Kā Jūs atradāt AnimeForums.lv?

Tavi meklējumi ir beigušies, klaiņotājs. Apsēdies pie ugunskura un izstāsti savu stāstu.

Stasts būs garš un dramatisks…Wait for it…wait for it…

Īstenība nē :smiley: Tas ir diezgan vienkarši, es nāku lai iedvesmotos no sev līdzīgajiem. :3
Sēdēju stunda ,domāju ko darīt…Izdomāju chekot Googles mammu, zināju ,ka ir Animes Blogs,
kas vairāk kārt palīdzējis…Tad pamanīju Jūs! Un es biju patīkami pārsteigta, beidzot sakarīgs Animes Forums. ;( ļoti aizkustināta Tā, nejēdzīgā veida es te ieklīdu, ceru ka nedzīsit prom >__<
Sveiki :3

welcome.
http://cats-xray.ru/_ph/2/2/305747723.jpg

Thank You! Humble thanks!

Protams, ka neviens nedzīs tevi prom! :) Nav vēl bijis neviens gadījums, kad kāds ar varu būtu jāizraida. :D

Tā kā esi jauniņā šeit, vēlams būtu arī iepazīstināt mūs ar savu anime pieredzi. Vari droši to darīt “ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies” vai vienkārši izveidot jaunu sasveicināšanās tēmu, kurā pie reizes iepazīstināsi ar sevi. :)

Vai tiešām es esmu tik slikts moderators, ka neviens nav izdzits ar varu? :/


Mēs tikai izskatāmies pēc liela čata. Goda vārds, šis ir forums un jauni biedri ir vienmēr laipni gaidīti. :D

Vai cik jauki! <3 Bija tāda vēlēšanās izveidot iepazīšanos, bet skatījos, nebija neviena diskusija ,kas to atbalstītu ar ''ieteicamajiem paraugiem*…Tāpēc tagad sēžu un domāju…Ko iesākt…Ieteikumi?

Ar milzīgāko prieku uzrakstītu veselu referātu par sevi un saistība ar Animi! :3
Forumi man patīk un esmu vairākos bijusi. :3 Līdz ar to savā veida saprašana man būs! :3

Pāris spameri, viens arī tev aiz jostas.

Īsti paraugu nav, bet šeit vari izveidot savu tēmu un nedaudz pašpikot no divām esošajām. :smiley:

1 Like

Jūs slinkā administrācija! Paši nemaz nav sasveicināšanos uzrakstijuši! Nu jūs laižat… Cilvēki te grib pievienoties un pat tādai vienkāršai lietai īsti parauga nav, sliņķi tādi :smiley:

Nu, ja cilvēkam jāmaca stāstīt par sevi, tad es hz, apstādiniet planētu… Es kāpju nost. :confused:

Manā laikā skolās bija jāmācās :smiley:

Tevis dēļ planētu nestādināsim, bet piemetīsim drīzāk kādai raķetei, kas iet augšā.
Nu tad arī parādi kā tā iepazīstināšana ir jāraksta :smiley:

Runājot par raķetām… Mars 2020 man vietu neatrada… Jagaida nakamais reiss. :frowning:

Nu, nu. Mana sasveicināšanās tur stāv. :smiley:

Cik sapratu tāda reisa nemaz nebūs, itkā esot bijis tik joks vai kas tāds

Ooops, nemaz neieraudziju tavu :smiley:

Nu, itka kkadu cilveku skaitu savāca. :confused: