Slepenais Salavecis 2022 - Pieteikšanās!

Ho ho ho! Tas laiks ir klāt, kad aiz loga ledus un salst pēdas, taču tas nozīmē tikai vienu, laiks ikgadējai Slepenā salaveča tradīcijai! :sparkles:

Tā ir iespēja kļūt par ļoti slepenu salaveci un nosūtīt paša sagatavotu dāvanu kādam laimīgajam forumietim, kā arī, pats pa sevi, saņemt šādu dāvanu.

:snowflake: Kā tas strādā?

Dalībnieki piesakās atsūtot ziņā man, @Menestrels, savu pilno vārdu un pilno adresi(ieskaitot apdzīvotās vietas nosaukumu (ciems, pilsēta, māja - kur nu jūs dzīvojat) un jūsu pasta nodaļas kodu. Pēc informācijas nosūtīšanas jums jāsagaida izlozes diena, kurā katram dalībniekam nejauši tiks iedota kāda cita dalībnieka adrese. Tālāk jūsu uzdevums ir lieki nekavējot laiku uz šo adresi nosūtīt dāvanu.

:email: Kā tiek sūtīta dāvana?

Dāvanas var tikt nosūtītas izmantojot Latvijas Pasts, kurjerpastu, Omniva, varat kaut personīgi piegādāt, galvenais, lai saņēmējs tam piekristu. Vajadzības gadījumā vēršaties pie manis, ja vajadzīga papildus piegādes veida vai datu saskaņošana.

:gift: No kā sastāv dāvana?

Katrai dāvanai jāsastāv no apsveikuma kartiņas un potenciāli vēl kaut kā. Dāvana galvenokārt ir simboliska. Iepriekš dāvanas maksāja ne dārgāk par 20 EUR.

:evergreen_tree: Kur pieteikties?

Lai pieteiktos atsūtat man, @Menestrels ziņu. Es jums atbildēšu ar tālākajām norādēm.
Pieteikumi tiek pieņemti līdz 9. decembrim!

Noteikumi:

  • dalībnieki piekrīt tam, ka noteikumi var mainītie laika gaidā un tiem sekot
  • dalībniekam ir vismaz minimāls stāžs komūnā ( ieteicams @trust_level_2 vai @trust_level_3 )
  • dalībnieki piekrīt atklāt savu adresi foruma administrācijai un vienam citam lietotājam
  • dalībnieki apņemas sniegt pareizas adreses
  • dalībnieki apņemas neatklāt saņemto adresi un saņēmēja uzvārdu
  • dalībnieki apņemas nosūtīt paciņu divu nedēļu laikā
  • sagatavotā dāvana ir pieklājīga un nesatur nekādas formas 18+ saturu
  • ieteicams, ka dāvanas kopējā cena nepārsniedz 20 EUR
3 Likes

Ko darīt ja nav tāds līmenis, bet dāvanas samainīt gribas? Agrāk man bija augstāks līmenis, bet dēļ neaktiviates zaudēju to.

Tev noteikti ir otrais līmenis, to nevar pazaudēt. Te vairāk runa iet par minimālu stāžu. Tā, lai konts nebūtu mirkli atpakaļ izveidos bez jebkādiem ierakstiem. Man nekas nav pret jaunpienācējiem, taču negribētos, lai mums pirmo reizi pazustu kāds salavecis procesa gaitā.

Gatavojam dāvanas, iejūdzam briežus, peram elfus. Pēdējā pieteikšanās diena Slepenajam salavecim ir klāt!

Sorry 🤣


Btw tiešām labs komikss sižeta ziņā

1 Like

im in, huhu :ureshii:

Jā tie sižeti viņi tādi - doube D vienmēr visu izvilks :D

“Alfie” nav tas gadījums, tu vari atnākt pēc prona, bet paliksi dēļ sižeta

1 Like

'twas a mistake atvērt to pārpildītā troļukā :D :D

Ne, ne, pareizi vien ir.
Lai cilvēki iepazīst kultūru un tās pirmsākumus, izjūt spriedzi un piedzīvo prāta pārdzimšanu. Esot tumsā, lai ierauga gaismu. Lai rītdiena sākas šodien.

Bija taču skaidrs, kas tur apmēram būs, nē? :rofl:

dat juicy booty tho :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 Like

Vienīgā, kas izjuta spriedzi, biju es :joy:

Had noo idea :sweat_smile:

Ja kādam jautājumi atbilde ir vnk - ir nepieklājīgi skatīties citu telefonos, net hei - vari pievienoties! :grin:

1 Like