Vai AnimeForums ir vienīgā aktīvā vieta kur latviešu anime fani sarunājas?

mjaaa savas kļūdas ir pielaistas… bet mēs visi mācāmies kaut ko visu mūžu.

Es nodomāju neko sliktu kad es to teicu, es vnk gribēju lai jūs zināt pameklēt kā to izdarīt nākamreiz. (Ja jūs vispār vēl kādreiz kaut ko tādu darīsiet)

Labi es turpināšu tulkot ERASED.
Jūs drošvien mani šeit redzēsiet šad un tad.
Bai-bai!

Nē! Es neesmu pret kritiku -sakarīgu! Paldies, ka norādi uz kļūdām un tās noteikti ņemsim vērā (vnk esmu noguris šodien un manas īsās frāzes skan samērā īsi) nākotnes projektos, jo tomēr galvenais dzinis ir radīt aizvien ko labāku un kvalatatīvāku.

Un vēlreiz, Paldies!

Jap, anime jomā šī vietne ir monopolists. :D

2 Likes

Daudzi cilvēki ir lonely since ļoti maz cilvēki skatās anime, un daudzi no tiem ir introverti. Agrāk vel bija dažās aplikācijās lv anime forumi kuri izmira diezgan ātri. Protams ir cilvēki kuri skatās anime bet to cenšas noslēpt, since tas esot kautkas apšaubāms daudziem normijiem.

3 Likes

From what I have noticed… yeah… tik AF ir pietiekami liela Latviešu animju fanu grupa.
Tik pa mazām grupiņām, vai slēpjas :’'D

Šim piekrītu… agrāk tik dažus draugus atradu kam patika Animes, ito tik nejauši uzzināju, jo kojās piemēram tevi var noliņčot pat pa to. Un Normiji ir pa daudz lai aizstāvētu :’'D Es biju pa slinku lai noliektu un slēptu to ka skatos Animes. So my college wasn’t a nice place to be in…

Njā, ja tev nepaveicas kā man, un neesi viens no tiem cilvēkiem no kuriem baidās citi, tad tu nevari īsti teikt citiem ka tu skaties anime.

Es pateicu, ka skatos anime un neviens neko man par to neteica. Hahaha…

Pateicoties man, daudzi mani draugi sāka interesēties par japānu. Un pat cilvēki kas nebija mani draugi gribēja zināt vairāk.

Well… es tik cilvēkus pievilinu animēm xD Japānas kultūra bija sekundārs, bet uz to arī ir sanācis ieinteresēt cilvēkus.
Bet labi Koledža ir beigusies, so now all I care is work… animes… games… the rest is secondary, maybe relationships as well.
Bet labi, laikam esi uzzinājis atbildi uz savu tēmu :’'D

Jup, esmu gan.

1 Like

Es arī skolā un arī dazu normiju draugu lokā to noslēpu, jo pat nezinot par to ka skatos anime bija negatīvi pret to.

Know the feeling mate :’'D know the feeling xD
Tādēļ uzreiz sāku teikt ka esmu Animes cilvēks, un kopš tā brīža atrast draugus ar kopīgām interesēm saruka pa 98% xD

Tagat daudzi zin ka skatos animes, bet tagat es tikai mājās tupu. Daudz man nav ko paveikt kā introvertam since nav irl interesu pulka

I’m simply lazy at this point… had my fun with parties, dating and other stuff… settling down and gaming/watching anime :’'D

1 Like

Man jau tas pats, kad kāds futbola biedrs prasa ar ko nodarbojies vēlos vakaros? Vnk spēlēju pc games, skatos seriālus, animes un tad uzreiz mani pārtrauc tu skaties tās ķīniešu multenes? lol hahaha tu esi nožēlojams un es tāds vai nožēlojams var iesist tev pa seju? viņš tāds nē takš… viens sitiens no pleca un vairs neesmu nožēlojams viņu acīs. Bet tgd draugus atrast tikuntā 98% kā tev ar kopīgām interesēm saruka.

@MnjauTheCatso @Tahiirako just dont become shut-ins like me, it’s not nice, ar laiku un gadiem paliek nepatikamak un sliktak.

Kaķis ir vecāks nekā tu un tu vel esi glābjams lol

Yeah, thats how it goes.
But ow well, nav vēlmes būt sociālam, ja man kkas jāslēpj.
Bet smieklīgākais jau ir tas, ka aizvien vairāk un vairāk cilvēki skatās animes, bet liela daļa to wnk neskandē vai nestāsta, jo bail pa attieksmi ko saņems kad pateiksi.
Tādēļ pirmajā darbavietā, pirmajā nedēļā jau teicu ka esmu Animes cienītājs xD Jau gads apritējis un nekādu pārmetumu nav, so I guess it’s ok.

1 Like

Tāpēc es lepojos, ka ir animeforums.lv kur es jūtos kā mājas.

1 Like

True to that, iemesls kādēļ uztaisīju savu Diskord grupu, jo diviviens mani izmeta no animeforuma, pirms vairāk kā gada xD beidzot tiku pie sava 1k people :’'D
Bet ceru ka šī vieta būs ilgdzīvotāja!

1 Like