Slepenais Salavecis 2023 - atskaite

Ho Ho Ho! Priecīgus svētkus visiem vēlu es!
Lai sirdīs siltums, prātā skaidrība!
Ziemas prieki, lai neliek gaidīt!
Bet ja darbā sēdi, tad zini
Izmanto iztēli savu!

Ak jā - varam padalīties ko tad tad tā sirmā bārda ir atnesusi te mums. :gift: :christmas_tree:

Un lūgums, neatklājiet salaveča adresi, savādāk tam nu galīgi nebūs brīvdienu vairs, jau tā strādā cauru gadu. :exploding_head:Un savu adresi arī nevajadzētu, savādāk Grinč var atnāk un visu noazagt! :smiling_imp:

6 Likes

Interesanti kurš salavecis būs tas čaklākais un dāvanu vislaicīgāk sagatavojis

Pieņemu, ka dāvanas sen jau gatavs, iespējams tie elfi tur raiski un draiski, rotaļas un blēņas dara :D

Ļoti gardas dāvanas!
Liels paldiesiņš manam slepenajam salavecītim :green_heart:

9 Likes



Ziemassvētku puzzle , paldies par jauko puzll, ceru, ka līdz nākošajam gadam salikšu, jo mans pacietības mērs puzzles likšanā ir -99 . :sweat_smile:

11 Likes

Šodien saņēmu dāvanu. Viņa bija ļoti skaisti iepakota. Esmu ļoti priecīga par šādu dāvanu :smiling_face_with_three_hearts: :pleading_face:
Ļoti sirsnīgs paldies manam slepenajam salavecītim~ Novēlu tev priecīgus Ziemassvētkus~ :christmas_tree:

10 Likes

Koka kastē pilnīgi…oho

1 Like

this is whole new level, amazing!

4 Likes

saņēmu pakūzi bet vēršu vaļā 24. datumā, atmosfērai. Salaveci, guli mierā līdz nākajiem ziemassvētkiem :ok_hand:t2:

Ikzlausās pēc nākamā gada ;D

Mans salavecis gan ragavas grācī iebraucis izskatās

Varbūt nav gluži slepenā salaveča padarīšana, bet @SEVALS2 izdarīja kaut ko tādu, kas viņam nebija jādara. Super stilīgi,liels paldies! :)

9 Likes

praktiski līdzvērtīgs līmenis+

1 Like

Super prieks ka patika :) Pieks censties :star_struck:

3 Likes



Un man arī ir pienākusi mana dāvaniņa!
Paldies Salaveci par šo burvīgo pārsteigumu!
Gaismiņu ideja bija vienkārši LIT!!

7 Likes

Etalonu pilnīgi uzdavināja

2 Likes

Uuun pienāca arī mans pūķītis no @SEVALS2
BRO, KVALITĀTE IR TIK AUGSTA! TAS IR VIENKĀRŠI FENOMENĀLI!!!

Liels tev paldies!!

10 Likes

Pie miku liksi? :D

Liels Paldies ! Prieks ka patika :star_struck:

Pārsteigumi sākas ar pašas paciņas iesaiņojumu, ilgu laiku grozīju galvu kāpēc uz tās dzeltenās lentas bij tieši tas rakstīts. Pārsteigumi turpinājās atverot paciņu un redzot cik tur daudz kas ir iekšā. Kautkā aizdomīgi. Liels paldies par saldumiem - gan venoma mutē, gan kladiskākos iepakojumos. Bļodiņas ar čopstikiem ir tik foršas. Petardes…ganjau izmantošu vecgada vakarā. Kartiņa ar superīga

7 Likes