Vai AnimeForums ir vienīgā aktīvā vieta kur latviešu anime fani sarunājas?

Un vai spokos ir vēl aktīvi fani?

1 Like

Spokos ļoti reti var kādu atrast ar šādu aizraušanos, kur nu vēl aktīvu. Jā, esmu meklējis. +viņi tur baigi laukā nelien.

Tāpēc, jā, šī ir tā labākā vieta Latvijā kur geekiem savākties ^^

2 Likes

Skaidrs.

es domāju ka jā

Latvijas anime fani, pa lielam, vienmuļībā neparādās, pārsvarā tikai grupās. Spoki tas vispār it atsevišķa tēma - jo pat ja parādās cilvēki, tad pārsvarā ar savu kreativitāti, taču viņa netur konkurenci ar šedevriem kuru radīšanā ir lietota šmakovka.

Jā, man pret spokiem ir samērā skeptiska noskaņa. Maigi sakot. :expressionless:

Taču jā AF salīdzinot ar daudziem citiem ir lielākā šāda tipa vieta. LV to agrāk bija daudz un pa savam katra unikāla - tācu visas mira satura neesemības dēļ, pārāk šauro tēmu, administrācijas neesemības un citām lietām.
Un iespējams vienīgi dzīvā vietā - neuzskatīsim, ka šur tur kāds savā starpā klačojas, to ar var skaitīt par dzīvību.
Diemžēl, lai cik biju meklējis citus neesmu atradis. Vienu laiku bija viens garīgais konkurents, taču viņš samērā ātri atsprāga, žēl.

4 Likes

Tik tiešam visprecīzākais raksturojums - ir pat milzīgākas grupas ar tā saucamajiem anime faniem, es to saucu par Unicon Cafe baru, kur cilvēkus kā mani vai @FlowerChild un citus šejieniešus uzreiz atpazīst - tas ir tāds mistisks bars kā saka, kur visi pazīst visus so to say - līdzīgi kā forumā. Protams, viss mans teiktas ir ļoti stiepjamos jēdzienos. Bet doma tāda, ka viņi nerunā internetā, bet IRL.
Cik daudz tur ir anime un beztēmas - tā ir cita lieta.
Ja meklējies par internetu, tad tik tiešām šeit.
Citi maz un lieli IRL bari un grupas, kuri par to pļāpā pa Latvijas/Rīgas nostūriem ir nokaisīti - pat daudz vairāk nekā liekas… XD

3 Likes

Njā, ja anime tiktu dublētas latviešu valodā, tad arī fani būtu vairāk un arī būtu daudz vietas kur parunāties.

Bet es neticu ka tuvākajos gados latvijas kanāli sāks dublēt anime.

Lai gan, dažas ghibli filmas bij kaut kur dublētas (Ja atceros pareizi, viņas bija piejamas CinemaLive, tad kad vēl tā saite nebija noņemta). Un kādreiz pokemoni un bakugani tika dublēti.

1 Like

Tagad ir visādi geek pasākumi Rīgā, kā tas pats Unicons vai Hypertown. Šī visa paliek vairāk man šķiet.

4 Likes

Es nešaubos ka anime paliks populāra latvijā kaut kad.

Bet tas, vai latvijas televīzijas kopānijas sāks dublēt anime drīzumā, ir apšaubāmi.

2 Likes

Televīzija mirst, tagad visu var atrast internetā

3 Likes

Atbildot uz pašu pirmo jautājumu, es domāju, ka pastāv citas vietas kur anime fani pulcējas un par kko runā, bet pieļauju, ka nav sevišķi aktīvi vai lieli. Kad es meklēju šadas komūnas vietnes šis forums likās, kā tā lielākā un ievērojamākā vieta. Vismaz tas ir mans priekšstats. Es sen neesu neko meklejis tā pa īsto saistībā ar citām latviešu anime komūnas interneta vietnēm.

1 Like

XD Jā, ok.
Bet es runāju par to vai sāks dublēt kāds anime latviski, tā pa nopietno.
Bet laikam jau vairs nav jēga, kādreiz kad people nezināja english, tad būtu bijusi jēga.

@Rain teica, visi sadalās pa grupām. Tās grupas par citu grupu eksistenci nezin un bieži vien pat nemeklē neko netā uzskatot, ka nekā tāda Latvijā nav. Galvenais ir informēt un vākt lielāku komūnu

2 Likes

Tieši tā.

Te pat forumā ik pa laikam kko nodublē. Savācas cilvēku pulciņš un izdara, bet tagad viss iesala un uz priekšu nekust.

Neatkārtošos, bet nepiekrītu - tās ir draugu grupas. Draugu - un viņām jauni draugi, kas nav vienaudži vai citādi pavisam tuvi draugu grupai - nav vajadzīgi.

1 Like

Domāju ka 99% ka nē ja pa nopietno.

2 Likes

Starpcitu, es skatījos Hotarubi no Mori e lv dub, un sapratu ka nav apklusinātas oriģinālās balsis.
Es saprotu visām anime tā nevar izdarīt, bet vai nevarēja izdarīt to triku lai padarītu oriģinālās balsis daudz klusākas?
Vnk lv dub balsis joucas ar oriģinālo.

Par vietām, kur internetā runājas par animēm, laikam jēdzīgi bija draugiemlv domubiedru grupas, bet sen sen tur nekas vairs nenotiek. Bet vispārigi nezinu, bet nu laikam šī vienīgā vieta, vai arī reālā dzīva ar unicon cafe un tiem pasākumiem, cik saprotu.

Es tv jau vairākus gadus neskatos, tad nezinu kas tur darās īsti. Bet man liekas ka tur viņiem vienalga vai amerikāņu multene vai anime priekš bērniem. Visus tos yugioh, pokemonus, digimonus un mūsdienu bakuganus bakumanus samet kopa ar sukli bobu un ko citu, jo tas bernu animes parasti ar rāda tajos CartoonNetwork, 4kids, jetix vai kados tur kanalos, laigan viens otrs kanals beigts jau sen.
Diezvai ka pieķersies baigi klāt pie animēm, it īpaši jau pusaudžiem un pieaugušajiem domātajām.
Vienīgi kāda Gibli filma vai tai līdzīga retu retu reizi.
Laigan bērnībā redzēju reklāmu Cowboy Bebop filmai un pirms pāris gadiem vēlu naktī redzēju pa LNT vienu no Apple Seed filmām ;d

Bet ja domā kādi cilvēki internetā vai taisīs lv dub. Nezinu, šaubos. Kādi retie ko varbūt kaut kad izveidos tik.

2 Likes

Nu, es jau varu savākt irl dazus draugus un ar viņiem uztaisīt dub.
Es jau uztaisīju lielisku dub pirmajām 7 min no ERASED. (Tas dub nav lielisks, es tikai jokoju. Patiesībā tas dub ir smieklīgs. Vismaz es pats par sevi smējos. XD)