Vai AnimeForums ir vienīgā aktīvā vieta kur latviešu anime fani sarunājas?

Agrāk kad es biju aktīva spokos es sastapu daudzus aktīvus lietotājus kuriem interesēja anime, bet tagad kā es tur reti kad ieeju man vairs nav ne jausmas o.o

Tā izskatās. Ir maziņas komūnas (agrāk draugiem.lv, tagad uz Facebook pārmigrējušas), bet tās ir vairāk draugu bariņi ar bilžu/video krāšanas vietu. Forumam lielas komūnas izveidē laikam ir monopolija.

Es pieņemu, ka daudz tādu vietu nezeļ, jo 1)mēs esam latvieši, 2)mēs esam introverti, un 3)nav mūsu bars tik gigantisks, lai vispār būtu iespēja dalīties vairākos forumos. Jau tā salasīt introvertus latviešus nav viegli, un, ja salasa, tā bara sastāvs vienmēr ir līdzīgs - daudz maz tie paši cilvēki. Un, ja tas pats bars, neizdevīgi to kaisīt pa vairākām vietnēm, tāpēc salasās vienuviet. I guess forums established dominance.

1 Like

Es parasti nesaku nevienam par savām interesēm, ja an nejautā. Ja kāds darbā, studjās vai citur man prasa, es atbildu godīgi. Skatos anime, spēlēju spēles, lasu komiksus (un citus hobijus, kas man ir). Bet tā es nemēģinu citus piesaistīt vai ieinteresēt, jo negribas īsti uzbāzties citiem ar savām interesēm. Bet lieta tāda, ka manas intereses, kkā izplūst ārā un cilvēkiem rodas iespaids, ka esmu dīvains (lai ko tas arī nozīmētu).

You seem normal, so that’s what counts : )

1 Like

Par anime daudz kur sarunājas, taču mēs varētu būt koncentrētākā un atvērtākā komūna.

Mēs visi esam poniji, kas ieslodzīti cilvēka veidola sprostā.

1 Like

Esmu kkādus 6-7 latviešus saticis spēlējot soulworker online zinot to, ka spēli spēlē 99% cilvēku, kam patīk anime tad esmu jautājis katram vai esi animeforumā? atbildes parasti bija šādas… Nē tak! Priekš kam? Ir jau tā labi.