Slepenais Salavecis 2018 - Pieteikšanās

Prieks! Man kaste joprojām stāv, un tas pagājšgad bija ļoti jauks process. :slight_smile:

1 Like

Es domāju ka ar pieteikšos, man ir padomā jaukas lietiņas ko izveidot

1 Like

Tik mīlīga lieta. Jauka tradīcija! 100/100

1 Like

Priekš pieteikumiem atlicis mazāk par nedēļu.

@Menestrels Mani ieskaiti! ^^

1 Like

Ok, tu esi ieskaitīts!

1 Like

Rīt ir pēdējā diena priekš pieteikšanās!

Gaidam lozi! :smiley:

Visi iesaistītie ir saņēmuši adreses. Lūdzu pārbaudiet tās un apstipriniet, ka esat tās saņēmuši. Arī pārbaudiet adresi, ko nosūtījāt man.

Vienas/divu dienu robežās domāju iespējams labojums, ja dotā adrese pēkšņi ir nepareiza. Ja adresē iztrūka tāda informācija kā pilsēta, pasta kods vai valsts, es to pievienoju pats.

Jums ir 2 nedēļas lai nosūtītu paciņu. Varbūt gluži šodien nesūtat un nogaidat vienu, divas dienas, gadījumā, ja mums uzpeld kāda problēma.

Pasta nodaļās jau sāk parādītie rindas. Tuvāk Ziemassvētkiem situācija gan jau kļūs vēl sliktāka. Šajā laikā tas arī jāņem vērā.

Par laimi daudzas pasta nodaļas atbalsta rindas numuriņu attālinātu pieteikšanu izmantojot aplikāciju. https://pasts.lv/lv/privatpersonam/citi_pakalpojumi/Mobila_aplikacija/#ieladet-aplikaciju Aplikācijā iespējams apskatīties cik daudz cilvēki stāv rindā un paņemt numuriņu. Tas var glābt no stundu garas stāvēšanas rindā.

Kuras ir ieviestas tikai 30% PN Rīgā :smiley:

1 Like

Tādā gadījumā man ļoti veicas.

Nu tehniski ir ieviesta visās, bet darbinieki ir informēti tikai mazāk, kā pusē. :D

1 Like

Informēti par to, ka numuriņus var pieteikt attālināti? Tas gluži lietotājiem neliedz lietot šo iespēju.

Jā, vienīgi tantīte lodziņa sūtis tevi pēc papīriša.

Nekad neesmu neko tādu pieredzējis. Lielākoties no tevis pat netiek prasīts numuriņš, jo tu esi vienīgais cilvēks kas dodas kases virzienā.

Izskatās, ka neesi apmeklējis LP pensijas dienā :smiley:

Tur katra diena ir pensijas diena, atskaitot dažās nodaļās par kurām nezin pensionāri.

1 Like

Gatavošanās ir galā, pienācis laiks atskaitei!