Animeforums Komercijas Veidi

Respektīvi, forumiešiem kreklus/jakas ir jāpērk :smiley:

Naivs puika.

Vaitad neizdosies? :smiley:

Nop, neizdosies.

Kāpēc tad ne? Doma laba

Doma ir laba, bet cilvēki, kuri to arī nopirks, ir maz.

1 Like

AF merch gan jau ka nepirks, neliekas ka šis forums ir tik populārs

Es nopirktu… :smiley:

Nu ar vienu gribētāju nepietiks

4 Likes

Nu uz nākošo meetup, ja tas būs februara sakumā, tad sataisīš jaunus badge. XD

3 Likes

Šobrīd mūsu komūna ir pārāk maza un pieticīga, lai būtu spējīga uzturēt komerciālu darbību. Ebay un Aliexpress mantiņām būs maza pievienotā vērtība un lieli riski. Ja es nopirktu partiju ar figūriņām no ķīnas, šobrīd neredzu neko kas liecinātu, ka es tās arī te varētu visas pārdot.

Par tīri komūnas tematiskajiem aksesuāriem runājot, dažus krekliņus varbūt varētu pārdot, bet tas pat ļoti iespējams neatmaksātu izstrādes ieguldījumos. :grin: Šāda nodarbe kļūst pievilcīga, kad tā spēj ienest komūnas dārgumu lādē kādu monētu.

Animeforums veikalu nepavilktu, bet forumā kādu komercijas sadaļu/tēmu izveidot varētu. Ja kāds no foruma radošās tautas, piemēram, mājās drukā uzlīmes vai plakātus coniem, veido nozīmītes un citus nieciņus, zīmē pēc pasūtījuma, vai kāds no cosplay grupas veido cosplay props uz pasūtījumu, būtu vieta, kur pareklamēties. Būtu mini tirgošanās vieta.

3 Likes

Cosplay propu pasūtīšana no foruma biedriem, pēc personīgās pieredzes, nebeidzās spīdoši, bet citiem veiksies labāk. Varbūt.

1 Like

Nu, tas tā, viens no piemēriem bija.

Varam apdomāt šādu iespēju. Latvija varētu nebūt daudz vietu, kur pārdot kaut ko ļoti tematisku.
Vien tādai kategorijai būs vajadzīga modra moderācijas acs, šis forums nav īstā vieta prieks tava 10 gadus vecā divriteņa pārdošanas.

2 Likes

Protams. Tai sadaļai jābūt mērķētai uz anime merch un uz forumiešu paštaisītu arts & crafts pārdošanu, nevis random mantām.

1 Like

Pārdodu tris burvju pupas. Rezultats neprognozejams, sakot no “cisins mikla” kosplejs beidzot ar olam dzeltana krasa. Maza iespeja satikt lauinas.

Cena - leticiba

2 Likes