Slepenais Salavecis 2023 - atskaite


Un bonuss raunds - liels paldies par meža pūķi @SEVALS2

9 Likes

Nu ir mana kārta atskaitītes.
Salavecis ir bijis ekstra optimizēts, izskatās izmantoja katru cm ko omnivas ragavas piedāvāja


Un lielas pūles pielicis iepakojumam, salīmējis iepakojumu no apdrukātām a4 lapām?!
VID_20231224_200447 (3)
Rūpīgi atdalot papīru no kastes ķermeņa mani sagaidīja šāds uzraksts

a79969eb134201ac5ef14aa07cfa8d25

Tur mani sagaidīja ikoniska cepure, ko varēs novērot uz manas galvas mītiņos :3, OP paliktnis kas noteikti ceļos līdzi laptopam, dūmu granāta un 10mm muciņa, jo tās nekad nevar būt par daudz


Paļdīs. Tagad graužot moči prātošu kā visforšāk utilizēt dūmu granātu :nice:

9 Likes

Kad vsp nākamreiz būsi, mums grafiki nekādi nesaskan

Also tas anime ietinamais papīrs, damn

1 Like

nevar zināt. man niez kājas uz pārgājienu, tas tuvākais, pēc tā situacionāli kaut kas janvārī.

1 Like

dod ziņu, kad iesi - i might join! :saluting_face:

Mazliet ar kavējumu, bet varbūt nē. Ir lietas kuras atnāk savā laikā un vietā. Un ir lietas kuras piemirstas. Bet tad atminies un viss… pasaule riņķī iet, bet tu zini, ka tam tā jābūt!
Paldies Salatēti, ka atnāci šogad! :santa:
Paldies visiem, kas dāvājuši ne tikai šogad, bet iepriekšējos gadus Ziemassvētku brīnumu! :innocent:
Priecīgus svētkus visiem! :clap: :clap: :bell: :bell: :christmas_tree: :christmas_tree:

P.S. Otrai bumbai viss labi. :) Pēc video viņai uzdūros. :sweat_smile:
Labi iepakots! :smiley:

9 Likes

Kāda baigi interesantā kartiņa…Ziemassvētki ar kaķi expectations vs reality

3 Likes

Gada balss aktieris 2023 - @Kadiljaks :smiley:

4 Likes

mans jaunais gads sākas, jeb pareizāk turpinās ar dāvanām :smiling_face_with_three_hearts: mīļš paldies, my Secret Santa!!! dāvaniņa ir tiiiiik jauka un mīļa, i love it! :kawaii_potato:

10 Likes

Slepenais Salaveci, paldies par brīnišķīgo un smaržīgo dāvanu! :heart: Ļoti vērtīga dārgumu paciņa, kas par brīnumu ir ceļojusi jau no ~1980-tajiem gadiem. Pati paciņa labi saglabājusies, bet vēstule kaut kādās cīņās gan apdegusi.

Par to naudu kas bija iekšā tagad varēšu braukt uz siltajām zemēm :grin:.

P.S. Sanāca atvērt ar nelielu nokavēšanos - gribēju uzņemt foršu atvēršanas video/filmu, bet brīvais laiks bija kā zila zāle :disappointed_relieved:.

4 Likes

Mārtijs vai Doks atsūtījis ;D

1 Like