Kā Jūs atradāt AnimeForums.lv?

0 voters

Cits : man Nikola chan paradija :3

sen neredzēts nickname :smiley:

tas gan

Parva ieminējās. ;D

Kā reiz, sēžu un gaidu :smiley:
Jap, organizēt visādus anime un japāņu kultūras tendētus pasākumus var. Jautājums paliek tikai personu skaits. Kā praktika parādija, kad izdevīgi vienam, pārējiem nesanāk. :blush:

A un par telpu runājot, ja bez īpašas tehnikas, varu palūgt savā Dodžo kādu laiciņu brīvdienās. :wink:

Vajag kaut kā sadomāt, kad varētu pārrunāt ideju kā tādu un tad apspriest visas nianses.
Runājot par telpu, no sākuma jāpaceļ šī ideja plašākā līmenī, lai uzzinātu, kas vispār vēlētos piedalīties un tad var attiecīgi arī izdomāt cik liela telpa būtu nepieciešama.

Vēlams rakstīt man FB, jo neesmu pārliecināts, ka atradīšu laiku forumam. :stuck_out_tongue:

He he he. Forumā nesēžot, nākt uz mītiņiem. ? :smiley: Nu nu.
Pašlaik visus līdzekļus un spēkus liekam vienā maziņā projektiņā foruma labā. Tāpēc par mītiņiem domāsim, ne ātrāk par projekta startu.
P.S. regulari taisam podkāstus, kuros brīvā stilā laižam par visvisādiem anime un notikumiem. Tā kā, varbūt ir interese pievienoties kādam. :slight_smile:

Forumā var pāsēdēt, kad esmu mājās. :smiley: Darbā nav tik vienkārši. :smiley:
Bez steigas. Kā jau minēju Unicon Club lapā, ka kaut ko izveidošu, kad sanāks laiks un vieta. Tikai būs tāds mini mītiņš. :stuck_out_tongue:
Par pievienošanos podkāstam ir daļēja interese, bet te atkal laiks ir no svara. Samērā daudz jāstrādā un pārsvarā visas sestdienas/ svētdienas. Uz meet-up sanāca aiziet, jo brīnumainā kārtā man iedeva brīvu svētdienu. :slight_smile:

Ui, ui, jūtu te jau kaut kādi plāni briest.

Kā savādāk. :smiley: Taču ne jau es viens skatos un izbaudu. :smiley:

Atceros hārta forumā kāds man čatiņā ielika vecā anime forums linku, kopš tās reizes arī te esmu :blush:

Man liekas es atradu šo forumu caur citu forumu.

1 Like

ieguglējot “anime” un atķeksējot “meklēt lapas latviešu valodā” :smiley: atradu pāris mirušas lapas un šo telpu :smiley:

Tu esi dzīvs? oO

dzīva* Un jā.

Mirāža nešķiro dzimumus :smiley:

es šķiroju galvas. :smiley:

Well, Teiksim tā, meklēju >__> Līdz atradu! :3