Slepenais Salavecis 2018 - atskaite

Dāvanu izsūtīšnas periods tuvojas beigām un vairākas paciņas jau ir ceļā. Tas nozīmē pirmās dāvanas varētu tikt drīz saņemtas!

Mudinu šajā tēmā palielīties dalībniekus ar saņemtajām dāvanām, lai nākošā gada salaveči un komūna redz kā gājis. Lūgums nefotografēt svešas adreses.

(Ja kāds nevēlas atklāt savu niku - atsūtiet man attēlus un es to nopublicēšu šeit.)

Saņemu savu, bet iespējams netikšu klāt vel kādu nedēļu.
Pagaidām ir tikai viena bilde ko saņēmu no vecākiem.
Nevaru sagaidīt momentu kad man pajautās izskaidrot bildi


Vairāk nodokumentēšu kad tikšu klāt

7 Likes

Sagribejas izmegināt jauno webkameras settupu.
16:00 Twitch vai Youtube pamēģināšu atvērt dzīvajā.

2 Likes

man tieši eksāmens plkst.16:00, ceru ka varēs redzēt pēc tam arī

Varēs. (es ceru arī)

Esmu gatavs skatīties.


@zGk, labākais 10 min. strīms manā dzīvē. Lai gan mēs tā arī neuzzinājām vai tā ir svece vai ziepes.

4 Likes

Būtu bijis perfekti ja man kamera nez kapēc kādas 10 sekundes nekavētos. Kā arī ja kvalitāte nebūtu *****.

tik forši :3

Man vel jo projām nav ne mazākās idejas kas tas orandžais ir un kā lasīt Sans undertail jau pie pārējās kolekcijas.

10 Likes

Sans, kad tiek saulītē, it kā dejojot, man šķiet.
Un izskatās, ka tur ir kāda first attempt uz paštaisītām ziepēm. Just a guess…

1 Like


atnāca dāvaniņa no vecīša :heart_eyes:

8 Likes

Welp, šī bija visai interesanta kastīte. Top fakts: welp, izskatās, ka tur legit ir jaņepe. :smiley: Nav pirms tam garšota tējas veidā. Cerams, ka tas vienradzis nenāks atkal.

Man nav ne mazāko ideju kas tas ir. xD Ciets, caurspīdīgs, garšot vēl nemēģināju xD

Onigiri mantiņa. Definatly cute :heart:

Šīs ninja enģelis sargās mani no @Menestrels bana veselu gadu!

Nemirstīgā klasika. Cerams, ka labi sasaistīsies ar nākošo item.

Yep. Exectly. Kaņepēs tēja.

And This one: cute.

Un neliela vēstulīte no Cūkkarpas, kuru es Jūms nerādīšu.

Izteikšu savu minējumu. Welp FB search pēc vārda kas uz kastes nedeva rezltātus, bet man ir tāda sajūta, ka mans Secret Santa dzīvo Shibuyā.

7 Likes

Tiku pie savas dāvaniņas

Viens radošs salatētis!! Tā kā visa ikdiena un darbs grozās par un ap apsveikumu kartītēm, liels prieks saņemt ko oriģinālu :smiling_face_with_three_hearts:

8 Likes

Nu tad beidzot tiku līdz savai paciņai ar nezināmu saturu!

Paldies paties Salavecim par dāvanu, būs man ko darīt, atskaiti par salikšanu, IESPĒJAMS, arī iemetīšu kaut kad! Ir divi varianti, kas sūtīja man, bet es viņus neatklāšu… PALDIES MĪĻŠ!! :owocry:

P.s. Vēlviens pielietojums - laba dekorācija plauktā ^^

3 Likes