu dienu, kad nav ko īpaši darīt, arī pa dienu varu skatīties, bet jā biežākais jau vakarā pirms gulētiešanas.

Kad iesāku skatīt animes (2014 vasara), tad skatīju pāris vai vairākas sērijas dienā. Papildus gameings, youtube lūrēšana, utt.
Kādā brīdī ar mazāk tas gameings un pārējais un vairāk anime lūrēšana.
Bet apmēram pēc non-stop animes skatīšanas 2-3 gadiem i got burned out, kaut kā apnika. + nomāktība, depresivitāte un pārējais privātais nedeva vēlmi skatīt animes.

Nu tad šajos 3-4 gados - vai nu kādu vienu otru vai pāris vairākas ik pēc pāris mēnešiem.
Vienā reizē ar saslimu un pa 2-3 dienām noskatīju pirmās trīs MHA sezonas, tā ka murgos rādījās xd
Laigan ar pēdējā gadā PC nomira, tad nu nesanāca skatīt. Aizdeva laptopu, izlēmu ka atsākšu skatīt animes, jo varēs gulšņāt gultā un bindžot tās. Šo to jau noskatīju, bet laptopu paprasīja atpakaļ, tad nu nesanāca non-stop skatīšanās.

Un tagad, kad vasaras sākuma pusē PC tika salabots, bija doma šo to vairāk skatīt, bet tik šo to bišk noskatīju. Un tagad ar nočakarēju jauno 700gb cieto disku un atkal esmu uz 75gb cietā diska, kur tik kādi 5gb brīvi ir xd Un tā kā es lejuplādēju animes, normāli nesanāk visu uzreiz nokačāt un noskatīt.

Tagad ir doma 3 animes noskatīt, tad nu redzēs kā būs ;d
Bet pagaidām var teikt - šad tad kaut ko noskatos.

p.s. man liekas ka līdzīgs topiks jau ir bijis ;d kaut kādi animes skatīšanās ieradumi vai kas tāds ;d

1 Like

Emmm piemēram, ka es es vislaik atvelu laiku priekš labas animes​:grin::grin::grin:protams tik tas ka esi visu jau noskatījies no populārajam un tad jāgaida atkal kāds laiks līdz nākamājai sezonai :sweat_smile::sweat_smile: