Anime Latvijā un kur to meklēt

Izveidoju visu vienā, jo man pašam bija tāda problēma, ka nezināju visus šos pasākumus un kur, kad tie notiek.

3 Likes

Nosaukums ir nedaudz maldinošs. Man likās, ka šeit ies runa par to, kur nopirkt anime DVD/Blu-ray vai anime/manga/game merch, vai kur nopirkt mangas un komiksus kā tādus. Bet tā info ir izsmeļošs. :wink:

1 Like

Bet rakstā ir ierakstīts :smiley: anime-san.lv

Gribētos zināt vai tas ir vienīgais anime merch veikals Latvijā vai arī ir arī kādi citi? Kāds zin?

Cik es zinu, tad šis ir vienīgais Latvijā, bet arī Jānī Rozē var šo to atrast

AF Merch Store! :thinking:

1 Like

@GameStation

1 Like

Tāda nav

Latvijā tādu veidot nav izdevīgi, jo nav īsti pieprasījuma pēc tā

e-store, iepirkt lietiņas no aliexpress ebay, un pasūtīt savu mērch ar vai apdruku un aidā, auskariņi gredzeni, ķēdītes. Blociņi pildspalvas etc

Tie nav latviešu e-veikali

Tā jau ir pašdarbība nevis kā atsevišķas anime saistītas lietas Latvijā :D

10 posts were split to a new topic: Animeforums Komercijas Veidi

A post was merged into an existing topic: Animeforums Komercijas Veidi

Ja te runa iet par mistisko “anime” atsauču atrašanu dabā, tad te Ludus neierakstās, es pat teiktu UniCon Cafe līdz ar nagiem ierakstās.

Ja šīs tēmas mērķis bijis pārskaitīt geek aktivitātes un aktivitāšu vietas, tad te iztrūkst vismaz kādas 3 vietas un varbūt kāda aktivitāte.

Kādas??

Tādi geek/gaming orientētie bari kā: GameStation, WOG, GOEXAMINO.

Aktivitātes gan ir sarežģītākas, tās nāk un iet. Regulāri notiek Brain Games galdaspēļu saspēles. Ik pa brīdim arī uzpeld amizantākas vietas kā VR Room vai Eco Racing.

Paldies! Šī man bija ļoti noderīga informācija. Es atceros, ka vēl nesen biju tajā Unicon kafeinīcā. Teikšu tā, tur ir forši. Pirmais iespaids bija diez gan biedējošs, bet pēc tam sāku justies īstajā vietā. Un yeah. Par Jāni rozi, mīlu to vietu. Tiešām vienīgā vieta kur pārdod Mangu( Vismaz nekur citur es viņu nevaru atrast) Mīlu tur aiziet un plasīt mangu, it īpaši tad ja mani no turienes nesviež ārā:sweat_smile::joy:

1 Like

Vēl figūriņas un gunpla varēja nopirkt psx.lv, vismaz pirms pandēmijas varēja

2 Likes

Var, jā, tikai izvēle paknapa un kvalitāte šaubīga.

Es jau biju nopircis šajā veikalā šo to. Kvalitāte, man šķiet, atbilst cenai. Izvēle varbūt nav tā lielākā.