Anime veikali Latvijā

Sveiki! Es izdomāju uztaisīt mazu diskusiju par anime veikaliem Latvijā. Daudziem anime faniem parādās jautājumi kur var nopirkt anime preces vai mangu. Bet neko vairāk par ‘‘Anime-san.lv’’ un ‘‘Jānis Roze’’ nezin. Varbūt jūs kaut ko zinat?

2 Likes

Es domāju lielākā daļa cilvēku šeit pasūta no interneta, vai arī unikonos sapērkas nepieciešamo. Unikonos arī var uzjautāt pie stendiem par veikaliņiem, bet vairāk īsti nezinu kur latvijā varētu būt.

1 Like

Pašā Latvijā es domāju nav īsti kur pirkt anime merch. Zinu, ka psx.lv ir var šādas tādas anime figūriņas iegādāties, bet tas ir pamatā gaming merch veikals. Ir vēl videogames.lv veikals kur arī šādas tādas anime collectibles var dabūt, bet atkal, tas ir gaming merch veikals.

Vienīgās lokālās vietas kas man zināmas, kurās atrodams kaut kas tieši anime un manga orientēts. Atskaitot tos, internets vai lielie pasākumi kā UniCon.

2 Likes

Uz Unicon un HyperTown brauc veikaliņi no Polijas un Lietuvas, tur gan īpašnieki mazāk aizdomīgi, gan cenas draudzīgākas. :smiley:

6 Likes

Poliem maginarium.pl ja nemaldos, kaimņiem… kuro-neko.lt -iespejams tas bija ediena veikalins.

1 Like

Ēdiena veikaliņš

Ir vēl comics.lv tur ir gan mangas gan figūriņas, krūzes tur ir arī ne tikai anime lietas bet vairākumā anime

Paskatījos mangas nodaļu un lielākā daļa nav pieejama, sanāk ja tur kaut kas beidzas tad viņi nedzēš ārā, apnicīgi skatīties lietas kuru nemaz nav :D

itka ir RANDOMS. Tas skaitas ka muzikas veikals, bet viniem ir dazadas fandomu lietas. Viniem pardodas komiksi (mangu neesmu tur redzejusi tho), plakati un dazreiz ari kruzes un piespraudes. Tur nav tikai anime, ir ari visadam citam lietam piem. serialiem, kpop, etc

2 Likes

@livaa Šis te? https://g.page/randomslv?share

Jā, tas

1 Like

Nebiju manījis, būs jāaiziet uzmest aci.

Nopietni… Daniels tur nekad nav bijis? :D

Nē nu, Vecrīgā ir arī citas lietas ko darīt. :D