Nepieciešama palīdzība

Sveiki, draugi!

Pēdējā laikā, es savā universitātē biju pētījis dažādus anime materiālus. Laiku arī biju pavadījis forši UniCon konvencijā gan kā apmeklētājs, gan kā voluntieris. Taču kad pienāca bakalaura gads, es ievēroju ka Latvijā nav tik daudz avotu, kas aprakstītu anime, it īpaši Latvijas anime subkultūru kā tādu.

Neskatoties uz trūkumiem, es nolēmu ka būtu jauki, ja kāds man palīdzētu. Es nesen biju izveidojis anketu, un vēlētos, lai to aizpildītu pēc iespējas vairāk cilvēku. Ja viss būs kārtībā, es varēšu padalīties ar rezultātiem - domāju būs interesanti!

Google Forms ankteta ir pieejama šeit:

7 Likes

Anime līdzjutēji, izcils termins

4 Likes

Also, lai veicas ar baķi.

Cerams ka pie mums aizkavēsies, nekožam, esam poeklājīgi un atvērti :blush:

2 Likes

Es ZPD taisīju par Anime. Ja vajag kādu info, varbūt varu kaut ko iedot :)

3 Likes

Būtu forši! Vai tavs ZPD gadījumā nebija nosaukts “ANIME SUBKULTŪRA LATVIJAS TERITORIJĀ”?

Omg!!! Jā, laikam bija :joy::joy::joy:

Ahahah. Es viņu dabūju no atlants.lv
Labs pētījums. Man patīk! Es arī taisos intervēt Parvu par anime subkultūru. :smile:

1 Like

@FrostyHoneyJuicy If you don’t mind…kā īsti vsp tas bakalaurs izpaudīsies? Kip ļoti plaši izvērsta datu analīze?

Biofaka goblins esmu, nesaprotu kā izskatās ne-STEM bakalauri XD

Pag…tu viņu nopirki? Man tur naudiņa krājas??? :joy::joy:

Done, arī esmu anime līdzjutējs.

3 Likes

Es ķip analizēšu visus UniCon dalībnieku videoklipus, kas ir pieejami UniCon YouTube kanāla (sākot no 2024. gada līdz 2014. gadam). Tad es ņemšu visus datus no anketām un + no intervijām.

Kad visus šos datus iegūšu, es salīdzināšu kā Latvijas anime subkultūra atšķiras ar citām valstīm.

Yup, tev laikam ir jauna alga :joy: :joy:

1 Like

Bruh…ESMU BAGĀTA!!

7 Likes

Bet godīgi es nezinu kā Atlants strādā un kas tur ko pelna

Paldies tev liels!!! Būs naudiņa cīgām 🩷🩷

Bļin mosk savus ZPd ar vajadzēja atlantā ielikt. Pelnītu lielo piķi par uktra lokālo fosiliju pētījumu
Bakalauram gan LU autortiesībs virsū un tas stāv šo datubāzē

Man šķiet ka tu droši viņiem vari aizsūtīt jautājumu uz viņu epastiem. Moš atļauju iedos. Es pats uzskatu ka jebkurai informācijai ir jābūt pieejamai Internetā, pat ar normālu Google meklēšanu.

1 Like

Nuuu…ar to bezmaksas info inteternetā…ir tā kā ir
Varu runāt tikai par zinātniskajiem žurnāliem, bet bez abonēšanas ir pieejami vien tie kur jāmaksā tiem kas publicē

1 Like

Repozitorijam var piekļūt tikai studenti un darbinieki. Pārējie var tik iet uz dekanātu un tur uz vietas skatīties fiziskā veidā bet tur netur ilgāk par 5 gadiem, atskaitot SZF bet tur tikai viņu tēmas ir.

Jep. Vinsotaļ interesants bija cik nu atminos. :grin: