Vai jau esat vakcinējušies?

Man liekas tagad ļoti maza iespēja saķert viņu :D Saslimt pēc statistikas baigi maz tagad. Arī kopš kāda pavasara vairs nezinu nevienu savā apkārtnē, kas būtu saķēris to kovidu.

Visi ziņu kanāli te auro, ka rudenī/ziemā būšot baigākais pieaugums, jo ārā būs auksts, un visi tupēs telpās piespiedušies viens otram blakus.

Pieteicos, uzreiz, kad varēja. Pa vidam starp abām potēm uzkāpu uz sarūsējušas naglas, nācās vēl pret stinguma krampjiem poti ņemt. Tā sakarā man pārcēla otro devu. Bet nu to ar dabūju 19. jūnijā. Man te kārtīgs vakcīnu mikslis.

Roka pasāpēja pēc abām potēm, bet tas arī viss. Jūtos labi un priecājos, ka vecākus un vecvecākus no kātiem nenogāzīšu, un varu doties atpakaļ pasaulē.

Jaunākie brāļi arī pieteikti potēm, no 12 gadu vecuma ņem tagad. Tikko lsm.lv bija raksts par to, ka 11 gadus veca meitenīte Igaunijā nomira no covid izraisīta insulta. Pie tam bez simptomiem. Tā kā jaunība arī nav nekāda garantēta aizsardzība pret vīrusu. Tie, kas atsakās vakcinēties, spēlē ģenētisko loteriju. Lai jums veicas!

1 Like

I got too stabbed. Paveicās tikt pie džonsona, nebūs jāiet 2x

EDIT:
drudzis(39 grādi) sākās tikai pēc 10h, un nākamajā dienā turējās uz 38 līdz beidzot tiku pie paracetamola.

sliktākais visā pasākumā ir tas, ka esmu pilnnībā izsists no miega režīma :sweat_smile:

2 Likes

Jau vairākas reizes dzirdu, ka pēc Džonsona uzkāpj temperatūra.

Pilnībā normāla reakcija

Cik dzirdēts, jaunākiem parasti blaknes asāk izpaužas

Tur ļoti jāskatās kuram veidam tieši. Astra jauniem cilvēkiem statistiski ir neforšāka (veciem gan bez problēmām), īpaši ja ir pieejamas ar citas vakcinas , savukārt pfiser un moderna abas ir diezgan drošas tāpat. Par Janssen baigi jāskatās.
Šobrīd studējot biologos par vakcinam ārprātā daudz sanak dzirdet un reizē ar pati vienu brīdi piehalturēju taisot covid testus laboratorijā.

Pati dabūju modernu un vienīgā blakne kas bija, bija sarkans pleķis uz rokas, kas pazuda pāris nedēļu laikā😅 Nekādas temperatūras or anything

novakcinējos, jā. pēc otrās pfizer vakcīnas bija bišķiņ temperatūra,bet beigās viss bija okey. :3:

Nu, visas potes esmu dabūjis. Nekādu koplekāciju pēc pfizer man nebija, pat roka nesāpēja. Pēc otrās potes vēl vakariņās divus aliņus izdzēru un viss fine.

Telefonam zona nav uzlabojusies, dīvainus radiosignālus neuztveru. Nekas pie rokas arī nelipa. (tas par magnētismu ne sviedriem vai taukainu ādu…) :smile:

Pat ja neņem vērā to, ka vakcīna izgāja visas nepieciešamās pārbaudes pirms tās izplatīšanas. 4 miljardi cilvēku - puse no visas pasaules ir vakcinēti. Ja būtu kādas nopietnas problēmas, tad mēs par to jau zinātu.

Jebkurā gadījumā, īslaicīgas vakcīnas blaknes uz pāris dienām ir daudz labāk par ilgtermiņa Covid blaknēm - rētainas plaušas un samazināts plaušu tilpums. Sirds bojājumu un mazspējas risks jebkurā vecumā. Paaugstināts insulta risks arī jauniem cilvēkiem. Ožas un garšas sajūtu pazušana potenciāli uz vairākiem mēnešiem. Liste ir visai gara ar nopietnām sekām, šie ir tikai daži košākie piemēri.

2 Likes

izdzivoju abas potes bez blaknem, varbut nedaudz nogurums bija, pedeja pote bija pirms janiem, nakosaja diena pat alu dzeru (normas robezas) viss ok
Potejies un klusti par vienu no mums…
one of us… one of us… one of us… one of us… one of us… one of us… one of us… one of us… one of us…

1 Like

Pārsvarā jau cilvēkus uztrauc ilgtermiņa sekas, kuras nu neviens nezina gan. Un kas tev teica, ka vakcīnas tika kārtīgi notestētas pirms pasaulē palaišanas? Tagad laikam ar dažiem mēnešiem ir gana :thinking:. Gan jau būs ok vairums novakcinētajiem, bet problēma šeit ir mazāk slimībā vai tās parnēsāšanā, bet valdību drakoniskajā un autoritatīvajā pieejā cilvēkus spiest darīt kaut ko pret savu gribu. Tas liek ļoti daudziem domājošiem cilvēkiem apstāties, padomāt, parādīt vidējo pirkstu propagandai un dzīvot atsvešināti no pārējās pasaules.

1 Like

Lasīt: uzspļaut plašākai sabiedrībai.

2 Likes

Es izvelos ticet medicinai, tapec ari potejos, ar visu so anti-vaxx mes diezmel ejam atpakalgaita.
Risks ir visur, mez nezinam kas butu ja nebutu ierobezojumu un visa sita, mes nezinam kas butu ja visi 100% savakcninetos, bet es uzskatu jo atrak mes tiekam ar so visu gala (un viens veids ka tikt ar so visu gala ir pula imunitate/vakcinesanas) jo mazaka iespeja ka radisies jauns paveids kas izdaris visas vakcinas nederigas.
Dzive ir ka Plague Inc. spele sava zinja, ko ilgak virus mums te tusejas jo vairak iespejas tam mainities.

5 Likes

Godīgi - neesmu potēts. Un neplānoju tuvākajā laikā. Un ne to, ka esmu pret, drīzāk pat par. Vienkārši - es nezinu - nejūtu vajadzību. Izklausās stubli - es zinu, taču pašlaik iztieku. Tomēr manī ir tā balstiņa par to, kas notiek ilgtermiņā pēc vakcīnas. Kā arī oficiāli resursi faktiski neko nevar pateikt (pašsaprotami), jā agrīnie testi saka, ka viss ok. Un tomēr…
Bet , pastāv iespēja, ka potēšos gada beigās aptuveni…

Tā teikt viens no top preparātiem, kurš tomēr sevi pierādījis kaut kādā mērā. Neskaitot sāpošu roku, par lielākām parādībām, neesmu daudz dzirdējis. Retu reizi vien par temperatūru dzirdu un vēl retāk par ožas zudumu. Manai mātei gandrīz bija pilns komplekts pēc potes.

Interesanti tagad lasīt daudzu zinātnieku un ārstu pētījumus, ka, iespējams, COVID19 pa savam kļūs kā sava veida gripas epidēmija, kura bija katru gadu. Tajā pat laikā, pateicoties drošības pasākumiem un tml., ir fiksēti daudzu gripas paveidu izmiršana, vismaz nav fiksēti pēdējā pusotra gada laikā, kā arī tipiskā gripas salsimstība pagājušo gad esot bijusi krietni zemāka. Un daži paredz, ka tā varētu būt jaunā norma - kā ikkgadējā gripa.
Tikmēr zinātnieki paņemot mūžīgā sasaluma paraugus atraduši 25 nezināmus vīrusus, kuri var izdzīvot ekstrēmos apstākļos. Budums tss…
Tikmēr darba devējiem ir atsietas rokas atlaist darbiniekus vēl vieglāk, galvenais, lai pareizais ķeksītis stāv. Patīk esošais izaicinājums.

1 Like

Esmu dzirdējis vairākus cilvēkus sakām ka nevakcinēšoties jo nezin ilgtermiņa efektus.
Es nedomāju ka visi tie kas tā saka ievēro tik pat veselīgu un aktīvu dzīvesveidu ko piekopj ikdienā un novērš vairākus citus ilgtermiņa efektus. :grinning_face_with_smiling_eyes: Tad jau visi šie cilvēki noteikti aktīvi ikdienā sporto, ēd veselīgi, nelieto kafiju, alkoholu un stundu pirms miega noteikti atsakās no viedierīču lietošanas izvairoties no to izstarotās gaismas lai varētu gūt kvalitatīvas 8h miega katru dienu.
Bet ja nu tā nav un dotie cilvēki ikdienā ļauj sevi lutināt ar kādu neveselīgu paradumu… tad varbūt var arī kādu dienu aiziet nopotēties un palutināt visus citus ja jau veselību var tā ikdienā pa drusciņai mocīt?

2 Likes

Vecīt. Labs. Šis labi teikts :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

Rekur atbilde

1 Like

Tu nevienai vakcīnai nevari zināt ilgtermiņa sekas, jo katram ķermenis un dzīves veids atšķiras. Protams, tās var nebūt krasas atšķirības dažādiem cilvēkiem, bet palasot facebook medicīnas ekspertu teikto, var izsecināt, ka veselīgāk ir nomirt.

4 Likes