Vai jau esat vakcinējušies?

Interesanti cik liela daļa no forumiešiem jau ir vakcinējusies :thinking:

  • Drīzumā

0 voters

2 Likes

Neesmu nevienā prioritārajā grupā, ir rindas un palaidu garām pieteikšanās sākumu. Mani jau šogad no kātiem nogāza kaut kāda parastā gripa, tā kā vēl nekad nebija gāzusi. Papildus tam pa virsu koronu negribas.

Stāvēju rindā 16. aprīlī uz Zeneca :sweat_smile:
Tobrīd nelikās, ka jau 3. maijā viss būs pieejams.
Nedaudz nožēloju ka netiku pie Pfizer bet redzēs kā būs.

Burtiski uzzināju par dzīvo rindu iepriekšējā vakarā un biju slinks. :stuck_out_tongue:

Es plānoju pieteikties drīzumā . Runānjot ka vakcinētie varēs sportot telpās

Es arī kādu dienu pirms uzzināju… bet laikam ļoti gribējās vakcīnu :smiley:
Beigās pierunāju vienu draudzeni un bija ar ko kkur 2h rindā stāvēt. Vienai gan būtu daudz grūtāk.

Nebija lielas nozīmes skriet. Burtiski pāris nedēļas un pierakstu vietas no pakaļas met. Tālākais jau ir tīri izvēles un gaumes lieta.

Es kad taisīju pierakstu man piedāvāja uzreiz nākamajā dienā :sweat_smile:

Ja manā uzņēmumā liks tad liks, bet tā ja pats tad kkpd.

2 Likes

Pagaidām brīva izvēle, neviens piespiedu kārtā nevar likt vakcinēties, bet gan jau pēc kādiem pāris gadiem būs obligāti javakcinējas pēc kāda perioda un jāmaksā par to, vienīgi tik gan jau darba devējs atmaksās.

Pieļauju, ka pēc pāries gadiem būs līdzīgi kā ar gripu drīzāk. Nebūs obligāti, bet par ļaunu nenāks. Protams, var notikt arī pretēji.

Lel vakcinējušies pret ko tieši? Pastāv daudzas dažādas vakcīnas pret jeb ko :D

2 Likes

ja vien pastavetu vakcina pret…

1 Like

It kā kāds obligāti spiež potēties pret gribu. Varēsi satraukties par vakcīnām, kad gripas vakcīna būs obligāta. Obligāti tas būs kad tev policija ķers un turēs kamēr dur. Pat ja potētiem cilvēkiem dos bonusus, tā nav obligāta potēšanās.

Tagad visās malās ir uzsvars uz potēšanos, jo valdība to ir izvēlējusies par savu pandēmijas risinājumu. Savā ziņā tas ir visvienkāršākais un acīmredzamākais risinājums. Var arī savādāk ierobežot pandēmiju, kā to parādīja Dienvidkoreja, taču tas ir sarežģīti. Mūsu valdībai visdrīzāk ir pārāk izaicinoši realizēt citus pasākumus, atskaitot potēšanos. Sabiedrība arī spiež uz to, ka grib, lai viss būtu pa vecam. No tāda skata viedokļa, pote arī sanāk taisnākais risinājums.

Pret to, kā vārdu mēs neuzdrošināmies nosaukt.

Pakaļ neskries, bet domā nebūs tā, ja gribēsi strādāt vajadzēs obligāti potēties vismaz tur kur sabiedrība grozās? Ja negribēsi, vajadzēs mainīt darbu uz vientuļo tālbraucēju kaut kā tā. Domā negribēs ar vakcīnām jebkādā veidā maksimāli iekasēt naudu?

Noteikti ir cilvēki un būs cilvēki, kam tā šķitīs kā laba doma. Tiesa, neesmu dzirdējis par kādu precedentu kam tādam Eiropas savienības galā. Pat slimnīcas personālam nav obligāti jāpotējas. Atliek cerēt, ka šāda doma neieviesīsies vadošas personas prātā un tam nebūs atbalsts. Gribētos domāt, ka mūsu sabiedrība būtu pret kaut ko tādu.

No uzņēmēja viedokļa tāds noteikums arī nav nekas vēlams. Mums tā pat trūkst apkalpojošā personāla. Nevienam uzņēmējam nevajag vēl kaut kādus papildus noteikumus un prasības pret darbinieku algošanu.

Pagaidām vakcīnas iepērk valdība un to vairāk tautā slavē ar mūsu naudas notriekšanu nevis pelnīšanu. xD

Bet tās vakcīnās taču ir izmēģinājuma stadijā, ne? Līdz kuram tur 2023 gadam tik iztestēs.

Kas pie!? Kā tavu prāt strādā medicīna? Ķipa, palaiž tautā zāles un paskatās vai sprāgs nost tauta vai nē? Vakcīnas ir testētas un arī tagad, kad tās palaistas tautā tām tiek sekots līdzi. Par kautru kaut cik nopietno blakni, pat ja tā parādās reizi dažos miljonos, mēdiji cels brēku. Tagad ejot pēc vakcīnas, tu it nebūt nebūsi pirmais, kam tā dota, pat ne pirmajā miljonā.

Ja nosprāgsi no potes, sanāk nepaveicās. Tik pat labi varēja mašīna nobraukt, koks uzkrist, paslīdēt kāja sliktā vietā. Mēs cilvēki pēc savas būtības neesam nemirstīgi. Statistiski viss būs bumbās, bet nav nekā absolūti droša.

1 Like

Vismaz kaut kad lasīju ka viņas vēl nav pilnība iztestētas, kurai tur 2022 gada beigas, kurai 2023. Tāpēc prasu. Ticēt neticēt, nezinu. Nestrādāju medicīnas jomā :D

Un ar šo arī sazvērestības teorijām jābeidzas. Neesam ārsti vai infektologi, lai spriestu par vakcīnas drošību un gatavību.

1 Like