Fiziskā manga-kur pirkt?

Noklausījos sarunu ar @Asmens un atcerējos, ka es beidzot esmu vietā, kur kāds noteikti būtu kvalificēts, lai sniegtu kādus ieteikumus uz šo jautājumu.

Mērķis it kā nav krāt mangu, lai aizkrautu pilnus plauktus un istabu, bet drīzāk ‘‘pasnaipot’’ kādus konkrētus sējumus ar mī
ļākajām ainām, lai izveidotu tādu simbolisku izlasi, kas smuki izskatītos nobāzta kādā stūrītī.

Cik ir dzirdēts, finansiāli izdevīgākais variants ir ņemt uzreiz box setus. Protams, tā summa ko jānomet vienā reizē ir ļoti liela, bet tas ir izdevīgāk nekā ilgtermiņā pirkt individuālus sējumus. Bet kā jau teicu- pilnas kolekcijas īsti neinteresē, lai arī cik iespaidīgi tas izskatītos uz plaukta.

Papētot kaut kādus basic variantus ebay/amazon sapratu, ka jārēķinās ar kādiem 20 EUR +/- par 1 sējumu, kas tāpat laikam ir drusku vairāk, nekā gribētos maksāt, ņemot vērā, ka tā tomēr būs tāda ‘‘pasīvāka’’ kolekcija.

Kā tad tur īsti ir- kas mūsdienās skaitās pieņemama un adekvāta cena sējumam un kur tos vislabāk/visizdevīgāk meklēt?

Dzirdēju, ka kaut kur Rīgā ir atvēries ar anime/mangu saistīts veikals, kāds var pastāstīt konkrētāku info?

Konkrēti tajā jaunajā anime shop neesmu bijusi, bet viņiem ir internetveikals - tur var pačolēt

Protams ir vēl daži citi anime shopi latvijā:

Es personīgi visas mangas pirku Rozes Grāmatnīcā. Tur parasti bija vislielākais klāsts un arī vispopulārākās.

3 Likes

Eh, tas jaunais iveikals laikam vēl būvēšanas stadijās tikai. No mangas tur rāda 2 Jujutsu Kaisen sējumus(tieši tos, kurus es labprāt paņemtu), bet tie paši ir ‘‘sold out’’.

Cerams, ka klātienē piedāvājums ir lielāks, kādreiz vajadzētu tur iegriezties.

Bet paldies par info, nezināju ne par vienu no šiem veikaliem! (izņemot JR, protams)

Ir arī vispārīgi grāmatu importētāji kas iekļauj vienu otru mangu.

Vsp ja kāds kkur ierauga dorohedoro padod ziņu…būšu pateicīgs

Ja kadu interesē, te ir tripadvisor Rēzekne manga edition :D

Painteresējoties visās 3 ‘‘lielajās’’ grāmatnīcās ir šādi rezultāti:

  1. Zvaigzne ABC- nav piedāvājumā
  2. Liesma- piedāvājums ir pat ļoti plašs, labas kvalitātes, hardcoveri, 3 in 1 versijās, bet diemžēl viss ir krieviski
  3. Jānis Roze- labs piedāvājums, var atrast daudzas ‘‘starter kit’’ lietas, patīkams pārsteigums.

Un re, tie vārti ir vaļā. Man tiešām vajadzēja vēl vienu jaunu atkarību papildus mūzikas CD izlasei :D

3 Likes

Ja aiziet un vienkārši paķert mangu no veikala plaukta, lielākais un vienkāršākais veikals pie mums būs Jānis Roze. Cenas arī ir adekvātas un piedāvājumā ir populāri darbi.

No Rīgais veikaliem augstāk nav minēts https://comics.lv/catalog/manga-and-ranobe/manga-eng/ Maziņš veikals uz Čaka ielas Rīgā - tirgo mangu angļu un krievu tulkojumā. Cenas, ja godīgi neesmu rūpīgi pētījis.

Tā kā BookDepository veikals ir beigts, no globālā laikam atliek Amazon, kādreiz bija tā, ka no turienes ne visu bija izdevīgi ņemt, taču šo to varēja atrast.

Atceros kādu laiku atpakaļ kaut kas no mūsējiem arī pirka https://www.kriso.lv .Mājaslapa sola bezmaksas Omniva piegādi.

1 Like